0 oy
454 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızlar bnm bı sorunum var. Eşimin babasinin ağzı çok pis her dakka küfür sövmek silmek aşırı rahatsız oluyorum. Birlik dururken çok kez dedim baba rahatsız oluyorum. Hiç sevmiyorum. Şimdi ayrı evdeyiz ama oraya gidiyoruz küfür küfür başka bsy yok. Kocamın yanında pis pis konuşuyor. İstemyorm ne olursa olsun ağzı kulağı alışır o da der küfür. Evde ne bereket kalır ne bsy. Kayınvalideme anlttm anne konuş eşinle bnm yanımda eşimin yanında konuşmasın diye. Kızlar inanılır gibi değil hayatımda duymadıgm küfürler. İgrendim babasından zaten. Eşimi de koymuş çocuk yerine akıl veriyor her konuda. Hatta bana diyor ki sen calisamazsin ben istemiyorum evde oturcaksin. Eşimin yanında dedi. Bende buna sen değil kocam karar verir dedim. Eşim ters ters baktı bana. Daha eşim düne kadar her şeyi beraber yapcz çalışırsan demişti. Babası işlerimize karışır oldu. Acitasyon yapıyor çok. Ayrı eve çıktık diye. Eşim ailesine o kadar düşkün değil şimdi çok sever oldu. Tamam ailesi sevicek tabi yoksa kendi ailesini de sevmez ona bsy demiyorum. Ne oldu birden. Ne değişti. Ailesi hiç bsy yapmadı bize düğün bile bnmm altinlarimi yediler bsy demedim. Eşim anneme ne zaman gitsem koşa koşa gelirdi şimdi ayda 1 gidiyor annemlere. Ama ben ailesiyle haftada bir iki kez gidiyoruz. Napcm. Yaaaaaa

4 Cevaplar

0 oy
(280 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Her cumlenle bizi anlatmissin babasi sinir hastasi esim benzin almasa sover cocuk var masraf falan hamileligmn 4. Ayinda geldik annesi gile cocuk 2 aylik oldu burdayiz kiraya  cikmayak ddk ev almk icin 4 5 ay daha burdayiz ama cekilir gibi degiller babasi az biseye sover bnde kizarim cocugu gostermem babssi soverken de bizi kovuyo evden gel diyen o smdi bakmak zorunda degilim size diyo annesi deseniz mesela pazara cikiyom ya eve gelirim surat yapar ben gittim o evde diye  sen gene gittikte duyuyosun ben her gun duyuyom kufurlerini kndi anneme de gidemiyoz annem calisiyo pazar gunu iiznli bitek esim de sali gunu izin yapiyo bnm annemi hic aramaz sormaz babamlada kususz ztn ama kndi annesi hastaneye gitti mesela ara sor diyo ya ztn eve gelecek anlatacak illa aramam gerkmiyo ama dinleyen yok babasina düşkün degil esim ama annesi babasi 2 tane ablasi esimi bnm 2 aylik çocuğumdan da kucuk goruyolar yok sen onu yapaman edemen smdi evden gitti bi yere aman dikkatli sursun kaza yapar eder amann kaynana kayinbaba degillermi hepsi ayni gecen esim de diyo kaynana iste kaynana diyo ne kadar iyi olsada kaynana adi ustunde diyo kndi annesi icin :))))
tarafından
Bizimkiler bı çeşit. Eşim beni destekliyor diye akılları yerinden oynadı. Şimdi bana inat. Bak gör oğlum bizi dinliyor ayakları bunlar ama sınır olcm ya
(280 puan) tarafından
Kndine yapiyosun sakin ol esini yanina  al yani senin sozunu dinlesin onlari dinlemesin;)
-Reklam-
0 oy
(216 puan) tarafından

Kiymete binmis galiba uzaklasinca fazla gitmemeye calis bu gelinlerin yanunda kufur edilmesinden hc hoslanmiom Allahtn bnimki etmii

tarafından
Çok fena ama ya.
0 oy
(817 puan) tarafından

Ay küfür edip duran insandan ben de sinir kapıyorum.Allah sabır versin .

