0 oy
1,223 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (35 puan) tarafından
Kızlar 3 aylık bi kızım var ve haftaya uçakla kızımla beraber istanbula kayınvalidemlere gidicez 1 ay kadar orda kalıcaz havalimanı dolu insan korkuyorum ya bide istanbula gidince eşimin akrabaları kızımı görmeye gelicek öpüp sevmek istiyenler falan  hepsi dışardan gelip ellerini yıkamadan dokuncak kızıma  .yüzlerine karşı söylesem elinizi yıkayın die ama alınacaklar napıcam bilmiyorum:(((

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben senin yerinde olsam gitmem bide 1 ay diyorsun 
(35 puan) tarafından
Eşim de kararsız göndermeye ama ailesi kızım doğdu doğalı görmediler ısrar ediyolar
tarafından
Onlar gelsin o zaman canım
(35 puan) tarafından
Paralarına kıyıp gelmiyorlar gelselerde 5 kişiler tüm masrafı eşime yüklicekler çok anlayışsız ınsanlar cnm ya
-Reklam-
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Şu durumda gitmeyi iptal edebilirsin İstanbul en risk altında olan şehirlerden biri 
(2,267 puan) tarafından
Arkadaşım git stresini başka yerde at senle ugrasamicam
(36 puan) tarafından
Burda insanlari yersiz strese sokan sensin
(2,267 puan) tarafından
Olacak olan her yerde olur ama tedbir almak zorundayiz.. stres yerine mantıklı davranmak diyoruz biz buna..
(35 puan) tarafından
Bi lafınız bi lafını tutmuyo hem bizim burda 500 kişide çıkmış napalim diyosun diyer yorumundada hiç kimsede daha rastlanmamıs diyosun.Yorum yapmak için yorum yapma sen kendini ve evladını düşünmeyebilirsin ama ben evladımı riske atamam.
(36 puan) tarafından
Ben istanbulda rastlanmamış ded i m ben istanbulda türkiyede oturmuyorum ki benim oturdug u m yerde 500 kişide rastlandı
0 oy
tarafından
Kayinvaliden anlayisliysa soylersin anne cocugu ellerini yıkamadan almasınlar hastalık var diye anlayışla karşılayacağını düşünüyorum 
(35 puan) tarafından
Aynen ben deilde kayınvalideme söylerim o gelen kişilere söyler artık
tarafından
Mecbur gideceksen eger oyle olacak
(36 puan) tarafından
Iki ay sonra adını bile unutacaginiz virüs için biraz abartmiyormusunuz bırak sevsinler çocuğu
tarafından
Ne demek iki ay sonra unutacagiz miliyonlarca insan ölmüş buna normalmi bakalim cocugu icin endişe icinde bende olsam bende sevdirmem.ne munasebet herkesin canı kendine
(36 puan) tarafından
Milyonlar değil 3 ayda 4000 kişi ama  normal gripten her gün en az 1000,1500 kısının öldüğü 8 milyarlik bir dünyada az bir rakam
tarafından
Olabilir sonuçta grip gibi degil tedavisi olmayan bi durum  insanlar endişe içinde.  Buda gayet normal.
(36 puan) tarafından
Korona nın aşısı mevcut bulunmakta ama halkı galeyana getiriyorlar pazarlama tekniği
tarafından
Bilemem o kadarını insanlar endişe ediyor ailesi icin bunuda anlayışla katılmak lazim
(35 puan) tarafından
İlla aşısı var die kimse kendini tehlikeye atamaz demi? Burda 3 aylık kızımdan bahsediyorum kayınvalimdelerin evi kalabalık onun için söyledim.
