0 oy
1,023 göst.
Aile kategorisinde (158 puan) tarafından

Eşimle aramız bazen çok iyi bazen ise kavga ediyoruz her çift gibi cinsel hayatımızda çok iyi ama eşimin bi kaç kere kardeşinin yada babasının sosyal hesaplarindan başka kızlara baktığını gördüm eşimi seviyorum fazla durumu uzatmıyorum ama duzelcek gibi değil. Gece uykusunda Ayşe Ayşe diye sayikladi napicam Bilmiyorum ailemle aram çok iyi değil napicagimi şaşırdım biraz eşimden uzaklassam diye düşünüyorum :( 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Zaten yakin sayilmazsiniz uykuda ayse dedigine gore varliginin bi etkisi zaten yok esinde bosa kendini uzme goster disini sor ne demek oluyomus bunlar ben yapsam nasl hissederdin de

(158 puan) tarafından
Sayikladigini sordum yemin ederim öyle bişey yok biliyosun ben uykumda konuşuyorum diyo seni aldatmam diyo başka bişey demiyo.
tarafından
Peki sosyal hesaplardan baktigi kizlar
(158 puan) tarafından
Şöyle söyliyim ilk bi kıza numarasını verdi Kız 15 yaşında ama baya büyük gösteriyo ve kuzeninin eski sevgilisi gördüğümde çıldırdım kuzeni murat adı murat vermiştir dedi benim alakam yok dedi ama eşimin adını soyadını numarası falan yaziyodu orda. Şimdi onuda kabul etmiyor ben kimseye bakmadım diye mesaj atmış büyük harflerle
tarafından
O murat denen sahsa sor kurana el bastir esine ortada biyle bidi varsa ispatlamak zorunda cunku guvende bi yere kadar
(158 puan) tarafından
Konu acilinca üste çıkmak için neler neler yapıyo bi bilsen varya bide onun ailesiyke yaşıyoruz kaynanam erkektir bunlar hepsi böyle diyo sadece ailemle aram iyi olsa çıkıo gidicem gidicek bi akrabam bile yok muhtaç kaldım resmen bunlara
tarafından
Ay allahim yardimcin olsun kuzum ya :(
(158 puan) tarafından
Amin canım amin :(
tarafından
Allah kimseye yasatmasn boyle seyleri  ne aldatilma olaylari ne caresizlik kmseyi kimseye muhtac etmesin insallah Allahindan bulsun masumu uzenelrde
(158 puan) tarafından
Amin canım benim gerçekten katlanabilecek bisey değil nefes almak dahi zor
tarafından
Anlayabiliyorum kuzum emin ol
(158 puan) tarafından
Eşimden kaçmak istiyorum resmen belki uzak kalsam anlar değerimi
tarafından
Yok mu gidecek kimse bide ya tam tersi olursa napicaksin bi B planin olmadan asla bu yola cikma
(158 puan) tarafından
Yok canım olsa gitmem başka nasıl bi plan yapicam ki kafama durdu resmen benim ya
tarafından
Bilemem canim esini en iyi sen tanirsin gidersen pisman olur mu isine mi gelir sen bilirsin
(158 puan) tarafından
Dengesiz benim eşim çok ya
-Reklam-
0 oy
(319 puan) tarafından

Canım belkide gerçekten haberi yoktur çünkü bende bazen uykumda hayatımda hiç tanımadığım isimler söylüyo muşum arkadaşlarım demişti 

(158 puan) tarafından
Başka kızlara baktığını numarasını verdiğini canım
(319 puan) tarafından
Anladım canım o zaman uzaklaşta anlasın kıymetini hep zaten biz ne kadar çok değer verirsek kendilerini bi şey zannediyorlar bide biz onların çocuğunu taşıyoruz
(158 puan) tarafından
Anlamaz bunlar canım bende uzaklaşmak istiyorum zaten biraz gidip kafamı toplamak istiyorum gidecek yerimde yok
(319 puan) tarafından
Sen ne kadarlık hamilesin?
(158 puan) tarafından
10 haftalık canım
0 oy
(247 puan) tarafından

Gözü dışarıda tatlım belli. Çalışıyor musun bilmiyorum ama çalışmıyorsan da iş bulana kadar ailenin yanına git, iş bul, adamı boşa. Ailenle anlasamiyorsan bir arkadaşına da gidebilirsin kiraya vs ortak olursun. 15 yasinda reşit olmayan kıza bile yürüyorsa pedofili de var işin içinde. suç işliyor.

