0 oy
6,138 göst.
Aile kategorisinde (93 puan) tarafından
Merhaba kızlar .  Doğundan itibaren 40 gün yanınızda sizde kimler eşlik etti sıkıntılarınızı  alıyım ? :)

34 Cevaplar

0 oy
(222 puan) tarafından

15 gun annem kaldı kayınvalidemle ayni apartmanda olmamiza ragmen misafir gibi geldi gitti. 15 gunun sonunda bende alışınca annemi evine yolladım 2 günde bir gelip gitti. Kaynanamin hicbir faydasi olmadi olmasinda aman istemem:D:P

(93 puan) tarafından
Aynen öle  yararlarından  çok zararları var
(222 puan) tarafından
Annemin daha fazla durmasini isterdim ama kardesim babam abim evde onlarda hizmet istiyor sonucta o yuzden bende alisinca eve yolladim onu. Kayinvalidem de anneme guvendi heralde hic orali olmadi. Anneden baska kimse anlamiyor halden baskasi yalan yani
-Reklam-
0 oy
(116 puan) tarafından

İlkinde annem baktı 40 gün cok rahattım misss gibi gecti gitti... 2.de dogumdan once kaynanadaydik 3 hafta kaldik oglumla ilgilendim hep odada oyunlar oynatirdim fesat yüzünü görmeyim diye cikmazdim odadan, iş yapmaz güç yapmaz öyle odasından çıkmaz diyordu, dogumdan sonra hastaneden kendi evime geçtim 10 gün kaynana kaldı, ben ona baktım. Acisini cikardi s.refsiz.. Burnumdan getirdi 10 gün. Gönderdim gitti evine, aslan gibi 2 oğlan büyütüyorum kafam rahat çok şükür Allaha.

(93 puan) tarafından
Ne insanlar var ya allah bize yardım etsin valla
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bn daha dogum yapmadm ama annem calisiyor yillik iznini dogumumda kullanicak..  15 gun annem kalir izni 15 gun snra nolur bilmiom kaynanam gelir gider herlde kaynanam bana 15 dk mesafede iyidir de ama bakalm lohusalkla bn alinganlk etmem umarm  iyidir hostur ama gülec degil bnm ailem cok gülec ole gordm ole alistm tuaf gelio bazen bana.. 
(93 puan) tarafından
İyi düşünelim iyi olsun ama illa ki sıkıntı çıkacaktır .
(2,351 puan) tarafından
Kaynanamda Allah razi olsun yemegimi yapar bebege yardm eder. O konuda endisem yok aslinda kismet baklm
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Eşim ve ben basbasayiz  canım hanimannem her gün gelip gitti suan 18 günlük ben yalnızım eşim ise başladı 
(93 puan) tarafından
Allah yardımcın  olsun canım
0 oy
(725 puan) tarafından

Bende daha yapmadım ama eltim ben kalacağım diyor tabii ben istemiyorm annem memleketten gelecek hatta eşime dedim bak bu doğum ölüm gibi birşey vasiyetimdir ameliyata alındım mi annemi ara memleketten gelecek :(

(93 puan) tarafından
Sende çok derinden  girmişsin be canım
0 oy
(108 puan) tarafından
Benim kizimda hic kimsem yoktuu . Hep icimde uktedirr ben 42gunlukken kendi aileme gitmistim evlilikte sorunlar oldugundan ailem gelmemisti yuan biim yuzumuzden bozulmasin bahane etmesinler diyee . Ama 13+0 hamd olsun ama . Bu sefer ALlah kismet ederse ailem gelecek . Esim degisti 6sene gecti rayna oturtdu ama . Bwzi seyler i sanin icinden cikmiyor4.5yasinda kizim ama . İnsan genede unutamiyorr 
(93 puan) tarafından
İnşallah herşey daha iyi olur sizin için :)
0 oy
(3 puan) tarafından
Ben sezeryan doğum yaptım yanımda kimse yoktu eve geldim iki gün hastanede yattiktan sonra evde yemek yaptım 
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Annem hastanede kaldi ilk akşam ama esin 1 haftadirbenimle kalıyor yani refakatçi eşim :D

0 oy
(786 puan) tarafından
Kaynanamla birlikte otryorz o vardi yanimda
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Dogumdan sonra hem kaynanam hem annem yanimdaydi annem 8 gun kaldi kaynanam 12 gun sonra tektim ama hayatimdan bezdim 

Kardesimin kizi var annem onla geldi 4 yasinda ele avuca sigmayan bi cocuk annem geleli 5 gun olmadan kaynanam anneme insallah esin gelir sende gidersin demis terbiyesiz bnm cok zoruma gitmisti onun ole demesi sonra yegenime habire laf soyluyodu en sonunda dayanamadim bagirdim cagirdim triplere bindi hanfendi 4 yasindaki cocukla konusmuyo etmiyo falan sacmalikti yani zehir etti bana dogumumu 
0 oy
tarafından
esim :) iki annede cekti kendini :( geldiler ama düzenli degil,
0 oy
(9 puan) tarafından
Ben hamikeyke geldi dogurdukdan bı hafta sonra kaçtı gitti  babaannem ilgilendi hep benle Allah onu başımdan eksik etmesin,kayın validemde benim.icin kendi işini gorebiliyo demiş oyuzden gitmiş hanım efendi ****.oldum soğudum.hepden ondam
0 oy
(9 puan) tarafından
Keşke keskeeee annem yaşasaydı o da gelseydiyanima,kayın valideme kızdım çok,b strese sokmkadan başka işe yaramadı ,allahdan babaannem var yaaa her şeyime.kosuyo
0 oy
(1,617 puan) tarafından
3 gün annem kaldı 4. Günü kalktım işimide yemeğimi de kendim yaptım :) sezeryan dım bide ha şunu da diyim hastaneden gelir gelmez bulaşık yıkamıştım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 742 göst.
24 Mart 2020 Aile kategorisinde Özlem karahan (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 387 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hamisanne. (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 361 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 507 göst.
12 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,145 soru

11,287,091 cevap

34,693 kullanıcı

...