0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından

Kızlar 11 gün oldu hala az az kanaman geliyor bi akil verin bi sorun olabilirmi bu internetten baktım bişey yazmıyor iğne vurdurduydum ondan olduğunu zannet mıyorum daha öncede vurduruyordum

4 Cevaplar

0 oy
(1,204 puan) tarafından

Bu normal ki ben de 20 gün az az akıntı geldi 

(218 puan) tarafından
Cnm doğum yapalı 2 ay oldu bu ilk adetim
-Reklam-
0 oy
(2,891 puan) tarafından

40 gün bile gelebilir söyleyen olmadı mi?

(218 puan) tarafından
Cnm doğum yapalı 2 ay oldu bu ilk adetim
(2,891 puan) tarafından
Ha o zaman bi doktora görün canım normal adet görmen gerekirdi
(49 puan) tarafından
Olabilir canm ilk adette düzensizlik sökmeme falan bikaç ay düzensizlik olabilir ama 10 günden sonra özür sayılıyor yani ibadet cinsel ilişki falan olabilir
(218 puan) tarafından
Cinsel ilişki önemli değil ama şuan iyce tesirginlestim burasi beya soğuk bebeğini pek götürmek istemiyorum 3 servis değiştirerek gitmem lazım kadın doguma hasta olur diye korkuyorum kimseye de bırakmam off  inşallah kesilirse bende rahatlarım cuma günü aşısı var ozaman sağlık ocagindaki doktora sorcam ama yinede için rahat degil
(49 puan) tarafından
Niye tedirgin oluyosun ki canm adet olmuşsun ama.uzun sürmüş olabilir doğumdan sonra adet düzenin değişebilir kisalabilir uzayabilir bidaha ki aylarda gene böyle olursa gidersin doktora bu ilk adet sonuçta vücudun eski düzene dönmesi zaman alabilir ama için rahat etmiyorsa sağlık. Ocağındaki doktora sor
(218 puan) tarafından
Tmm cnm çok saol içimi rahatlattin
0 oy
(545 puan) tarafından

40 gun kanamasi olanlar var normal seninki 40 gunu gecerse dr git

(218 puan) tarafından
Dogum sonrası kanama değil cnm 2 ay oldu doğum yapalı 10 günü geçti adet olalı hala kanamam devam ediyor
(545 puan) tarafından
Dogumdan sonrakinadet duzeni degisirmis ama tabi demek olmuoki 11 gun surucek bi doktorunla irtibata gec bakalim.o ne.   Dicek uzun surmus baya cunku
0 oy
(96 puan) tarafından

Senin 11 gün olmuş benim 26 gün oldu hala kanamam var 

(218 puan) tarafından
Dogum sonrası kanamalı yoksa 40 cıktı adet mi oldun ben adet oldum ondan sordum doğum sonrası kanama benimde uzun oldu onun normal olduğunu biliyorum
(96 puan) tarafından
Doğum sonrası kanama olarak anladım benimki öyle doğum sonrası kanama
(218 puan) tarafından
Yok cnm ben ayrıntı yazmadim anlarsınız diye  doğum sonrası adet yazdım doğum sonrası kanama olarak yazmadim cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 104 göst.
8 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 99 göst.
21 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lady18 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (560 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...