0 oy
793 göst.
Diğer kategorisinde (1,755 puan) tarafından

Yarin 2ci sansi vericem esime degistim diyo yeminler ediyo ben seni seviyorum ailemiz dagilmasin bundan sonra kendin gorucen eger pisman olursan ben kendim goturicem seni annenin evine diyor ... ne sart koysan kabul ediyorum dedi bende telefonun sifresini vericen istedigim zaman bakicam istedigim yere gidicem akrabalarimin evine gidicem senden izin almiycam dedim bu yani bence herkes 2ci sansi hakk eder yuva yikmak kolau degilmis gercekten anladim esimide taniyorum  ondaki sesindeki pismanligi ozlemi duydum insallah gitdigime pisman olmam insallah keski demem eger bana karsi yine eskisi gibi olursa bi kez gitdim yine gidicem amma bu son oluvak cocuk oyuncagi degil asla ve asla bebek yapmayida planlamiyorum en az 6 ay 7 ay koruncuam esimden emin olana kadar  NOLUR BANA DUA EDIN RABBIM BENI PISMAN ETMESIN DILIMI AILEMIN KARSISINDA KISA ETMESIN:'(:(

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ulner eminmisin kuzum annen baban ne diyor bu konuda ailenin onayı var mı? 

Yüz üstü bırakmıyorsun değil mi?

Eşini tabikide sevebilirsin eşi sonuçta ve en iyi sen tanıyorsun onu gerçekten değiştiğine inancın var mı?

Bak sana tekrar söylüyorum sakın ha hemen çocuk yapma nolursun lütfen benim sana söylediklerimi lütfen unutmaa!!!
tarafından
Canımın içisin ❤
Ailen seni ne emekkerle büyütüp besledi ne zorluklar çekti o yüzden elin oğluna ezdirme kendini
Hemen gelir gelmezde girme koynuna oturun konuşun
Ve şunu unutma!!! LÜTFEN SEN KENDİN İÇİN SONRA AİLEN İÇİN ÇOK DEĞERLİSİN o değeri ona da öğret
Ve yuvanı düzelt ❤☺️ seviyorum seni ❤☺️
(1,755 puan) tarafından
Bende seni seviyoremmmmm bu arada ismin ne canim))
tarafından
Tuğçe kuzum ☺️
(1,755 puan) tarafından
Memnun oldum balim benim♥️♥️♥️
tarafından
Canımsın bende menmun oldum ☺️☺️❤
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hakkında hayırlısı olsun inşallah, rabbim pişmanlık yasatmasin ve inşallah eşin gerçekten pişman olmuştur , herşey gönlünce olsun...

(1,755 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canim benim amin insallah♥️
0 oy
(4,538 puan) tarafından
İnşallah düzelmiştir gerçekten yuva yıkmak kolay değil Rabbim hepimizin evine huzur Birlik beraberlik versin inşallah
(1,755 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canim benim  oyle kolay degil amin insallah♥️
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun insallah
(1,755 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Esinmi  geldi canım 
(1,755 puan) tarafından
Yarin gelicek beni goturmeye esim yurt disinda biz yurtdisinda yasiyoz yarin gelib alcak gidicez bana git dedi kaynanamlara bende gidersem evime goderim orda kalmicam dedim oda geliyo
tarafından
Gerçekten akkilandığını düşünüyosan git canım hakkında herşeyin hayırlısı olsun inşallah k3ndini ezdirme  dişini gösterdin zaten ailen de arkandaysa hiç korkma Allah yar ve yardimcin olsun
(1,755 puan) tarafından
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun uzun vadede herşey daha kesinlesir.. Allah yuvaniza huzur mutluluk versin canim 
(1,755 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Eşi uzman olanmiydn canım sen para göndermeyin mahçup eden
(1,755 puan) tarafından
Yok kiz instaya gizli gizli esim girendi ben
tarafından
Hhee olaylar karıştı kuzum pardon :D peki o muymuş hesap
(1,755 puan) tarafından
Evet sifreyide verdi tabikide 0 bisey bakalim pisman yeminler ediyo hayrlisi
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun kuzum umarım gercekten de değişmiştir ve mutlu olursunuz bundan sonra yani değişen erkek var benim kaynım eskiden eve bile doğru düzgün adım atmaz miş şimdi işten eve evden işe bir adam 3 senedir böyle haka da değişmedi inşallah seninki de öyle olur canım 
(1,755 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canim benim amin insallah bu arada gitmedigine cok sevidnim busoo♥️
tarafından
Ben gitmedim zaten uygulamayı da silmedim sadece eskisi gibi girmeyeceğim dedim o kadar çok sorun var ki etrafında ben daha birine alışamadan bir diğeri geliyor çok yoruldum her gün bir sorun daha çıkıyor neyse ya seninde zaten sorunların var umarım rabbim gönlünden geçeni karşına çıkarır kuzum yaa❤❤
0 oy
tarafından
Allahım eşine hidayet versin Rabbim daha yasatmasin insallah canım yuvanıza peygamber huzuru versin inşallah anlamıştır hatasinu
(1,755 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canim benim aminnnn insallah♥️
0 oy
tarafından
Hakkında herşeyin hayırlısı olsun cnm umarım dediği gibi değişmiştir birbirinize karşı sevgi ve saygılı olun biri bağırırken diğeri sussun sonra söylemek istediklerinizi sakin sakin soyleyin bağırış cagrisla bir yola varmıyor cnm umarım bundan sonra herşey gönlünce olur
(1,755 puan) tarafından
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Karar senin en iyisini sen bilirsin dediğin gibi yuva dağıtmak zor inşallah düzelir mutlu olursunuz
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Dediğin gibiberkes 2inci şansı hak eder ki sen bu gidişle eşinin gözünü korkuttun bidaha aynı hatayı yapacagını sanmıyorum emin ol seni sevmese hiçbi şartını kabule tmez cnm 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 633 göst.
23 Eylül 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde 123elif123 (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 158 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 270 göst.
14 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 443 göst.

377,142 soru

11,286,775 cevap

34,694 kullanıcı

...