0 oy
2,243 göst.
Aile kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Her sabah eşimle tartışıyoruz ya uyanma sorunu var yarım saat bi saat uyandirmakla uğraşıyorum ve çok sinirleniyorum bu sabahta yine aynı şekilde kahvaltıyı hazırla kalkcam dedi bende dedim ki sen kalk hazırlan hazırlanması zaten yarım saat saç yıkadığı için dedim sen hazırlan benim 5 dklik işim var inat etti hazırla kalkcam diye kalktım hazırladım daha kalkmadı yatiyodu bende sinirlendim ne halin varsa gör ömrüm seni uyandirmakla geçti diye beraber çıkıyoruz normalde evden işe gidiyoruz bende sinirimden hazırlandım cikiyodum zorla tuttu beni tabi kahvaltısı da buz gibi oldu hemen kalkmadigi için bekletti beni zorla yarım saat onu bekledim hazırlanması için tabi surat sinir fazlasıyla moralim çok bozuk artık öyle takık hale geldim ise gelene kadar da kavga ettik derdin ne diye sorup durdu ben sadece ağlarım kendimi aglamaktan alamam oda buna çok sinir oluyo bilmiyorum napicam islerimize kavgalı geldik :(

7 Cevaplar

+2 oy
(7,402 puan) tarafından
Canim haklisin zor bise ama. Sen hazirla kahvaltıni sogusun buz gibi yesin senin elinde olan bise degilki sonucta. 