0 oy
tarafından
Şuan İstanbula hiç gitme derm illaki gideceksen hiç çekinmeden diceksn elinizi yıka n opmeyn VS 
(35 puan) tarafından
Çok alınganlar kuzum ya kayınbabam anlayissiz dio bana ufacık bişi dersen daha silerim çocuğunu
0 oy
(3 puan) tarafından
Bence gitmeyi iptal et yada ertele 
(35 puan) tarafından
Eşimin ailesi kızımı doğdu doğalı görmediler ısrar ediyolar eşime sitem ediyolar napıcaz bilmiyorum
(3 puan) tarafından
Onlar gelsin o zaman
(35 puan) tarafından
Paralarına kıyıp gelmiyorlar gelselerdi 6 kişiler tüm masrafı eşime yüklicekler çok anlayışsız insanlar
(3 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Gitmek zorunda değilsen gitme bnce 
(35 puan) tarafından
Cnm eşimin ailesi kızımı doğdu doğalı görmediler ısrar ediyolar eşime sitem ediyolar napıcaz bilmiyorum
(1,025 puan) tarafından
Canm 0 10 yaş arası ölüm olmamş hiç ama sen tehlikeye girebilirsn riske atmaya gerek varmı bizim milletimiz hafife alıyo ama dünyanın halini görmüyomusun hatr gönül için bebek tehlikeye atılırmı hiç Türkiyede yeni çıktı nasıl sonuçları olcak kmse bilmiyo 1 2 ay daha sabrtsnler unutma bebeğine bişy olsa herkes sadece geçmiş olsun der susar olan sana olur bu bi gerçek
(35 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun cnm kızımı onunların sevmesi için riske atamam
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bence bir ay falan geçsin öyle gidin eşim bna markete bile gitme diyor çocukla en fazla parklara sokaklara çıkabiliyorum istanbuldayım 
(35 puan) tarafından
Cnm eşimin ailesi kızımı doğdu doğalı görmediler ısrar ediyolar eşime sitem ediyolar gitmesek anlayıssızlar eşimi yuklencekler
(4,040 puan) tarafından
Kendileri gelsin dicem aynı hesaba gelecek bi de ayağınıza çağırdınız dicekler. Valla bilmiyorum ya bişey olsa bu sefer de zaten kaderde varsa olur falan deyip bilmiş bilmiş konuşurlar
(35 puan) tarafından
Anca kayınvalideme söylerim o gelen kişilere söyler elinizi yıkayın die söyler başka yapicak bişi yok alınsınlar napıym kızımdan önemli deiller
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Hayatta gitmem kızından önemli değil kaynananlar
(35 puan) tarafından
Bende öyle diyorum eşime ama eşim bi yandan göndermek istiyo bi yandanda istemiyo ailesi kızımı doğdu doğalı görmediler ısrar ediyolar eşime sitem ediyolar napıcaz bilmiyorum
0 oy
(266 puan) tarafından
Gitme canm bence için içini yer
(35 puan) tarafından
Cnm eşimin ailesi kızımı doğdu doğalı görmediler ısrar ediyolar eşime sitem ediyolar napıcaz bilmiyorum anca kayınvalideme söylerim o gelen kişilere söyler elinizi yıkayın die
(266 puan) tarafından
Kaynanan gelsin canm
(35 puan) tarafından
Hepsi görmek istiyo kızımı 5 kişiler paralarına kısmını cimriler gelseler tüm masrafı eşime yüklicekler çok anlayışsız ınsanlar cnm sanki torunlarını çok sevinçler ya ilk torunlarına bi iğne bile almadılar
(266 puan) tarafından
Benim kaynanamda cimridir canm ama yapck bisey yok rabbim sizi korusun
(35 puan) tarafından
Amin cnm amın
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım bu pandemi olarak açıklandı yani uluslararası salgın öyle kimsenin alınma lüksü yok. Bende bebeklerle babamlara geldim dün babamı zorladım dışarı kıyafetini değiştirmesi için söylemediğini bırakmadı ama kapıyı kilitledim normalde benlik bir davranış değil aynı şetilde kızkardeşim yıkar alini öyle gelir ama direk yanımıza yaklaşınca dışarıdan gelince bağırdım. Yani herkes tedbir almalı kimsenin alınma lüksü yok el yıkama konusunda öyle önemsemiyorlarsa kendilerini ve karşısındakini gelmesinler. Bu sadece korona için değil normaldede öyle. İnşallah ülkemizde yayılmaz ama el yıkama alışkanlığını herkese kazandırır bu durum. Ayrıca üç aylık beseğinle bir aylığına gitme. Ben ikiz olduğundan annem geldi 5 ay tek bakamadığımdan annem için geldim. Ama evde benim sesim çıkar söz konusu bebeklerimse bir kerede dayımlar gelmiyti kızı dudağında uçuk var niye uçuklu getirdiniz dedim. Bana cevapları bebeği öpmez bişey olmaz. Aynı ortamı paylaşıyor ne farkediyor ki iyi ki burada değiller şuan dedim. Geldiklerinde eşim ailesine götürmüytü ikizleri. 
