132 göst.
(269 puan) tarafından

Acaba tek benmiyim:ermm: kimler orda yapcak 

3 Cevaplar

0 oy
(851 puan) tarafından
Postun yukarda kalsın kuzum 
(269 puan) tarafından
Saol cnm
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Ben ilk dogumumu yaptım orda 2 sene once. Bu sefer de nasip olursa temmuz ayında devlet de dogurcam canım :) Çorum da yasıyorum

(1,054 puan) tarafından
İmkan olsa bende ozelde yapardım doğum fakat imkan yok canım mecburuz
tarafından
Doğru canım senin için demedim ben de orda yattım hastanede kadın sogumda. Ama insana insan gibi davranmiyorlar ben herkesle canım burnumdayken kavga ettim hastanede. Yattigim yatak kan oldu diye hasta bakıcı ufff buralar da batmış yaaa dedi ağzını eğerek hala aklıma geldikçe neden saçını başını yolmadim diye düşünüyorum
(1,054 puan) tarafından
Cok haklısın canım cok sıkıntılı hastane. Bende asla ama asla memnun kalmadım acıle gıttım su gelmesın den dogum odasına aldılar 2 gun kaldım. Acılmam olmadı rahim darlıgım varmıs. Ama kadın doktor vardı. İlla normal olcak dedı. İlgi sıfır ebe kontrolu yuzunden kanamam oldu. 2. Gunun, gecesi, bebegın kalp atısı yavaşladı herkez toplandı basıma durmadan gidip, geldiler ama acıklama yapmadılar kucuk tum o zamanlar bilgim yok soramadım bısı. Sonra sabah oldu ümit gorkem vardı doktor geldı muane yaptı. Hemen sezeryana dedı. Hazırladılar ameliyat hane ye alındım. Tam doktor benı bayacak telefonu caldı ve benı masada bırakıp gıttı. Bosta doktor aradılar beni ameliyat etmeleri ıcın yan tarafda doktor ustume 2 hasta yı sezeryan yaptı tam cıkcaktı baktı ben oradayım hala yazık dedı kıza nasıl kotu olmus dedı. Ve o yapmıstı ameliyatı. Sonra bir uyandım bebek yok kuvezdeymıs. Sırf onlar yuzunden. Sonrası da fiyasko ilgi alaka sıfır. Karnıma bastırıyorlar pis kan gitsin diye 10,dakkada 1 dört defa yaptılar kendimi sıkıyorum bagırmamak ıcın. Hemsire bagırıyor sıkma kendini dıe ben zaten acı cekıom oda ordan bagırıyor. Cok zor onların agzının ıcıne bakıyorsun sırf islerini yapsınlar diye. Ama suan buyudum akıllandım. Bir laf ederse ler direk sıkayet ederim ve kavga ederim. Hasta hakları ihlali cok yapılıyor orada. Allah kimseye yasatmasın boyle seyler.
tarafından
Soylediklerine benzer şeyleri ben de yaşadım canım Allah doktorun da merhametlisini versin. Ama rezalet bi yer gerçekten.. cok uzuldum sana da :( o bayan doktor emine diye bı kadın var o muydu.
(1,054 puan) tarafından
Yok, canım emine denen doktor yine ınsaflıydı. Benım dedıgım kadın doktor Nihal diye bir doktor Du soyadını tam hatırlamıyorum. Devlet hastaneleri hep boyle. Ozelde en azından paranı veriyorsun hak ettiğin ilgiyi de goruyorsun.devlet de de aynı ilgi olması lazım. Bızım, sayemizde para kazanıyorlar. Bız olmasak bir ise yaramazlar bunu bilmiyorlar isde. Sankı insan, degılızde Bı kopekmısız gıbı davranıyorlar. Hepimız insanız sadece hemsıre doktor diye bir fark yok.
0 oy
tarafından
Orda 2018 Eylül'de yatan hasta idim 9 haftalık gebeydim ve çok kanamam vardı. Hiçbir şekilde memnun kalmadım hergun acayip kanamam olduğu halde beni ultrasona bile sokmadilar. Bebeğim ölmüş karnimda beni o halde ankaraya sevk yaptılar. çünkü ultrasonla bakmadılar bile anca progestan verdiler. Hala beddua ediyorum Allah beni oraya düşürmesin. Hangi doktora gidiyorsun sen canım
tarafından
Odadan muayeneden çıkar çıkmaz ben diğer kontrol randevumu alıyordum canım yoksa dediğin gibi bulunmuyor
(269 puan) tarafından
Aynen beni 2 haftada 1 cagryolar ama heryer hastalk kendimi kotu hissetmedikce gtmycem
tarafından
Bence de öyle yap canım benim kizimin da yarın kontrolü var gitmiycem
(269 puan) tarafından
Kuzum onemlyse git
tarafından
Yok canım bj sikayetimiz yok da rutin aylık kontrol

İlgili sorular

1 cevap 62 göst.
2, Eylül, 2 Zeynep&zehra (56 puan) tarafından soruldu
1 cevap 67 göst.
6 cevap 115 göst.
10, Kasım, 10 menda (25 puan) tarafından soruldu