0 oy
769 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından

Bebişlerinize genelde nasıl dua edersiniz Ben sürekli Allahım tahtını Ben yaparım Ama bahtını Sen güzel eyle derim genelde bır de Sen onu kötüye gösterme Bu iki dua hiç düşmez ağzımdan çok şükür <3

15 Cevaplar

0 oy
(15,370 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Kürtçe bir sözümüz vardır 

XUDE TÚ XAYIKI 
XUDE MALATE ÂV 

Allah im sen güzel yaşat 
Rabbim evin sen olsun 

Bunları çok kullanırız eşimle 
Bende Allah im sen koru bahtını yolunu açık eyle derim 
(586 puan) tarafından
O neresi kız
(15,370 puan) tarafından
Ağrının ilcesi
(586 puan) tarafından
Himm anladım cnm ♥️ bende dedim belki yakinimdasin Kürtçe konuştun diye
(15,370 puan) tarafından
Niye sen nerelisin ki
(586 puan) tarafından
Ben Şanlıurfa dayim cnm bide bende Kürt olduğum için seni burdan Zanetti m
-Reklam-
0 oy
(2,181 puan) tarafından
Rabbim iyilerle karsilastirsin en onemlisi bu bence :) 
(143 puan) tarafından
Amin inş :-)
0 oy
tarafından

image

Ey Rabbim bu cocugu islamda yetisen guzel bir bitki gibi yetistir. 

tarafından
Bayıldım:))
(143 puan) tarafından
Aminnnnnn kuzum valla anne olmak böyle bişey demekki :-)
tarafından
Saol kuzumm hep boyle dua ediyorum :)
(143 puan) tarafından
Ne güzel kalbinde yüreğinde iman hiç eksin olmasın yavrularımızın valla Son nefesime kadar da hep dua etcem inş :-)
0 oy
(181 puan) tarafından
Bnde buna benzer post açacaktım da daha açmadım :) ben ayağına taş gözüne yaş değmesin

Rabbim sana layık bir kul peygamber efendimize layık bir ümmet bana ve babasına layık bir evlat vatanına layık bir insan olsun Saliha kullarından olsun diye dua ediyorum namazda canım inşallah kabul olur benimkide herkesinkide:) 
(143 puan) tarafından
Hahah bana kısmetmiş kuzum bu post :-D Aminnnnnnnnnnnnnn inşallah Ne güzel dualar edermişiz onu anladım inş Allahım kabul etsin ♥
(181 puan) tarafından
Aminn canım amin
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Rabbim ayağına taş degdirmesin diyorum hep
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Rabbim evlatlarimi kotu insanlardan koru uzun saglikli omurler nasip eyle 
(143 puan) tarafından
Aminnnnnn canım benim
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Bende hep Rabbim sen yavrumu iyi insanlarla karşılaştır derim :)
(143 puan) tarafından
Aminnnnnn canım benim
0 oy
tarafından
En çok hayırlı bi kul hayırlı bi evlat olsun diye dua ederim bide hayırlı insanlar çıkar karşısına allahım derim hep
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Allahım sana şükürler olsun meleğimi bana hissettirdiğin için. Allahım bebeğimi her türlü hastalıktan kötülükten kazadan beladan nazardan koru, hayırlı sağlıklı bir dogum ile sağlıkla doğmasını ve evimize getirmeyi nasip et. Amin 
(143 puan) tarafından
Amin kuzum inş Yaaa :)
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Ben her zaman Vatan milete  hayırlı birey Allah yolunda  Peygamberimiz sav  sunnetiyle yaşasın ehli sünnet büyüsün. .ismi  gibi  adaletli yiğit  mert  delikanlı merhametli olsun  her zaman  derim. Oglum Allah im seni korusun Kurban oldugum Rabbim der severim oda bana bakar dinler simarir kiyamam:) Allah im hepimizin evladını korusun Rabbim 

(143 puan) tarafından
Ayyyy kuzum benım maşallah yavrucuğuna :-) aminnnnnnnnn
0 oy
(2,600 puan) tarafından
Allahım onu iyi insanlarla karşılaştır 

Ya Rabbim evladım sana çok bağlı olsun senin yolundan gitsin

Daha çok dua var Allahım kabul etsin inşallah 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben çok şükür ederim rabbime  ve derimki:

Rabbime güzel kul

Peygamberime güzel ümmet

Anne ve babasına hayırlı evlatlar olsunlar 

Rabbim bahtını  ve tahtını güzel yazsın (AMİN)
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Bende derim ki rabbim sen kızımı hep iyi insanlarla karşılaştır iyi okul arkadaşı iyi lise arkadaşı iyi üniversite arkadaşı iyi iş arkadaşı iyi bir eş iyi bir evlat iyi bir anne olsun hayatında hep iyi insanlar çıksın minik elleri hep iyiliklere dokunsun sağlıklı mutlu huzurlu olsun güzel ahlak ve terbiye ile büyütebilmeyi nasip eyle ya rabbi sen onu her türlü kötülüklerden pisliklerden büyüden tuzaktan şeytanın şerrinden insanın şerrinden nefsinin şerrinden koru ya kızıma kalkan yap rabbim Aminn..  diyorum kızıma ettiğim duam hep böyle 
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Bende derim ki rabbim sen kızımı hep iyi insanlarla karşılaştır iyi okul arkadaşı iyi lise arkadaşı iyi üniversite arkadaşı iyi iş arkadaşı iyi bir eş iyi bir evlat iyi bir anne olsun hayatında hep iyi insanlar çıksın minik elleri hep iyiliklere dokunsun sağlıklı mutlu huzurlu olsun güzel ahlak ve terbiye ile büyütebilmeyi nasip eyle ya rabbi sen onu her türlü kötülüklerden pisliklerden büyüden tuzaktan şeytanın şerrinden insanın şerrinden nefsinin şerrinden koru ya kızıma kalkan yap rabbim Aminn..  diyorum kızıma ettiğim duam hep böyle  cnm
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Ayağına taş gözüne yaş değmesin 

Şansı bahtı güzel olsun<3

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 317 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bir sorum var (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,442 göst.
11 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
+7 oy
44 cevap 1,531 göst.
0 oy
24 cevap 326 göst.

374,716 soru

11,208,562 cevap

34,515 kullanıcı

...