(4,040 puan) tarafından
Benim de kaynım dışardan geldi çocuğu öptü  eşim öpme diyecekti ben tuttum ayıptır çocuğu özlüyorlar dedim. Ama yanlış yapmışım haberleri okuyunca anladım:( şimdi de çocuklar öpülmez gibi bişey paylaştım vatsapta yakınlarım bilsin diyr
(1,865 puan) tarafından
Kuzum yorumuma ekleme yaptım. İstanbul gibi biryerde evdekiler dikkat etsede dışarıyla sürekli temas oluyor. İstersen havalar ısındığında git. Böylesi daha sağlıklı olur. Ayrıca çok özlüyorlarsa gelsinler. Aile ilişkin nasıl bilmiyorum ama 1 ay çok çok uzunmuş karşı taraf için.
(35 puan) tarafından
Güzel fikir cnm en iyisi bende öyle bi durum atayım watsaba
(35 puan) tarafından
Çok anlayışsızlar canim bide eşimle kavgalıyım beni göndermek istiyo millet küsünce annesine gider ben kayınvalideme gidiyorum. Torunlarını çok seviyorlar ya ilk torunlarına bi iğne bile almadılar
0 oy
tarafından
Eşine de böyle anlat ve gitme
(35 puan) tarafından
Cnm eşimin ailesi kızımı doğdu doğalı görmediler ısrar ediyolar eşime sitem ediyolar oda kararsız
tarafından
Onlar gelsinler olmaz mı bebeğini tehlikeye atmamış.olursjn hem anne böyle böyle bebeğe bulaşırsa diye konuş kırmadan onları
(35 puan) tarafından
Cnm paralarına kıyamıyolar cimriler gelselerde 5 kişiler tüm masrafı eşime yüklicekler çok anlayışsız ınsanlar sanki torunlarını çok seviyorlar ya ilk torunlarına bi iğne bile almadılar
tarafından
O zaman gitme salgın var dışarda de çocuğumu tehlikeye atamam de
(35 puan) tarafından
Eşim gönderiyi cnm eşimle kavgalıyız millet küsünce annesine gider ben kayınvalideme gidiyorum
0 oy
(12,502 puan) tarafından
Bence gitme canım 
(35 puan) tarafından
Cnm eşimin ailesi kızımı doğdu doğalı görmediler ısrar ediyolar eşime sitem ediyolar.bide eşimle kavgalıyım beni göndermek istiyo millet küsünce annesine gider ben kayınvalideme gidiyorum
(12,502 puan) tarafından
Onlar niye gelmiyor
(35 puan) tarafından
Paralarına kıyıp gelmiyorlar gelselerde tüm masrafı eşime yüklicekler çok anlayışsız ınsanlar cnm sanki torunlarını çok seviyorlar ya ilk torunlarına bi iğne bile almadılar
(12,502 puan) tarafından
Hmm:'((((((
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Kesin çözüm gitme ☺ severler öperler engel olamazsın
(35 puan) tarafından
Cnm eşimin ailesi kızımı doğdu doğalı görmediler ısrar ediyolar eşime sitem ediyolar anca kayınvalideme söylerim o gelen kişilere söyler elinizi yıkayın die söyler başka yapicak bişi yok
(5,324 puan) tarafından
Kayınveldienler gelsin madem görmek istiyor
(35 puan) tarafından
Paralarına kıyıp gelmiyorlar gelselerde tüm masrafı eşime yüklicekler 5 kişiler cnm sanki torunlarını çok seviyorlar ya ilk torunlarına bi iğne bile almadılar
