0 oy
1,799 göst.
Diğer kategorisinde (1,010 puan) tarafından
Bugün böyle birşey duydum. Tabi tee 15 20 yıl önce doğum yapmış birinden. İnanamadım açıkcası. Çok soğuk oluyor o oda diye anlatıyordu. Doğum odası cidden soğuk mu oluyorda . sezeryan olacağım bu arada 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ameliyathane aslında doğum odası dediğin yer ve sezeryanda bir ameliyat. Tüm ameliyathaneler soğuk olur ki. 
(1,010 puan) tarafından
Belki normal doğum alanı bölmeyle ayrıldı da orası soğuk mu oluyor ki diye düşünmüştüm açıkcası
-Reklam-
0 oy
(3,860 puan) tarafından

Ben normal doğum yaptım odaya girdigim de gayet sıcaktı çıkarken titreyerek çıktım :D

(1,010 puan) tarafından
Sen kendi hararetinden yanmışın başta demekki :)
0 oy
tarafından
Ayyy evet ya bende sezeryan oldum buz gibiydi sıcak çarşaf getirip örttüler:)
(1,010 puan) tarafından
Ay doğru o zaman. Omuzların donuyor üzerine bişey örttür omzuna diye tutturdu kadın bugün bana:)
(1,093 puan) tarafından
Aynen banada sıcak carsaf örttüler ama beni acil bayılttıklaru icin odanın sıcaklığını hatırlayamadım hersey en fazla 3 dk icinde oldu odaya girmem ile bayılmam
0 oy
(97 puan) tarafından
Ameliyathane tabi ki soğuk. Kan akışı ve sterilizasyon için
(97 puan) tarafından
Normal doğumu zaten neredeyse normal odada yaptırıyorlar
0 oy
tarafından
Evet soğuk oluyor canım hafif titriyorsun 
0 oy
(9,085 puan) tarafından

Doğum odası değil de ameloyathane soğuk evet. Hatta uyutmadan once vucuduna ilaç suruyorlar o titretiyor adamı :)

Ama doğumdan sonrs yattığım oda sıcacıktı benim, bunalmştm hatta sıcaktan . 

0 oy
(63 puan) tarafından
Ameliyathane soğuk oluyor benim omuzlarim üşüdü
(1,010 puan) tarafından
Ayy doğru o zaman.  O da öyle dedi omuzlarım dondu omzuna bişey örttür diyordu öyle bana bugün
(63 puan) tarafından
Örteceklerini sanmıyorum pek
(7,935 puan) tarafından
Anestezi yapılınca o soğuğu hissetmiyorsun ısınıyorsun canım. O kadar detaya gerek yok. UP uzun Bi ameliyat olmuyor zaten 20_30 dk da çıkıyorsun
0 oy
(964 puan) tarafından
Çok soğuk oluyor. Ameliyata hazırlarken donmustum. Doğumdan çıkınca üstümü örtün diye bagiriyordum. Hasta bakıcı örtü getirdi bi tane daha ört dedim onu da örttü ben hala donuyordum. Narkoz verdikleri için kan akışı duruyor o yüzden vücut ısısı çok çok düşüyor canım 
0 oy
(2,578 puan) tarafından
Ben temmuzda doğum yaptım ameliyat haneye gider gitmez bacakların titremeye başladı soğuktan çıktıktan bir sure sonra daha titreşim sonra durdu canim
(7,935 puan) tarafından
Bende temmuzda doğum yaptım 18 temmuzda
(2,578 puan) tarafından
9 temmuzda doğum yaptım bende
0 oy
(2,241 puan) tarafından
ben sezeryan oldum kac gun omuzlarim agridi soguk almisim . oncesinde normal dogum odasindaydim normaldi yani soguk degildi 
0 oy
tarafından
Doğum odası soğuk olmuyor ama sezeryan ameliyathane de yapıldığı için soğuk olabilir 
0 oy
(15,480 puan) tarafından
Ben normal doğurdum benim doğum yaptığım yer buz gibiydi bi tek ufo vardı suyum akıyor titriyorum ufoya gitsem ısınmam yok savcıdan duramıyorum yani ben çok üşüdüm ama doğum yaptıktan sonra twrlemistim 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Evet steril ortam olduğu için soğuk oluyor. Temmuzun ortasında o ameliyathaneye girince tir tir titredim. Belimden İğne yapıldığında vücudüm ısındı ama. 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Ağustosta doğum yaptım titredim resmen o kadar soğuktu. Konusamiyordum soğuktan. Sonra bi alet getirip boruyu ameliyat onlugunun içine soktular ısındım.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sezeryan olacağın için ameliyathanede olacaksın canım ameliyathanede soğuk olur yani öyle olmak zorunda 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Doğum odasında yapılmıyor sezaryen ameliyathanede yapılır orası soğuktur. Doğumhane de sıcak sayılmaz ama hissetmezsin soğuk filan zaten.
0 oy
(833 puan) tarafından
Bende sezeryanla dogum yaptım. Dikişler atılırken üşümeye başladım tir tir titredim .
0 oy
tarafından
Normal doğum beklenirkrn sezeryan oldum normal doğum ünitesi çok soğuk değildi sıcakta değildi ama sezeryan olduğum zaman ameliyathane aldılar tir tir titriyodum çıktığım zaman 
0 oy
tarafından
Bildigin normal bir oda soguk degil
0 oy
(118,874 puan) tarafından
Valla beni dogumhanede degil normal odada dogurttular sicakti 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 171 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.