0 oy
349 göst.
Aile kategorisinde (532 puan) tarafından
Kizlar 39 +4 haftalik hamileyim   persembe gunu muanem vardi    gittim  sancilarim cok cikti beni dogum haneye gonderdi doktor neyse biz esimle direk dogum haneye gitmedik  dedim eve gidelim eve geldik  ben duş aldim  acilmam olsun diye   her neyse duş aldim    islerimi hallettim   bir bardak  tarcin kabugu kaynatip icfim 4 tanede hurma yedim gittik aksam 7 gibi   once bebege bakti dedi hersey normal  alttan muane etti acilman yok dedi ama rahim agzi yumusamis dedi ve eliyle baya ittirdi canim baya yanfi ama sesimi cikarmadim tabi dogumu tetiklemek icin yapmis ama nasil eliyle itti sandim cocugu cekip cikaracak kizlar neyse nst ye baglafim sancilarim yinr cok cikti   gondermicem ama acilman yok dedi bisey olursa gel dedi  bizde geldik eve sabah kalktigimda biraz kanamam olmustu    bugun aksama dogru gidic3z hastanrye tekrar biraz agrim var   acilmam olsun diye ne yapmam lazim kizlar merdiven inip cikmak disinda nolur yardimci olun bide guzel yurekliler   nolur banada dua edin de acilmam olsun dogsun artik oglum 

13 Cevaplar

0 oy
(1,983 puan) tarafından
Sürekli yere dizlerini yana doğru açıp otur kalk Hattat koltuktan veya tutabilecegin biryerden tutunupta yap disaraya çık bir saat falan yürü 
(532 puan) tarafından
Hmm ay cok saol canim valla varya napicami sasirdim artik ya cok  saol yapiyim  bunu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çömel kalk canım otur dizlerini aç ayaklarını birleştir dizlerini indir kaldır kelebek gibi. Her sancı geldiğinde kalk yürü çömel kalk derin nefes al oturma yani
(532 puan) tarafından
Hay Allah razi olsun canim cok saol oylr yapiyim bugun ya valla yoksa gelicrgi yok bu paşanin
tarafından
Benim de tam tersi açılma vardı sancı yoktu bu dediklerimi yaptım sürekli hatta akşam televizyon izlerken bile yere oturup o kelebek hareketini yapıyodum dizlerimi indirip kaldırıyodum sonra vajinada batma arttı iyice ertesi gün sancı geldikçe çömeldim yürüdüm hastaneye gittim 5 cm açıklık vardı sancı tavan yapmıştı bir buçuk saatte çıktım doğumhaneden Rabbim kolay doğum nasip etsin sana da inşallah bi avazda kurtulursun ❤️
0 oy
(776 puan) tarafından
Cök kalk yap sıcak dus al ozel bolgene karin altina tut allah yardımcın olsun canım benim açılmadı sezeryan oldum insallah sağ saglim kavuşursunuz 
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Canım ALLAH kucağına almayı nasip etsin sağlıkla doğur inş ☺☺☺
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Canım suyun filan geldi mi

Yanlış anlama ama gelmemisse ilişkiye gir

Onun yardımı oluyor :D

tarafından
Bu kadar mı olur ya demek bunu düşünen bir ben değilmişim iki dogumum da da öyle oldu ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Sıcacık su ile duş al uzun gel bunun gün içinde tekrarla çömel kalk ama sıcak duş çok işe yarıyor birde ayağını çok sıcak tut çorap patik üst üste giy ayağın sıcak olsun ben doğuma gidince ebem söylemişti havalar sıcaktı ama çorap giymiştim açılmam hızlı olsun diye Allah'a şükürler olsun ilk doğumum olduğu halde 3saat sürdü.
0 oy
tarafından
Dizlerin üstüne çömel canım zorlan biraz bide hurma ye bol bol çok ise yarıyor kuzum vaktin ki 5 dakika da bir sancin var öyle hastaneye git hemen gitme tamam mi kuzum inşallah sağlıkla alırsın kucağına 
(532 puan) tarafından
Amin canim insallah cok saol kuzum sifmi baslicam onu yapmaya    sonrada hurma yerim baktim agrilarim duz3nli bi duş alir gideriz ♥️
0 oy
tarafından
Ben yeni bisi öğrendim masaj yapıyorlarmış o bölgeye bebek yağıyla falan doktorlar oneriyodu dene istersen Allah yardimcin olsun sağ saglim alırsın inşallah kucağına yavrunu 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bende 39+4 te doğurmuştum RABBİM yardımcın olsun bi avazda kurtarsın İNŞAALLAH 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Bol.bol yuru cok faydasi war evde comel kalk
0 oy
tarafından
canim surekli comel kalk yuruyuslere cik Rabbim tek avazda kurtarsin
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Çömel kalk sürekli sıcacık suyla duş al yürü sürekli açılmaya hemen açılır kanaman varmı ilişkiye gir birde memenin uçlarıyla oyna vala yanlış anlama oda heöen doğumu tetikliomuş :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 793 göst.
13 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 312 göst.
5 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraeymen (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.