0 oy
11,161 göst.
Diğer kategorisinde (67 puan) tarafından
Slm bayanlar 33 haftalik hamileyim bugun kontrolum vardi ve 12 nisan  sezeryan gunu verdi doktorumuz bebeğim 2 kilo 50 gr miş gelişimi iyi dedi ama bana az geldi burda okuduğuma gore son ay kilo almiyorlarmiş 

9 Cevaplar

0 oy
(673 puan) tarafından
Neden almasın ki bebek beslenmeye devam ettiği sürece alır bende 34+2 yim ama sezeryan günü vermedi bana daha
(67 puan) tarafından
Benim daha iki haftada bir cagiriyor demekki bi haftaya duşmeyecez cunku bir ay kaldi
(673 puan) tarafından
Kaç haftalıksın cnm sen ben 34+2 yim bundan sonra haftada bir gitçem muhtemelen 3 kere daha giderim
(673 puan) tarafından
Bu  arada benim oğlan da 2773 grammış (MAŞALLAH)
(67 puan) tarafından
33+1 haftaligim canim 12 nisana gun verdi erkenmi verdi acaba 37 haftalik olacam
(673 puan) tarafından
Gün vermiş en azından bana daha gün de vermedi
-Reklam-
0 oy
(195 puan) tarafından
29 haftalık benim 1300 benim bebekte son zamanlarda alırmış saten iyi dedi bana da doktor kilosu 
(67 puan) tarafından
Banada iyi dedide son ayimdayim hep burda okuyom az aliyorlarmis aklima takildi saģlikli olsunlarda kilo onemli degil
(195 puan) tarafından
Alır ya 3 kilo yu kesin geçer senin ki sen beslenmene devam et .bı daki kontrolün ne zaman kaç kilo almış bakarsın
(67 puan) tarafından
Aynen canim 12 gun verdi kontrole ona gore anlarim
(195 puan) tarafından
Benim kontrolünde 15 gün var annelik böyle bişey demek ki doğmadan ensileniyoruz bebeklerimiz icin
(67 puan) tarafından
Aynn canim karnimizda bile endişeleniyoruz
0 oy
(169 puan) tarafından

Bunu bende merak ediyorum kilodan yana sıkıntı yaşıyorum yakın takibe alindik :ermm:

(195 puan) tarafından
Kaç haftaliksin kaç kiloda
(169 puan) tarafından
32+4 1500 kilosu canim haftalık kontrole çağırıyor artık doktorum
(67 puan) tarafından
Seninki çokmu zayif canim niye takibe alindi
(169 puan) tarafından
Doktorum baya zayıf dedi canım
(67 puan) tarafından
Benimde 31 haftalikken 1750 gr mdı zaten iri bebek olmadigi anlaşiliyor ;))benimki
(195 puan) tarafından
O zaman bizim bebeklerinki normal kiloları canım .benim kuzenimin bebeği de kilo almıyordu doktor yemekten sonra soluna yat demiş doktor sonra kilo almış ti sağlıklı bı şekilde doğmuştu bebeği sende dene bi
(67 puan) tarafından
Sağlikli beslen insalla kilo alir canim uzulme sağlicakla kucagina alirsin inşallah
(169 puan) tarafından
1 hafta boyunca sütümü cevizimi yogurdumu eksik etmicem bakalım canım alicsk mi alırsa beslenme programı cikarcam bu şekilde
(195 puan) tarafından
Aynen doktoruna da danış kilo alması için sana öneriler de bulunur sağlıklı olsun da . Ben süt icemiyirum et yiyemiyorum yeşillik ağırlık ıspanak falan mercimek bunlari yiyebiliyorum yumurta bide .elma ti çok yiyorum baya elma tüketim ben mideme de iyi geliyor
(67 puan) tarafından
Insalla canim takibe al iyi gelirse devam edersin
(169 puan) tarafından
Doktorum sadece dengeli beslen dedi ama böyle bi beslenme programı çıkarır mı bilmiyorum canım
(67 puan) tarafından
Eyerki kendisi kilosu az dediyse demesi lazimdi ne iyi gelir diye bunu ye şunu ye diyebilirdi
(169 puan) tarafından
Kendisi dedi ama şunu bunu ye demedi dengeli beslen dedi takibe aldim seni dedi
0 oy
(413 puan) tarafından
Asil son ay aliyor. Bende 33 haftalikken 2.100 dü. 20 gunde yarim kilo almis 2600 olmus doguma kadar 3ü gecer dedi doktor.
(67 puan) tarafından
Ya ne bileyim burda cok okudum az aliyorlarmiş son ay diye merak ettim
0 oy
(84 puan) tarafından
Bnmde 35 hafftalkken 2.500 kgdı ama 37+3üm bugn ultrasyona girdim kağtta 2300 yazyo ney o gerçek dgl heralde ya
(67 puan) tarafından
Doktor demedimi kilosunu kağittan bişey anlamiyoruz zten;))
(84 puan) tarafından
Yok demedi cnm bugn dosyamı hazrladı oyüzdenmi demedi acaba
(67 puan) tarafından
Olabilir yada unutmuş demeye cnm bide az kalmiş seninki hayirlisiyla kucagina alirsin insalla
0 oy
tarafından
Alır canım kilo takıntısı yapma sağlıklı olsun yeterli 
(67 puan) tarafından
Yok canim takmiyorum oda iyi dedi zaten bana az geldi diye yazdim bide son ay az aliniyor diye biliyordum saglikli olsunlar yeter
0 oy
(2,064 puan) tarafından
34 haftallıkken 2100gr bnm oğlum normal yani takma kafana sağlıklı olsun gerisini boşver 
(67 puan) tarafından
Yok canim takmadim zaten doktor iyi dediyse takmam son ayda alinmiyor diye okumustum merak ettim dedigin gibi saglikli olsunlar yeter
0 oy
tarafından
38 den sonra pek almıyorlar canım. Bn 36 da 3 kilo doğurdum
(67 puan) tarafından
Ben 38 gormuyucem galiba;)33 haftaligim bir aya gün verdi ben kiloya takmadim zaten son ay alinmiyormu diye merak ettim saglikli olsunlar yeter rabbim oglunuda sana bağislasin cnm
tarafından
Amin canım ❤️❤️
0 oy
(20 puan) tarafından
Canım ben 38 haftalık hamileyim bebeğim 2300 gram doktor son zamana kadar bekletiyor doğumumu son zamanlar da daha hızlı kilo alıyorlarmış bebekler
(67 puan) tarafından
Yanliş biliyormuşum;))burda okudugum kadar son ay kilo almiyorlarmiş diye biliyordum
(20 puan) tarafından
Bebeğimi bugün kucağıma aldım aradan 1 hafta geçmiş ve bebeğim 2920 gram doğdu son zamanların verdiği etki
(67 puan) tarafından
Gecmis olsun canim rabbim size bağislasin bebeginizi allah anali babali büyütsün darisi bize insalla dün bende gittim 2 600 gram olmuş cok sukur 3 bulur yani dedi doktorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 451 göst.
1 Nisan 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde prensannesi34 (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 434 göst.
22 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yasemin_k (1,641 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.

377,139 soru

11,286,622 cevap

34,694 kullanıcı

...