0 oy
608 göst.
Aile kategorisinde (964 puan) tarafından

Kızlar aksama misafirim gelecek-MİŞŞ.

Onlar öyle uygun görmüşler. 

27 gündür gece gündüz uykusu hiç yok. Hele son 4 gündür 10dk daha uyumadim. Perişan bir hal deyim.  Salon halay çekiyor mutfak göçmüş gidiyor. Şimdi hemen temizliğe girisiyorum. Ben evi hazırlarken sizde bana bir menü hazırlayın lütfen düşünecek vaktim bile yok. Çay için ikramlik. Pratik salata kurabiye tarzı.  Tarifli olursa daha büyük sevap islersiniz<3

Bu arada 2 biz 2 de çift olarak 4 kişi gelecekler. 6 tane de çocuk oluyor toplamda 

6 Cevaplar

0 oy
(9,652 puan) tarafından
Oyy benim canımın ici :/ o zeynom hıc mi uyumuyo:/ çok kolay gelsin bitanem.. bence sadece evi topla eşinde gelirken postaneden bi tatlı bisiler aldın bide tuzlu bide girsin bime yada a101 e lavasa sarili cig koftelerden alsin he bide garniturle misir bi pakette makarna makarna salatasi yap tek digerlerini alsin esin hic ona zaman ayirma canim ancak zaten evle zaman gecer.. esin haletsin disardan bak bunlar benjm klasik misafir menumdur :D
(964 puan) tarafından
Ben şok 94 e düştü
tarafından
Aaaaa bende 174 dü kız yeni farkettim neden düşüyor ki şimdi buuuu bi kaç gün önce 174 deydi
(964 puan) tarafından
Aman bende anlamadim yorum yapıyorum düşüyor hiç bişey yapmıyorum post bakıp çıkıyorum artıyor ☺☺
tarafından
Öğrendim canım onu eğer sorulan sorular silinir ise puan düşermiş malum cevaplar da siliniyor ya ondan mış :)))
(964 puan) tarafından
Aa ilginc neyse benngittim cnm misafirlerim gelir ❤ gece buralarda okurum ama ☺
-Reklam-
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Havuç tarator 

Mercimek köftesi 

Poğaça ve üzümlü kek 
(964 puan) tarafından
Güzel menu cnm da ugrastirici hepsi de *( basit ama vakit yok. Daha hazıra yonelecegim galiba
(14,081 puan) tarafından
Kız git bime hazır yufkalı şeyler al yap bide kısır yap oh misss
(964 puan) tarafından
Onu da yapmiycam agizlarina da çok gözlerine de ☺ cigkofte ve hazır kurabiye çekirdek cips. Tatliyi da onlar getirecekmis oh miss
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Canım enn kolayı hemen oluverir.. 

Makarna salatası

Milföy al börek yap

Kurabiye ya da hazır tatlı al bitti

Hiç uğraşma az gelir diye de görüyorsan çerez fallan da al koy yanın tamamdır. Yeterde artar
(964 puan) tarafından
Çok sağol cnm benim
0 oy
tarafından
Patates salatası ya da mercimek köftesi 

Eşinde tuzlu biseyler alsın postaneden kurabiye gibi
(964 puan) tarafından
Tatliyi da onlar getirecekmis yeter mi diyorsun bunlar
tarafından
Bence yeterli sonuçta çaya geliyor :D
(964 puan) tarafından
Gelmeselerdi ya
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Yemek yapmıyorm bugün kaynanaa gidecez yeni eltim ve, ailesi gelecekler tanışmayw yemeğe oradayım bakalm hem yemek menüsü ne bilmiyorm hemde gelin adayımız ile, ilk defa tanışcam:) 
(964 puan) tarafından
Afiyet olsun kuzum daaa pek yardimci olmadin kız bana ☺☺
(3,750 puan) tarafından
At fırına tavuk patates yanına Bi mercimek çorbası pilav tatlı olarakda ıslak kek yeter cnm hepsi bir saate hazır
(964 puan) tarafından
Yavru çaya gelecekler yemek yapmiycam
(3,750 puan) tarafından
Çaya mı geliyor yeni fark ettim kız yap ıslak kekini al bimden iki çeşit kurabiye yeter cnm yorulma zaten kaç gündür yorgunluk varmış cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 366 göst.
22 Mayıs 2020 Aile kategorisinde yusa askin (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 240 göst.
0 oy
10 cevap 649 göst.
28 Mart 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 577 göst.

377,817 soru

11,308,457 cevap

34,740 kullanıcı

...