0 oy
1,037 göst.
Aile kategorisinde (253 puan) tarafından
Kizlar gecen kontrolum vardi cinsiyetini ogrendim bebegimin prensesim oluyo esimde bende cok sevindik bugun kayinvalidem aradi sordu kız dedim neyse ya bi daha dogur diyo bu nsl cihniyettir Allahim sinir cok bozuldu ya 

25 Cevaplar

+2 oy
(249 puan) tarafından
Cinsler ya benim oğlum olcak benim kaynanada kız diye tuttrudu seninkide tam tersi kendileri doğursun madem onlarda kadın değil mj
(253 puan) tarafından
Tek kelime bunlarinki cehalet  canim ya
tarafından
Bnm kaynanada öyleydi kız die tutturdu pembe battaniye fln almıştı ilk hamileleqimde şimdi yine hamileyim 16 hafta 6 qünlük kızım olacak
(253 puan) tarafından
Allah gonlune gore vermis kaynananin
(249 puan) tarafından
Cahiller ssnki bizim elimizde
(253 puan) tarafından
Yani bunu bi kadin anlamiyosa ne diyebilirizki dedigin gibi sadece cehalet yani
(249 puan) tarafından
Aynen öyle canim
-Reklam-
+2 oy
(373 puan) tarafından
Bizim evde kiz cocugu cok isteniliyor.gorumcemin 3 kizi bir oglu.eltimin bir kizi bir oglu.benimde bir oglum nasibse martin sonuna kizim olacak.cok mutluyum
(253 puan) tarafından
Ya olunmazmi kuzum bunlarinki cehalet
(373 puan) tarafından
Bizim evde erkek cocuguna deger kiz cocuguna sevgi veriliyir.kizlarimiz prenses gibi masalllah.hep kayinvalidem soyler saglikli olsunlar yeter
+1 oy
(207 puan) tarafından
Kizi olan oglan istiyor oglu olan kiz istiyor gönül her meyveden tatmak istiyor canim. Allah saglik versin oncelikle. Her seyin basi sağlık. Takma bozma moralini. Konussun dursun bosver..
(253 puan) tarafından
Canim oyle yapiyorum zaten saglikla dogsunda bebegim
+1 oy
(6,807 puan) tarafından
Bana öyle bisey desin eşim direk tepki verir annesine ha kız ha erkek sağlikli  olsunda
(253 puan) tarafından
Canim ben dedim ztn he he sende haklisin diyo cahillll
(6,807 puan) tarafından
Aman kendileri çok biliyor yaa  ozmn bi tane daha dogursun
+1 oy
(7,402 puan) tarafından

Benim kaynana da ogulcu. Benim de kizim olacak insAllah farklı dogar diye dua ediyor. Seni cok iyi anlıyorum. Lüzumsuz luktan baska bişe degil. Rabbim öyle layik görmüş olmus size ne oluyor.:angry:

(253 puan) tarafından
Aynen canim ya cehalwt bunlarinki baska bisey degil yani
(7,402 puan) tarafından
Hemde ne cehalet. Ilk bebeğim de kizdi 31 haftada erken dogdu 3gun yasadi. Ameliyat tan ciktim gozumu actim esime bebegim nasil dedim. O sira kaynanam kizmi oldu oglan mi dedi hic unutmam. Yavrumu kucagima bile alamadim. Simdi yine kiz ayni seyler. Senin hesap neyse bidaha dogurun nasilsa. Sanki insan degil robotuz. Aklima geldikçe sinirim bozulur. Rabbim islah etsin.
(253 puan) tarafından
Kiyamam kuzum ya cok üzüldüm saglikla al kucaginada insallah kim ne diyosa desin bosver
(7,402 puan) tarafından
Amin canim Allah razi olsun.
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Seni tavşan yada kedi olarak mi görüyorlar pes peşe doğuracan
(253 puan) tarafından
Yani anlam veremiyorum boyle insanlara ya
0 oy
(336 puan) tarafından

Ayy öyle diyenler otursun kendisi dogursun bakalim siparislemi oluyomuş:angry:benim bi kızım var simdi ikizlere hamileyim onlarda kız olucak..duyan aaaa uzülme olsun diyo..neden üziliyim ki allah saglikli hayirlı evlat nasip etsin insallah

