0 oy
363 göst.
Aile kategorisinde (6,750 puan) tarafından
Bugün bütün gün mü moddaydim  sürekli ağlamak istoyroum  eşim burda yok o olsa belki biraz destek olur ama yalnız hamilelik  geçirmek çok zormus anneme söylesem ters tepki veriyo görmemiş ki kadın hamileliği boyunca ış hiç yapmış anlamıyor beni ama ben galiba eşimi çok özledim

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
bende ayniyim sabah cok iyiydim simdi birisi dokunsa aglicak gibiyimm gercekten biri dokunsada aglasam diorummm
(6,750 puan) tarafından
Ben ağladım valla kardeşimle tartistim  ama bilinçli yani sırf takılmak için takiliyorum  ama kimse anlamiyor
tarafından
bende ayniyim evimde hersey yolunda esimle cok iyiyizz ama dalasacak yer ariorumm belkide kendimizi yanliz hissetigimizdendir
(6,750 puan) tarafından
Ben yalnız hissediyorum  kimse destek olmuyor bana hiç kimse aglasam ne oldu kocanla  mi tartistin  diyolar iyice agliyasim  geliyor
tarafından
esinle konustun mu bunu pekii
(6,750 puan) tarafından
Yok daha 7 gbi falan konuşuruz şimdi uyanmıştır anca yemek falan yer
tarafından
esinle konus dertles ben oyle yapiorumm ha annemde cok anlayislidir zaten oda olmasa kafayi yerimm
(6,750 puan) tarafından
Yok canım.yaa annem ise gidip geliyor geldiğinde zaten yoruluyo  heralde babam desen evde 19 yaşında erkek kardesim  evde hepsinin yemeği çamaşırı bulaşıgı  bana bakıyor çok bunaliyorum  hamileyim kimse halden anlamiyor
(8,082 puan) tarafından
Fadime evıne neden gıdemıyodun canım sen?
(6,750 puan) tarafından
Canım eşim.hakkaride çukurcada uzman ben annesiyle anlasamiyorum  evimde  tek birakmiyor  beni annemlere bırakıyor
(8,082 puan) tarafından
Annladım canım rabbım yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(4,756 puan) tarafından
Canım bir yandan hamilelik psikolojisi bir yandan eşini özlemişsin duygusal andasın kuzum benim ❤️ ❤️ 
0 oy
tarafından
Ben bir çoğu zaman öyleyim esin olmayınca öyle oluyor bnm de yok hep bir huzun cokuyor üstüme yanlız hissediyorum kimsem yok gibi :(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 382 göst.
9 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Sinos cetinn (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 159 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,231 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 349 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 261 göst.