Benim esimde hic hemen uyanmaz ayni seninkinin hesap hazirla kalkiyorum der ama nafile. Bu duruma alistim asla yuzune karsi kotu soz demem. Senin bence burda yanlisin var bacim. Omrum seni uyandirmak la gecti falan diye konsmussun. Bende esime öyle desem cok sinirlenir bana kirilir. Adamin huyu oyleymis niye her sabah kendini yipratiyosunki degismeyen bise icin. Bazi seyler olduğu gibi kabul etmek lazim. Aranizda baska bir sıkıntı yok ise bu durumu asla sorun haline getirme derim sana tavsiyem. Dunya iyiside olsa erkek sabah basinda konusan kadina sinir olur :))
(1,114 puan) tarafından
Aynen cnm sadece birikmisler var 2 buçuk senedir evliyim 6 aylık hamileyim gece yatmaz sabah kalkmaz bana mutlaka 6da uyandır beni der kahveyi accam der sabah olur 6dan 8 9a kadar Ercan kalk Ercan kalk diye ömrüm geçer bide dün trafik cezası gelmiş ona da üzüldüm sinirlerim bozuldu çünkü bu ay çok sıkıştık arabanın borcunu bile zor ödüyoruz. Her sabah ama ya diyorum artık alış kendin kalkmaya yoruldum cidden yoruldum her gün her gün çok sakin biriydim sayesinde sinirli biri oldum ailem bile taniyamiyo artık beni
(7,402 puan) tarafından
Zor tabi canim ama inan kendini yipratmaktan baska bise degil. Bak 2bucuk senedir duzelmemis simdi duzelirmi. Seytanda iyive vesvese verir sen sinirlendiginsde Allah etmesin sogukluk girer bacim. Cok dikkat et. Yani ufak tefek seyler için huzurunu bozma. Inan bende dahil ayni sorunu yasayan birsürü kadin var. Napalım degismeyince. Oyle kabul etcen bise desen hir gür cikar. Rabbim sabrini artirsin.
(1,114 puan) tarafından
Keşke tek sorunumuz uyanma olsa kuzum ama birikmisler çalışmayı sevmemesi kahveyi de zorla tutuyorum şuan yoksa orayı da satacak 7 ay oldu daha açalı
(7,402 puan) tarafından
Tahmin ettim zaten canim yoksa hic bir kadin sirf uyanmamayi sorun etmez. Rabbim yar ve yardimcin olsun eşini islah etsin. Cok zor gerçekten. Ama insAllah bebegin bereketi ile gelecek buna inan her karanlik gecenin bir sabahi vardir.
(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm zaten evlendigimizden beri 10 yere girdi çıktı 4 5 iş yeri açtı kapattı 2 sene içinde artık yeter dedim son kez kahveyi açmasına izin verdim kapatırsan ben yokum dedim diye konuşarak kabul etti ve açtı çok zorlukla açtı  hem ailesini hem beni karşısına alarak 7 ay oldu şimdi kapatcam diyor bende artık ne tepki verecegimi şaşırıyorum
-Reklam-
+1 oy
(673 puan) tarafından
Böyle tartışma her eş arasında olurda postun başlığı çok abartılı bence cnm  benim dünyada neler oluyor bu kadar takmasan mı acaba olur arada öyle 
(1,114 puan) tarafından
Bizim her sabah tek bugün değil ki bu sorun dediğim gibi dünkü ceza borcu da üzerine gelince iyice sinirlerim bozuldu doğru düzgün iste çalışmıyor son şansı verip kahveyi açmasına izin verdim şimdi orayı da kapatmak istiyor ben daha napiyim
(673 puan) tarafından
Sende haklısın ama her zorlukta bi kolaylık vardır aradaki çocuklar için biraz sabretmek hayatı daha yaşanır hale getirmek gerekiyor oturup düzgünce konuşmayı deneyin belki daha iyi olur
(1,114 puan) tarafından
Konuşmakla duzelseydi şimdiye kadar çoktan duzelirdi :)
(673 puan) tarafından
O zaman hayırlısı neyse o olsun ne diyelim:)
(1,114 puan) tarafından
Aynen cnm böyle gidecek galiba bu :(
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Dünden zaten sinirliyim iki ay önce araba aldık çocuk için biraz borca girdik bu ay onun ödemesine sıkıştık bide üstüne dün trafik cezası yemiş 1000 lira onun bildirgesi geldi herşey geldin mi üst üste geliyo
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Yanlış anlama canım ama okurken güldüm;)Bende işe gidiyorum vallaha kalkıp kahvaltı falan hazirlayamiyorum esimde gidiyor ne bulursa atistirip gidiyor ikimize de uyku öyle tatlı geliyor ki;)Onun haricinde eşim uyuyorda onu uyandırması zaten çok zor alarm 1saat abartısız çalar ama kalkmaz ;););) Aslında eşinde uykuya çok duskunse çok takılacak birşey değil hormonlardan sinirlerine bozulmuştur bence.Sen kalk kahvaltını yap ona da ekmek arasına birşeyler köy kalkınca yesin artık;)
(1,114 puan) tarafından
Uykuya düşkünlüğü nasıl 5 dk sonra kalkcam der o 2 3 saat olur inan geceden bana tembihler kahveyi 6da accam beni kaldır der 5 buçuk 6da bı başlıyorum inan abartısız 8 buçuk 9a kadar uğraşıyorum bu sefer bende uykusuz kalıyorum zaten gece uykularim pek yok gece erken yatmadigi için aslında sabahları sinirleniyorum. Bende sabah ben gidiyorum sen napiyosan yap ister öğlende git dedim ben hazırlandım cikcam yataktan kalktı bekle diye bende sinirlendim seni beklemek zorunda değilim diye zorla bekletti beni yarim saat vaktinde benle kalksa hiç böyle olmucak sonra da sinirlisin oluyorum
(1,114 puan) tarafından
Hazırdı yemedi soğudu diye bide sabah diyorum sen hazırlanmaya başlayınca koyuyorum cnm 5 dklik isivar kahvaltının soğuyunca yemediğini biliyorum çünku
0 oy
tarafından
Biktiriyolar kendilerinden bizim verdiğimiz değeri biraz onlar verse hiç bir sorun kalmıcak aslında ama yok ne kadar fedakarlık edersen et hiç bi kıymeti yok öküz gelmiş öküz gidiyorlar sende umursama kendin otur ye yerse yesin yemeezse yemesin oyuncakmi bu nimet sonuçta o kadar hazirliyosun
(1,114 puan) tarafından
Ya hazırlamayı geçtim ben cikcam sonra uyuya kalacak öğlende gidecek bu sefer ben dürtmesem kendi kalkıp gitmez
tarafından
Alarmi yokmu öyle alismasin bırakıp giderim de
(1,114 puan) tarafından
Var ama kim duyacak :) çoğu zaman başında davul calsam duymaz
0 oy
(645 puan) tarafından
Galiba eşin seni çok çok sinir etmiş bırak uyandırma sana güveniyo kendi uyansın çocuk mu okulda iken sabah derse giderken bende oda arkadaşımı zor bela uyandırır bide onu beklerdim bigün kalktım Hazırlandım kahvaltımı yaptım derse gittim uyanamamış bana niye beni kaldırmadın dedi mecbur değilim dedim bi kaç gün surat yaptı ama o günden sonra kendi uyandı sende öyle yap eşinde olda sorumluluğunu alsın zaman planlaması yapsın
(1,114 puan) tarafından
Öyle ama kendi işi erken gitmesi gerekiyo bu sefer gitmediği zaman benim içim içimi yiyo denicem artık bana guveniyo çünkü nasıl olsa kaldıran var deyip ama bekarken annesine de öyleymiş ezelden beri öyle yani
0 oy
(351 puan) tarafından
Şeytan en çok eşlerin arasına girermiş unutma..dinimiz kadina kocasına hizmeti emrediyor .. tabi Allah herkese hayırlı koca versin kıymet bilen kocalar :)
(1,114 puan) tarafından
Hizmette sınır yok zaten gece geç gelse bile yemeği olur evde ama sabah kalkmamalari beni deli ediyo sen hazırla kalkcam diyo diyorum sogucak bidaha kalcak sonra ben hazırlandım cikcam bekle yarım saat eşimi bekliyorum bidaha keyfiye hazırlanıyo

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 203 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 978 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ruhugencanne.. (608 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,676 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gulpembe (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,170 göst.