0 oy
880 göst.
Aile kategorisinde (1,029 puan) tarafından
Uzun bı mesele neresinden başlarsam bilemedin eşimin dayısı nin hanımı dayisini aldatiyormjs kocasi ise  gittikten sonra sevgilisini cagiriyomus o da ayyasin uyuşturucu bagimlisinin teki imiş dört tane çocuk var bide bunlara da iğne yapiyorlarmis çocukları sarhoş gibi yapıyorlarmış en küçüğü 2 buçuk yaşında kız en büyüğü 12 yaşında erkek bunların ev sahibi hacı teyze iki defa haca gitmiş filan teyze artık kaldiramamis eşimin teyzesini arıyor gelin kendi gözünüzle görün kadın evde oynasiyla demiş bunlar gidiyorlar kapıyı zorla açıyorlar çocuklar kendinden geçmiş vaziyetteler büyük çocuğu mutfak dolabına saklamış bulmasınlar diye çocukları alıp götürüyor lar filan bu ayyaş adamın babası iyiki kurtardiniz çocukları demiş bennim oğlum ayyasin bagimlinin teki iyiki o kıza tecavüz filan etmedi demiş ortanca kıza yani 

Daha rezillik diz boyu var baya olay da bunlar özeti  bu olay olalı 3-4 gün oluyor eşimin o kadar teyzesi var dayısı var hiç biride o çocukları doktora goturmemisler çok sinir oldum şimdi çocuklar kadının ana babasının yanında eşimin bir teyzesinin olanlardan haberi yok ve onun hiç çocuğu yok çocukları ona vermeyi düşünüyorlar 

Ayriyeten cocuklarin eşimin dayisindan olup olmadığı da meçhul daha DNA testi yaptircaklar

O çocuklara o kadar çok üzüldüm ki aglayamadim da içime attım öyle ya ben kızımın bir yerine bişey olsa canımdan can gidiyor o anne bunu evladına nasıl yapar ya aklım almıyor ne günahı var o masumların onların psikolojisi ne olacak daha çocuk ya çocuk madde vermişler bide 

Etkisinden çıkamıyorum ya 

Çok uzun oldu hakkınızı helal edin içimi dokeyim dedim 

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Demekki 5 dk lik zevk cocuklarina madde verecek kadar agir basmis
tarafından
Zevkinin de onun da allah bin belasını versin lanet mahluklar
tarafından
Amin insallah rabbim boyle insanlardan korusun
-Reklam-
0 oy
(120,760 puan) tarafından
Bu nası bi igrenclik boyle
(1,029 puan) tarafından
Benim de akım almıyor artık
0 oy
(778 puan) tarafından
Tüylerim diken diken oldu okurken yazıklar olsun ne denilir ki başka? Daha mı kıyamet kopmasın? 
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Kanım donarak okudum... O çocukları çekip alasim  geldi şuan.. Allahım onları korusun :(((
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Sözün bittiği yer...
0 oy
(667 puan) tarafından
O kadina soylenecek cok sey var da buraya yazamam em agir laflari hakediyor
0 oy
(3,881 puan) tarafından

Allah belasını versin böyle annenin peki kocası hiç mi fark etmemiş :angry: böyle insanlar yüzünden artık kıyamet kopsa da daha fazla can yanmasa diyorum :'(

0 oy
(664 puan) tarafından
Esra erol un özeti gibi olmuş resmen allah ıslah etsin rabbim o yavrucaklarin yüzüne gülsün inşallah hacı teyzemden de allah razı olsun 
0 oy
(44 puan) tarafından
allah böyle insanları kahretsin ya artık şu çocukların üzerinden ceksinler ellerini yeter ya nasıl bir insanlık bu nedir bu çocuklarla alıp verilemeyen ya bu nasıl anne rabbim onu bu evlatlara muhtaç etsin insallah
0 oy
(75 puan) tarafından

Ayyyy sen ciddimisin ben şuan şoktayim.allahim :(

(24 puan) tarafından
O çocuklar çok küçük sen bari disardanda  olsan farketmez  aile sağlık politika başkanlığına şikayet et çocuklar  kurtulsun ayriyeten  bakanlıkta  dava açıyor  kadına çocukları o hale getirdiği icin
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Çocukları doktora götürmeleri gerekirdi. Onların ciddi psikolojik tedaviye ihtiyacı var şu an. Bu olaylar hep  Allah korkusu kalmadığından ve suç duyurusunda bulunmuş olmalarını umuyorum dört çocuğa uyuşturucu verilmiş istismar ve ihmal üzerinden değerlendirir. Bi 15 yıl yatsın da sağ çıkarsa aklı başına gelir.
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Küçücük çocuğa böyle bir zulümü şikayet etsinler yanlarına kalmasın kamu davası olur bu durum. Çok üzüldüm çocuklar için inşallah sağlıkları iyidir.
0 oy
tarafından
Sonra neden depremler oluyor neden salgın hastalık çoğaldı diyoruz . Başımıza taş yagmagina dua edin. Ahlaksız insanlar midem bulandı okurken 
0 oy
(12,277 puan) tarafından
Sumdi cinnet hâliyle  adam öldürse  kadını  

Aldatılmak  mi agir gelsin  yoksa o çocukların  berbat  halimi  dayağa  kadın  şiddetine  karşıyım  

Ama bunu siz söyleyin  sice baska biri olsaydı  oldurnezmiydi  

Allah korusun  yarabbi 

Bence güzel  bir yere versinler çocukları  

Ve  nasil rapor almazlar bu cocujlarin madde  verildigine  dahil
0 oy
tarafından

5 dakikalik zevki daha onemli o afedersin ****** anne diyemedigim kadının kiyamet yakin:angry:

0 oy
tarafından
Ona anne bile denmez canavar yakışır pislik lanet kadın minnacık çocukların ne suçu var millet çocuk sahibi olmak için evini arabasını parasını pulunu doktora veriyor yeter ki 1 tane evladı olsun diye 4 tane yavrusu var nasıl merhametsiz olabilmiş bu kadar yazıklar olsun 
0 oy
tarafından

Allahin belasi kadin doyumsuz pislik nasil kocalarınin yuzlerine bakarlar. Boyle kadınlar o cocuklari hic hak etmemis şıllık pislik Allah cezasini versin:angry:

0 oy
(535 puan) tarafından
Tek diyeceğim laf ALLAH belasını versin bu insanların. Hep  diyorum annelik babalik dogurmayla olmuyor cocuk yapmanin en kolay kismi dogum zaten asıl mesele sonrası 
0 oy
(6,907 puan) tarafından
Ne diyim ki kelimeler anlamsız kalmış bu post da
0 oy
(3,617 puan) tarafından

O kadın nerde şimdi çocuklardan kan alip dava açılmalı cezasız kalmamali :angry:

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 464 göst.
23 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Zarifedoner (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 566 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde BetulOpoz (1,023 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 171 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 502 göst.