(247 puan) tarafından
Seni eve almayacak sahiplenmeyecek kadar mi kötü ailenle aran?
(158 puan) tarafından
Babam vefat etti annemin şuan ki kocası ne beni nede kardeşlerimi istemiyor akrabalarım hepsi birbirinden bi haber
(247 puan) tarafından
Başın sağolsun annenin size arka çıkmaması senin suçun değil. kardeşlerinden birine gitsen olmaz mı? mutlaka vardır bir kapın
(158 puan) tarafından
Benden sonra ki kardeşim 11 yaşında 10 sene var aramızda yaşlarımız yakın olsaydı zaten hiç sıkıntı cekmezdim onlar halamlaeda kalıyorlar ben yük olmak istemiyorum bu halde kardeşlerimin rahatı kaçmasın
(247 puan) tarafından
Vallahi canım o evde kalıp kendini ezdirmemen taraftariyim bir yanda anlattığına gore pedofiliye uzanan bir durum var bir yanda erkektir yapar diye ona çanak tutan ebeveynleri var. cik o evden. nasıl çıkarsan cik, ama cik bir sekilde
0 oy
(78 puan) tarafından

canım esin babasından damı cekinmez cekinir korkarsa ona söle bazı erkekler öle babalarnın onlardan vazgecmesini istemzler affedilecek bi olay degil bu gercekten suan hamilesin doguma kadar calıssan dogumsan sonra bebege bakıp nasıl calısacan oda var konuş son kez esinle bak bi cocugumuz olacak eger bunlara devam ederden cocugumu alır giderim birdaha da göstermem aklı başına gelincede neden ayrıldıgımız söledigimde cocuk senden nefret eder senden nefret eden bi cocugun olsun istermisin faln de beni aldatmak sadece baskasının yatagına girmk degil ki de ona bakmam konuşmak falan da bir aldatmadır de biraz da dini yönden gir canım allah yaf ve yardımcın olsun bebegin icin dik dur ezdirme kendini benim basıma gelse bnm esim babasından cok cekinir ona sölerim ondan sonra cıkar giderim cocugumda göstermem ondan nefret ettiririm diye düşündüm valla

(158 puan) tarafından
Yok canım babasından bile çekinmiyo eşim Dün gece yine kavga ettik banyo etmissin neden ettin diye bi sürü laf söyledi yatağını bırakıp annesinin yaninda yattı bütün gece ağladım kaynanam geldi takma kızım ben onla konuscam falann dedi ama bugün evden gitmeyi düşünüyorum sabrım dayancak gücüm kalmadı boş yere beni o kadar ağlattı gitti hiç bişey yokmuş gibi uyudu orda
(25 puan) tarafından
Sen bnyo edın diye mı ypyo bunu ne sacmalmıs ya en ıyı ben anlrm senın halinden esim benı 1 sene aldatı ben kafayı yıyordum hamileydım ve bı kızdan vazgcmedı kızda tam bır o. Ver desen verck hamile oldum ıcın cınsel hayatmz yktu onunda gpzu dısrya kaydı bn kus gittim kurana el bastı ypmycm kızımın olu yuzunu opeyım dıye geldım bna sogukluk gırdı esım bna ılgı gostrmye basldı armz ıyı oldu sımdı askerde delı gibi bna ılgı gostryo ve bu askerlik adamın aklını basına getryo esım cok pişman suan İki kızımız var aramızda ıyı allaha sukur guzlce konus gerkrse kurana el bastr ıcın rahat edsın canım allah kimseyi bu aldtmyla sınmasın insan basından  vurulmusa donuyo cok zor cok :/
(78 puan) tarafından
amin canım zor tabi ya
(25 puan) tarafından
Bu erkekler ne ıstyo bılnmıyor dışardan kızlarla knusmakla elıne ne gcyor mesela esın ewde her ıhtyacnı her ıstedınde gıderyo ve bu adam dısrya yonelıyo neden yapıyolar bu erkeklrn kızlarla konuşmasnı cozemıyorum

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 208 göst.
10 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvakl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 442 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,565 göst.
2 Aralık 2019 Aile kategorisinde ❤Şahmeran❤ (643 puan) tarafından soruldu

377,053 soru

11,284,001 cevap

34,686 kullanıcı