0 oy
676 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Merhaba ben aranizda cok yeniyim calistigim icin ara sira gitiyorum bildigim konularda yorum yapiyorum. 5 aylik hamileyim evliligimkn 3, yili esimle severek evlendik ailesi baslarda iyiydi esime dugun ici  hic yardim etmediler esimde kredi cekti 3 yildir oduyoruz 1,bucuk yil falan kaldi kaynanam gile bi y3rden para geldi bizden sakladilar elaleme aysegile siylemyin falan diyerek arabalarini degistiriyorlar harciyorlar antalyaya yerlesiyorlar biz milletten para geldigini ogreniyoruz oysa esime maastan oduyoruz diye yakiniyorlardi. Krediyi rahatca odeyelim diye bende calisiyorum eve katkida bulinuyorum aldigim tum maas eve gidiyor kendime allah sahit hic kullanmiyorum kayinvalidemler boyle yapinca ben biraz alindim esimde alindi arkamdanda konustugunu brni kotuledigini duydum hic bisekilde ben konusmadim kotulemedim  bu kayinvalidem denen kadin  5 6 ay icinde esimi doldurmaya basladi kredinin 1 gunu gecse arayip azarliyordu esim gecen sene ameliyat oldu kayin validem antalayaya tatile gitti ben isten izin alip baktim esime esim ameliyatli olunca para alamadi kredi gunu gelince esimi sadece para icin aradilar daha neler neler ben gecen ay esimin gene moralini bozunca bunlar cocuguma beddua falan edince  kafam atti esime saydim evden ayrildim esime dedim krediyi odemeyicez bnde eve hicbisekilde para vermicem odeyecez diyosan ayriliriz dedim bu olanlardan annemlerin bile dahi haberi yok annemlere de bunlarin bi tanesini soylesem beni sana gostermezler dedim ki gostermezler benim ailemin durumu biraz iyi, esim bende zaten odemiycem cocugumuz olacak onlar bana yardim etmedi azda onlar odesjn dedi aradi soyledi ben bu sartla eve geri dondum kayinvalidemler asla beni aramadilar eve don noldu falan filan diye, esimde bu yasananlrdan dolayi ailesiyle gorusmek istemiyo du zaten  bunun gibi birsuru sey oldu cocuguma kadar beddua ettiler dusunun gerisini ben agzimi acip saymadim tek yaptigim susmakti gorusmemekti. Dun sabah msj atmis biz aileyiz  gecmiste yasanayalim falan filan diye aksamda 300 tl para yolluyor kredi yi odeyin diye kredi 1000 tl benimde canim sikildi esimde ben geri yollayacam biz odemicez dedim onlara dedi ben artik cok skildim esimin ailesinin bu hallerinden para meselesi olunca aileyiz diyo sizinle konusmak istedim konuscak kimseyim yok ozur dilerim hakkinizi helal edin 

7 Cevaplar

0 oy
(86 puan) tarafından
ALLAH yardımcınız olsun canım çok zor bi durum gerçekten
(79 puan) tarafından
Allah razi olsun canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Peki kayinvalidenlerin maddi durumu nasil aylik 1000 tl yi odeye bilirler mi
(79 puan) tarafından
3 buxuk 4 buluyor maaslari ev kendilerin arabalari desen var
tarafından
O zaman birakin odesinler
0 oy
tarafından
illa huzur kaciracaklar
(79 puan) tarafından
Seytan diyo huzur oyle kacirilmaz boyle kacirilir de ortaligi karistir diye ama yapmiyosun iste
0 oy
tarafından
Offf bacım offff aynısını bende yaşadım desem inanır mısın ama onlara sor onlar haklı benim kayınvalidem daha beter Allah'tan azcık cesaretliydim yoksa kaynanam beni dövmeye bile kalkıştı kocası ölmüş 21 sene önce bende 3 senelik evliyim herşey benim elimde herkes bana mecbur diyip duruyor kayın pederimin bakır parasını alıyor ya Allâh iyi etsin ne diyim aklı fikir hidayet versin bize de mutluluk huzur 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Krediyi eşin kendi çektiyse ve ailesi ödemezse eşin zarar eder canım. Allah korusun icra falan gelir. Mutlaka ödeyip ödemediklerini takip edin
(79 puan) tarafından
Kredi ailesinin uzerinde canim o yuzden odemeselerde onlara gelir
(7,935 puan) tarafından
O zaman ödemeyin valla
0 oy
(135 puan) tarafından
Valla ben senin yerinde olsam kuruş ödemem zaten hamilesin karnında bir melek var hala onlar parayı düşünüyorlar parayı kendjne evine eşine harca onlara harcasan en olacak ki Kaynanalar hepsi aynı *** kusura bakma
tarafından
Bacım gel sen bu eski postlari bırak yenilere dalalim
0 oy
(168 puan) tarafından
Canim sen eşinle aranı bozma kötü günler elbet gecer eşine destek ol oda anlamis zaten ailesini.bizde ayni durumda sayiliriz Esim ailesi hakkında konuşmak bile istemiyor 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 513 göst.
18 Şubat 2021 Aile kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 659 göst.
0 oy
4 cevap 674 göst.
2 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sabrina0752 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 855 göst.

377,257 soru