0 oy
15,304 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kizlar bazanin üzerindeki sarı lekeler var.  Sanırım meni lekesi neyle silsem çıkar ya :( 

17 Cevaplar

0 oy
(3,151 puan) tarafından
Ben baş edemedim alez aldım valla rahatlık atıyorum makinaya çıkıyor ordan hemen. Eski yatağından çıkaramamıştım yenisine hemen alez taktim oda öyle olmasın diye.
(382 puan) tarafından
Alezi hep kullanıyorum ona göre benjm ki gene öyle çok kötü duruyor
tarafından
Bende alez aldım kullanıyorum ama malesef yatak leke olduktan sonra aldım
(382 puan) tarafından
Benim alezin dışında cikiyo aldıktan sonra Alex üstüne çarşaf olmasına rağmen çıkıyor
(3,151 puan) tarafından
Benim başıma hıc gelmedi o alez yatağa serili zaten üstüne de çarşafı seriyorum zaten nevresimleri yıkarken alezi de yıkıyorum cabuk kuruyor bide o hıc yatayım kirlenmedi o yüzden daha. Başta takmasam batardı ama.
(507 puan) tarafından
Bende halı yıkama fabrikası na gonddrecem tek çözüm o
-Reklam-
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Kırmızı şişede aspirin var her lekeyi çıkarıyo, yağ lekesini bile al hemen dene bişey kaybetmezsin
0 oy
(822 puan) tarafından
Canım bende geçenlerde gece kustum alez ve iki kat çarşafa rağmen azıcık yatağa geçmiş rahatsız oldum karbonatı suyla karıştırıp macun gibi sürdüm kuruyunca makineyle süpürdüm yapanlar çok memnun kalmış gel gelelim benim leke kabak gibi ortaya çıktı pişman oldum yaptığıma biraz bulaşık deterjanı ile silmeyi dene istersen
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Bizdede çiş lekesi var çıkmıyor ne denediysem ilk oglumdan kalan aspirin çamaşır suyu vs denedim çıkmıyor 
0 oy
tarafından
Karbonat ve beyaz sirkeyi karıştırıp dene derim 
0 oy
(725 puan) tarafından
Aspirin ile geçmez mi?
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kosla leke cikarticiyi su ile sulandirip silin geçer 
0 oy
(213 puan) tarafından

Çıkaramadim bendede var canim yatagin diger tarafini çevircem dogumda annemler geldiginde carsaf falan degistirirken görmesinler diye cikaramadim valla napim:D

(116 puan) tarafından
Ay malesef ben akil edemedim onu kaynanayla annem bir yatak nevresim değişiyordu birbirlerine baktılar güldüler hic sormadım bile noldu diye soramadım hatta hahahaha
(213 puan) tarafından
Amaaan canim onlarda gecti bu yollardan napim ben pis dehilim temizledim cikmadi yapcak bisi yok
(116 puan) tarafından
Ne kadar dikkat edersen o kadar batıyor bakalım yani
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Aspirin  denedin mi canm?
0 oy
(802 puan) tarafından

Ben sildim sildim çıkmadı bende yatağı tersine çevirdim tertemiz valla :)

0 oy
(80 puan) tarafından

Ben halimdaki cay lekesini mutfagimdaki butun lekeleri bimde satilan bulasik makinesi parlaticisiyla çıkardım  parlatici koy bi kaba icine yarim limon sık  guzelce sil ben  hep oyle yaparim canim neyde denediysem cikarti lekeleri ama parlatici bimden olacak  :)

tarafından
Evet beyaz parlatıcı olacak daha çok leke olmaması için. Eltimde öyle yapıyordu halılarında leke oldu mu bunu deniyordu temizleniyordu
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Instagram'da bir site degormusfum glintkitkiseltemizlik diye bir ürün ve herkes memnun gözüküyor her lekeye çıkartıyor bence onu da çıkartır bak istersen
0 oy
(327 puan) tarafından
Valla canım hiç bi şekilde çıkmıyo o lemeler en son yıkama makinesiyle yikadim tertemiz oldu tek çare
0 oy
(4,756 puan) tarafından
Kuzum benim yatağım da da vardı ben önce kabartma tozu serptim kaldı kaç saat öyle sonra elektrik süpürgesi ile çektim onu bulaşık makinesi parlatıcısı ile sildim geçti biraz daha sonra çamaşır suyu diş macunu suya koydum onunla sildim tam geçti yatağım da mis gibi kokuyor artık canım fazla  ıslatmadan sil çamaşır suyu az kullan tatlım 
tarafından
Tesekkür ederim kuzummm bende deneyecegim
tarafından
Kabartma tozu yerine karbonat diye biliyorum canim
(4,756 puan) tarafından
Karbonat da oluyor tatlım rica ederim canım
0 oy
(673 puan) tarafından
Karbonat serp ve biraz beklet 1 saat kadar sonra bezle sil tertemiz oluyo ve alez al bence Alez korur yatağı ben hem kendi bazama Hemde kızımın yatağına aldım Alez rahatladım
0 oy
(55 puan) tarafından
Beyaz sabunla deneyin 
0 oy
tarafından
Ya bende de o sorun var kuzum ya sabah bi sürü deterjan döktüm fada etmedi ablamla konuştum ablam dedi bi kaba çamaşır suyu koy beyaz bezle çok olmayacak şekilde çamaşır suyuna batırıp temizle. Yaptım çok güzel temizlendi valla tertemiz oldu şimdi güneşe koydum kuruması için 
tarafından
Ayyy gercektenmi. Canm faydası oldumu.  . Markasi ne peki çamaşır suyunun
tarafından
Valla az önce baktım faydası yok malesef canım ya limon gibi sarı lekeler çıktı ortaya ne yapacagimi bende bilmiyorum. Temizlerken hiç leke kalmamıştı ama kuruyunca geçmemiş

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 119 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Herhangibiriiii (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 445 göst.
14 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 420 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.