0 oy
476 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (571 puan) tarafından
Merhaba kizlar yine ben :) bu kez dikislerim düştü ama elimle dokundugumda şiş gibi kapandida yerleri sadece bi yerinde mercimek kadar kirmizilik var bunlar normalmi 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
9 ay odu doğum yapalihala sis elime geliyo seninki i bilemiyorum benimki yerlerinden ayrıldığı için sıkı tu olmuştu bakamamistim sorun yukarda kalsın vede
tarafından
Bende bir cesaret aynayla baktım bugün dışarıdan görünürde birşey yok ama içerisi sanki basur olur ya o şekilde 2 şişlik var
tarafından
Basurdan bı fikrim yok ama benimkinde hala böyle küçücük top şeklinde et parçası var topladıkları için öyle bence o zamn da öyleydi top şeklinde şişik vardı galiba evet aynısını söylüyoruz
-Reklam-
0 oy
(162 puan) tarafından
Normal canım bir kaç gün yine pansuman yap yerine tamamen iyileşsin 
(571 puan) tarafından
Yapmaya devam ediyorum ama sislik olunca bi korktum soraym dedim
0 oy
(119,062 puan) tarafından
Kac gunde dustu dikislerin
(571 puan) tarafından
Ic tarafta 2 dikisim vardi onlar 25 gunu buldu gldigerleri 10. Gunde dusmeye basladi
Bana bu gece 1 hafta olcak valla oturamiyom oturunca kalamiyom canim cok yaniyo yaa
(571 puan) tarafından
Ben ilk gunde oturdum hic zorlanmadim sadece dogumdan sonra diz kapaklarima agri giriyor bazen
tarafından
Sevda bnmkı 20 günde anca acısı iylesmisti canım hala da sızlıyor arada
Cok berbat bi aci
tarafından
Çok bide ben basur olmustm Allahmm ölüyordum
(571 puan) tarafından
Sanirim azicik basur bende oldum Allahtan 3 kez ikindim daha fazla olsaydi ne olurdu bilemiyorum. Nasil gecirdiniz peki
tarafından
Kendi kendine gidiyor cnm bide elinle içine itmeye çalş  ve sıcak su dök sakın soğuk su dökme  20 daka leğende otur çok şükür gitti
(571 puan) tarafından
tesekkurler canm yapaym bunu
O basur dan bende olmuşum ya tam 10.ikinmada dogurdugum icin berbat durdayim
tarafından
Bnde çok ikindim 10 geçer valla  dedgm gbi sıcak su dök bide elinle içine ** zamanla kaybolacak çok berbat bişey
(571 puan) tarafından
Kiz bn 3. Ikinmada dogurdum bndede oldu cok kotu ya bi an once toparlansaydik
Yapicam kiz sagol
tarafından
Basur dediğiniz nakat kısmında mı  Bende bir cesaret  rahim girişinde aynayla baktım bugün dışarıdan görünürde birşey yok ama içerisi sanki basur olur ya o şekilde 2 şişlik var
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Canım normal doğumda estetik dikis atıklar dikisin düşmüyor eriyor düştüyse dikisin açılmış demek eğer atilcak durumdaysa yeniden dikiş atiolar ama sismisse atılmio pansuman yapion hergun temiz tutuon 1 aya iglesio
(571 puan) tarafından
Hergun her lavabodan sonra temiz tutuyorum dikis eriyip düştü zaten ve hafif sisligi elime geliyor
(3,617 puan) tarafından
Iste dikiş dusmuo kiz erip gidio dikisin açılmış iltihap kapip sismis benimde aynı oldu
(571 puan) tarafından
Nasil yani ya distan tamiz bitip gitmis gorunuyor ama. 10 gun snrada kontrolum var erkenmi gitsem
(3,617 puan) tarafından
Yok canim temiz tut pansuman yap dr bise yapmio zaten pansuman yap dicek temiz tut dicek

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 501 göst.
2 Ağustos 2018 Diğer kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.
23 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Minikkelebeginannesi (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 172 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ftm.omr (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 539 göst.

377,790 soru

11,307,588 cevap

34,737 kullanıcı

...