220 göst.
(479 puan) tarafından

Bi yanım buruk bi yanım mutlu bilemedim :ermm: eşim beni feribota bıraktı o kadar içim garip olduki insan sevdiğinden ayrılması zor oluyo ama bi yandan da aile özlemi :'( bide hamilelik duyguları ne bilişim indan değişik hissediyo eşimin o son bakışı :(

7 Cevaplar

+1 oy
(9,955 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bize de gel çay içek :) 
(479 puan) tarafından
Vala gülümsettin beni yorumunu görünce kız sağolasın rabbim senide sevinirsin inşallah :))
(9,955 puan) tarafından
Amin canım amin :) uzakmışız kız aramızda yollar köprüler denizler var :D
(479 puan) tarafından
Aynen vala uzak düşüyo bayaa :)) olsun düşünmen bile yeter canım benim  :)
(9,955 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
(479 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤
+1 oy
(455 puan) tarafından
iki seçenek te zor vala  ailen gitmesen özlüyorsun olmuyor gitmemek  giti mi de eşini bırakmıyorsun  özlüyorsun 
(479 puan) tarafından
Aynen yaa keşke annem alt katımda otursa ne güzle olurdu :(
+1 oy
(12,177 puan) tarafından

Kız üzülme sonuçta biraz kalıp döneceksin , keyfini çıkar 

(479 puan) tarafından
Eşimi öyle görünce üzüldüm kız ne bielyim ama haklisin vala en fazla 2 hafta dayanabilriim onsuz heralde :(d
(12,177 puan) tarafından
Biraz zaman geçirmek sanada iyi gelecek , üzülme bence sonuçta dünyanın sonu değil , keyfini çıkar ...
(479 puan) tarafından
Aynen öyle vala iyi gelicek :)) çok teşekkür ederim canım:)
(12,177 puan) tarafından
Hadi sana iyi keyifler , mutlu vakitler ...
(479 puan) tarafından
Sağolasın canım benimm :))
+1 oy
(161 puan) tarafından

şimdiden cok özledim evimi eşimi dogum icin geldm anneme kirki beklemeden giderim ben dayanamiyorm diyorum :D eşim hergün ariyo sen gittin gideli sicak yemek gecmedi bogazimdan diye kiyamam

(479 puan) tarafından
Yaa Kıyamam kız insna kocasını bırakıp gidermi aç susuzda  kalmıştir  adam :D
+1 oy
(1,132 puan) tarafından
Ah ah bilmez miyim. Bende hamileyken memlekete gidiyodum kalmaya hamilelik duygusu mudur nedir çok üzülüyodum giderken... bi yandan gitmekte istiyodum tabi. Çok zor canım ama ailemizle olmakta iyi geliyor
(479 puan) tarafından
Aynen çok zor yaa 15 dakika odlu bineli eşim üç kere aradı :(( o da üzüldü ama bir yıldır nerdeyse gitmedim annemlere doğum yapsam hiç gidemem ni daha fırsat dedim ama içim buruldu
+1 oy
(2,534 puan) tarafından
Ben annemlere giderken eşimden ayrıldığım için ağlıyorum, annemlerden dönünce de onlardan ayrıldığım için ağlıyorum ☺️ ikisi de çok zor Allah başımızdan eksik etmesin onları.
(479 puan) tarafından
Ayy aynı beni anlattın vala yaa : D Aminn Aminn rabbim başımızdan eksik etmesin dediğin gibi :) napalim olucak o kadar arada bi özlemek özletmek gerek ;)
(2,534 puan) tarafından
Amin canım. Aynen öyle ☺️☺️
(479 puan) tarafından
:) ❤❤❤❤❤❤
0 oy
(10,985 puan) tarafından
Valla iki türlü de çok zor oluyor bir yandan annen bir yandan esin ikisini bırakmak çok zor 
(479 puan) tarafından
Aynen yaa zor tuttum eşimin yanında kendimi :((
(479 puan) tarafından
Ağlamamak için :((

İlgili sorular

1 cevap 205 göst.
25, Ağustos, 25 Sevdaa (2,673 puan) tarafından soruldu
7 cevap 272 göst.
15, Eylül, 15 Leylow_ (54 puan) tarafından soruldu
2 cevap 193 göst.
8 cevap 372 göst.
18, Şubat, 2019 ❄BERF❄ (4,528 puan) tarafından soruldu