(253 puan) tarafından
Aynen canim ya en onemlisi saglik saglikla al kucagina bebislerini kim ne diyosa desin bosver takma
0 oy
(1,430 puan) tarafından
kaynana degilde eşimin babaannesi ve yengeleri sürekli inşallah kız olur diye dua ediyolar o kadar sinirlerim bozuluyor ki düşün battaniye örecektim sarı krem ip aldım kalmış bana mavi alsaydın diyo biri ben kız çocuğu sevmiyorum inşallah oğlan olur diyo oğlumuz diye konuşuyorlar Allahın gücüne gidecek diyorum ama boş cahiller işte 
(253 puan) tarafından
Aynen canim ya kiz erkek saglikli olsun en onemlisi o
0 oy
(661 puan) tarafından
Sana mı sorcam deseydin , o da can o da can kendisi erkek miymis ,tovbe yarabbii  cok merakliysa  o dogursun 1 tane kiz olrsa 2. Yide yapsn
(253 puan) tarafından
Dimi ya canim bosver takilmamda öyle seylere sinirim bozuluyo sadece cahiller
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Öyle cahillerin laflarını duymamazlıktan geleceksin canım kayinimda bana demişti yazık Allah size erkek evlat tattirmayacak diye üçüncü kızıma hamileyim çok şükür sagliklilarya başka ne isterim Allahtan hayırlı olmalarından başka 
(253 puan) tarafından
Aynen canim ya saglikla alayim kucagima kim ne diyosa desin cahiller
(1,060 puan) tarafından
Aynen cnm sağlıcakla al bebeğini kucağına inşallah
0 oy
(176 puan) tarafından
Bu eski insanlar geride kalmış ya bir kere sağlıklı olsunlar da kız erkek olsun farketmez hem kız evet cenneti temsil edermiş 
(253 puan) tarafından
Canim malesef bazi insanlar o kdr geri kafaliki erkek dogurunca nasil bi artimiz olucak anlamiyorum
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Cahiliye devrinde kalmışlar boşver 
(253 puan) tarafından
Öyle yapiyorum ztn canım saglikla alayimda kucagima bebegimi kim ne diyosa desin
0 oy
tarafından
Cehaletten canım bunlar eski insanların aklı işte sen takma boşver doğduktan sonra öylede bi seviyorlar ki baş tacı yapıyorlar benim kaynanam hep derki torun evlattan daha tatlı geliyor insana 
(253 puan) tarafından
Aynen canim takmamda zaten saglikla dogsun  bebegim kim ne diyosa desin
0 oy
(758 puan) tarafından

Neyse ya bi daha dogurmu nasil sey dememis bunu dogurma icinde kalsin yenisini yapin :D  Allah akil fikir versin

(253 puan) tarafından
Kız hic gulecegim yoktu ya :)))))) onuda der var yani o kapasite onda
0 oy
tarafından
Boş ver cnm ya takılma RABBİM saq salim saqlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah. RABBİM HAYIRLISINI SAĞLIKLISINI VERSİN yeter. 
(253 puan) tarafından
Amin canim insallah saglikla alayim kucagima baska bisey istemiyorum
0 oy
(6,360 puan) tarafından
O ne ya öyle siparis verir gibi 

Allah akil fikir ihsan eylesin.

Kusura bakmayn ama cahillikten baska bisey degil bu yaptiklari
(253 puan) tarafından
Oyle canim zaten zaten cahillik sadece baska bisey degil
0 oy
(197 puan) tarafından
Allah sabir versn kuzum sana ya takma kafana kac cocuk var 
(253 puan) tarafından
Kuzum benim ikinci evliligim ztn 2 oglum var benim esiminde 1 oglu var yani yasadiklarima bakiyorumda bi cendereden baska cendereye düşmüş gibiyim :((
(197 puan) tarafından
Ay kiyamam sana allah yardimcn olsn
0 oy
tarafından
Sen dogur desen 
(253 puan) tarafından
Dimi oyle yapsin doğur dogur doyamamis zaten 5 tane oglu var:))))
tarafından
Oo Allah yardım etsin sana
0 oy
(213 puan) tarafından
Ay valla öyle dusunenlere bende sinir oluyorum biz oglumuz olcak ama ilkinde kiz gibi dedi doktor bizde anne doktor kesin degil ama kiz gibi diyo dedim kimseye haber verme netlessin oyle diyelim dedim kaynanam durur mu hemen gorumcesine soylemis kadin beni aradi saglik olsun kizim bidakine erkek olur dedi teselli verir gibi ya delircektim 

Sonra kontrole gittik doktor kesin erkek dedi bu seferde kaynanamla gorumcesinin telefon konusmasini duydum evde bayram havasi vardi eve gelince cok agladim esime anlattim kizim olsa sevmiyceklermi bu nasil dusunce dedim yaslilar aşkim üzülme ben kizda olsa erkekde olsa saglik olsun severim dedi 
(253 puan) tarafından
Kuzum boşver sende takilma saglikla alalim kucagimiza onemli olan o
(213 puan) tarafından
Aynen ya alistim artik 32 haftam dolmak uzere kuzumu kollarima saglikla alayim baskasinin mebdusundugu umrumda dehil
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Boşver cnm hic kafana bile takma onun dedigini Rabbim duymuştur en güzel cvb Rabbim verir ona sığın :)

(253 puan) tarafından
Aynen canim cok dogru dedin takmiyorum ztn sadece sinirimi bozuyo boyle seyler

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 393 göst.
0 oy
2 cevap 265 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 350 göst.
15 Mart 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,726 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 482 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,220 soru

11,288,916 cevap

34,696 kullanıcı

...