0 oy
tarafından

Bi hikaye duymustum yeni evli bir cift ilk gun sozlesmisler kimin ailesi gelirse gelsin kapiyi acmiycaz diye oglanin annesi babasi gelmis kapiyi acmamislar sonra kizin annesi babasi gelmis kiz aglamis sonra kapiyi acmis yillar sonra adamin oglu olmus ve adam hic sewinmemis kalabalik bi anda herkez neden sevmiyosun ellemiyosun dediklerinde adam kizim olsaydi bana kapiyi o acardi diye yasadigi olayi anlatmis malesefki gunumuzde tam tersi ben esim huzursuzluk olmasin diye anneme bile gitmek istemiyorum ama kaynanamla altli ustluyuz aksamlari hep asada yiyip iciyoruz ben asa gec indigimde laf arasinda ogluna karinda senden once indi zaten diyo ama kendi adim atmaz yukariya birde zirt pirt kiracilarim der bizden icin annesinin sozunu ikiletmez ben yarin kardesim unvt gidicek annem babamda evde gideyim diyince demedini brakmadi gerek yokmus ne halt yiycek misim fln malesef ki erkekler ailelerine daha fazla duskunler artik ne yaparsak yapalim degismiyen bi duskunluk bazen benim annemin ailemin ne eksigi var ki diye dusunuyorum ama onlar ne yaparlarsa yapsinlar hep iyiler daha bi kotuluklerini gosteremedim ayni seyi ben desem yapsam kyamet kopar annesi yapinca gormus gecirmis yasli olsun ben ondan daha mi cok biliyorum oluyo bu konu ne kadar kotu inan anliyorum seni ama elimizden gelen hic birsey yok

tarafından
Sen annesine gidiyorsun kendi annene gidince mi sorun oluyor Allah Allah
tarafından
Aynen her gun asadayiz tik yok bugun annemlere birak sabah oglen hastaneye gitcez nasilsa alirsin dedim olmaz gerek yok nie gidiceksin bi dunya laf saydi aslinda iyi brisi bana karsi ama kotu yonleride goz ardi edilicek gbi degil butun gece agladim nie benim annem onunkinden daha degersiz ki diye orali bile olmadi
tarafından
Ailen bu duruma ne diyor. Çok yanlış yaptığı. Ben aileme gidicek olsan eşime söylüyorum hiç bsy demiyor. Hayır olmaz gidemezsin asla duymadım belki başka bsy olmuştur aralarinda
tarafından
Aileme soylemedim hic 1 yil oldu zaten calisiyordum hamile kalinca ciktim firsat olunca birlikte gidiyoduk simdi hep evdeyim skıliyorum gdeyim diyorum bensiz gdemezsin simdi zaten hamilesin riskli ben 3 cani nasil saga sola gondereyim ayagin takilsa nolucak dio sag sol dedigin annem babam diyorum ayni sey ben gozumden sakiniyorum gerek yok otur oturdugun yerde birlikte gidiyoruz arada diyo ger zaman bi ek bahanede bulur zaten bugun kardrsin gidicek ev kalabalik olursa rahat edemezsin dedi bi ara ne bileyim seviyoda mi yapiyo cahillikten mi yapiyo anlamiyorum ama ben annesinin onu etkiledigini dusunuyorum annesi hep evde hic bir yere gitmez sagin solun lafini yapmasini bilir oturdugu yerden kesin esimede gitmesin nolur nolmaz diyodur beklerim ondanda yani
tarafından
Ne guzel esinin o huyu insallah diyer sorunlarinada cozum bulursun canim allah buyuk
tarafından
İnşallah canım. Herkes bu dünyada bı imtihan oluyor. Burasi yalan dünya sınav oluyoruz bende öyle yaşıyorum diyorum elimden bsy gelmiyor. Allah sevdiği kulunu sıkıntıya koyar ki dermanı benim bni hatirlasin kulluk etsin diye. Allah dan istedigm herkesin eşi evledinin karşısına iyi insanlar ciksin
tarafından
Aynen canim gorucemiz seyler varmis rabbim buyuk vardir bi bildigi herseyin hayirlisi hepimiz icin
tarafından
Aynen öyle. Namaz kılın dua edin. Kur'an okuyun içiniz ferahlar

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 410 göst.
23 Nisan 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 141 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 310 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 93 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,775 puan) tarafından soruldu

377,885 soru

11,310,544 cevap

34,745 kullanıcı

...