(5,324 puan) tarafından
Ben snein yerinde okuyum gitmem öyle bi ortama bebeğimi de sokmam yani gelip giden ellicek şu zamanda pisi temizi
0 oy
tarafından
Bebeğinden önemli değil hiç bi şey canım 
(35 puan) tarafından
Cnm eşimin ailesi kızımı doğdu doğalı görmediler ısrar ediyolar eşime sitem ediyolar napıcaz
tarafından
Madem o kadar düşünüyorlar görmediler onlar gelsin canım tabiki biraz zor senin için söylemesi ama bu iş eşine düşüyor, açsa telefonu anneciğim istanbulda virüs çıktı çok riskli bebeğimiz de taze yeni doğdu orda da dışardan gelen insanlar olacak olur olmadık sevecekler öpcekler deyip ya davet edecek yada bir müddet bebek  1 2 ay toplansa da öyle gelsek bağışıklığı çok zayıf belki virüs de kalmaz  diye acıklama yapsa zaten eğer düşünceli bir insansa anlayısla karsılar, değilse de kendi bilir küserlerse küssünler onların gönlünü yaparsınız ama bebeğinizin  en ufal rahatsızlıgında bile azap çekiyoruz dilim varmıyor sen düşün :(
0 oy
tarafından
bence gitme ozellikle hava alanlari tehlikeli bile bile ladese girmek olur bu havalarin isinmasini bekle ve ortada bi bebek var herkes opecek sevecek bisey de diemior insan 
(35 puan) tarafından
Cnm eşimin ailesi kızımı doğdu doğalı görmediler ısrar ediyolar eşime sitem ediyolar napıcaz bilmiyorum anca kayınvalideme söylerim o gelen kişilere söyler elinizi yıkayın
0 oy
(798 puan) tarafından
Boyle bi durumda gitme bence olar gelsin cok istiolarsa gormek.
(35 puan) tarafından
Cnm 5 kişiler paralarına kıyamıyorlar cimrilikten gelselerde tüm masrafı eşime yüklicekler çok anlayışsız ınsanlar cnm sanki torunlarını çok seviyorlar ya ilk torunlarına bi iğne bile almadılar
(798 puan) tarafından
Gitme ozaman cnm salgin var diyip.
0 oy
tarafından
Ben olsam asla gitmem hele bebekle assllaa. 
0 oy
(8,867 puan) tarafından
Gitmeme imkanınz varsa lutfen gtmeyn. Insanlar anlayışsz . Sonra elinizi yıkayn dense yanlş anlarlar hemen
(35 puan) tarafından
Anca kayınvalideme söylerim o gelen kişilere söyler elinizi yıkayın die söyler başka yapicak bişi yok cnm
0 oy
(36 puan) tarafından
Bu ara uçaklar ve havaalanı dolu değil merak etme hel istanbul havaalanı bombos
0 oy
(557 puan) tarafından
Gitme canim su surec bi gecsin oyle gidersin onlarda biliyor sonucta virus oldugunu ayda yasamiolar ya 
(35 puan) tarafından
Cnm çok anlayışsız ınsanlar illa gelin diyolar bide eşimle kavgalıyım beni göndermek istiyo millet küsünce annesine gider ben kayınvalideme

İlgili bir soru bulunamadı

374,569 soru

11,202,403 cevap

34,499 kullanıcı

...