0 oy
874 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
23 haftalik hamileyim esim sutekli reddediyo ozledim diyorum sakaya vurup uzaklasiyo uzun suredir kardes gibi uyyoruz ozledim desemde lafi ceviryo agladim artik kendimi cirkin kotu hissetmeye basladim kilo bile almadim ama okadar agirima gittiki 

10 Cevaplar

+1 oy
(6,806 puan) tarafından
Bu erkekleri anlamak çok zor valla dicek bisey bulamadim
(19 puan) tarafından
Riskli bi donemde gecirmedim yok arkadas gibiyiz paspal biride degilim kendime ceki duzen verirrim ben bile bu halimle istyorum o yok artik aklima bin turlu sey geliyo
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sebebini sordun mu? Ben sunu anlamıyorum hayvanlar koklasa koklasa insanlar konuşa konuşa hiç muhabbet etme şansınız yokmu, 7+6 gebeyim hamileliğimi ogrendigimden bu yana eşim yaklaşmıyor  ben yaklaşınca korkuyor birsey olacak diye bunu hic sorun etmiyorum sebebini biliyorum, esim yaklaşmazsa bende kendi kendime trplere girsem sirke küpü küpüne zarar 
(19 puan) tarafından
Konustuk tabikide bebek oldugu icin kendimi veremyorum dikkatim dagiliyo diyo bende kendimi kotu hissedyorum bu durumda istenmeyen kisi olarak
0 oy
(355 puan) tarafından
Hemen kotu dusunme bebeqe bise olucak diye korkuordur. Psikolojik olarak erkekler hamile bayanlardan uzaklasior.
(19 puan) tarafından
Ama bizim bi riskimiz yok kendimi etkisiz degersiz hissetmete basladim
0 oy
tarafından
Biz 9 ay birliktr olamadik canim artik esime iyice kardes olduk diyidum 20 gun oldu dogum yapali 1 ay daha bekliyelim dio benimkide
(19 puan) tarafından
Insallah aramiza sogukluk girmez okadar korkuyorum ki :(
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Kuzum bu karşılıklı istekle olacak birşey zaten. Ancak bunun dışında da yaklaşmazlar olabilir. Sarılmak olmak gibi. Bu tür yaklaşımları sen ona yap oda eli boş kalmaz sanansarilir sevgisini dokunduğunda hissedersin zaten. Karı-koca olacak kendinizi kardeşe benzetmeyin. Bu durum birçok babaadayinda ya da anne adayında oluyor. 
0 oy
(66 puan) tarafından
Korkuyordur canım sorun yapma ama.ilişki olmadanda yaklaşabilir bende 24 haftalık.hamileyim.bebegin eşi aşağıda ilişki yasak dedi doktor yapmadık bizde  ilişkiye girmeden öpüp sarildik geçen  gece sakallarını severken naparken herşey olmuş bitmiş ti ne düşündüğüne bağlı korkuyorum diyor eşim bana ben ona ben rahatim sen rahat davran yeter diyorum sende konusmayi dene bence doktora yasak koymamisken 
(19 puan) tarafından
Risk olsa anliycamda yokya o sinirimi bozuyo o dikkat edyo ben niye etmiyom neden boyle oldum diyede triplere giriyom kotu annemiyim ben diye
(66 puan) tarafından
Valla canım sen daha iyi bilirsin kocanın nasıl olduğunu neyden hoşlandığını
0 oy
(108 puan) tarafından
Kuzum soyle sende esinee yuzune bizde cok onceden olurdu bende bir gun dayanamadim ve dndum dedimkii . Bir zamanlar kocamdin yaa . Bir sureden sonrada abim oldun . Farkindamisin . Abi krdes ywtiyoruz vallaw hicmi rahatsiz degilsin dee . Benim esimdee 13+0 haftaligim 3haftadir yanima gelmiyordu benim gerci skntilwrim vardi dusuk falan gibide ondan . Ck skur atlattik smdi kendisi gelip yanasiyorr . Sogukluk ei birsey degil aglama . Ama esine soyle krdes gibi olduk ke dine gel ben geldikce itiyorsun dee 
(19 puan) tarafından
Ohoo neler konusmadimki internetten zarar
Li olmadgini okudum doktorun yasaklamadgni benim horminlardan dolayi istegimin oldgnu anlattim hep sakaya vuruyo buda incitici aslinda bi bayan icin ciddiye alinmamak gibi seviyo biliyorum karnini gorunce direk anneye bagliyom diyo insallah cok uzun surmez dogumdan sonra duzeliriz
(108 puan) tarafından
Yok kuzum duzeliyorlar endise etmee . Farkli seylere kapilma kendince duzelirr ne var sankii . Oo size birsey olmasindan cekiniyodur belkidee . Alisir zwmwnla korkma
(19 puan) tarafından
Insallah canim birazda olsun rahatliyo insan burda boyle konusunca cunku kimseye anlatamyorm paylasamyorum
0 oy
tarafından
Bir şey dicem kuzum sana 7 aylık hamileyim ben. Ilk 3 ay risk olduğundan doktor yasakladı zaten. Onun dışında da eşim ve ben bir şey yapmıyoruz bazen eşim yaklaştığında bile izin vermem bi kere düşük yaptım korkuyorum. Haliyle eşim de de o korku olduğu için anlıyor beni.  Üzülme sen kuzum belki korktugu için öyle davranıyordur o da. Sıkma tatlı canini sen kuzum.
(19 puan) tarafından
Cok gecmis olsun tabiki bende oyle bisey yasassaydm anlardimda erkekler hani dayanamaz derler bide psikolojik olarak seni oyle goremiyorm anne olarak goruyorum diyo hep boyle gidecek diye nasil koryorm bi bilsen
tarafından
Korkma kuzum allahın izniyle düzelir inşaallah. Ya da al eşini karşına konuşun yanlış anlıyorum sen öyle yapınca de
(19 puan) tarafından
Insallah canim benim duzelmesni bekliycem artik arada hormonlardan bi bunalim zamanlari oluyo sanirim o donemdeyim bende
0 oy
(300 puan) tarafından
Ahh canim benim bende kac gundur ayni.dertten muzdaribim artik cidden zoruma gitmeye basladi. 34 haftalik hamileyim kilo da aldim bu sefer kompleks yapiyorum artik beni begenmiyo mu beni sevmiyo mu cok uzuluyorum yanasmiyo bide ayriyeten koltukta uyuyup kaliyo iyice deliriyorum seytan da aklima turlu turlu seyler getiriyo :(
(19 puan) tarafından
Gitmezmi istenmemek geri cevrilmek tamda bizim ilgiye sevgiye dokunmaya ihtiyacimiz oldgu zaman aslinda 55 kiloyum kendimide birakmadim hamileyim diye.ilgi gosteriyorum opuyorum sanki o hamile bos birakmamaya caliyormki gozu disari kaymasin diye iyice binaldm bu durumdan artik
(300 puan) tarafından
Ah ahhh ben kiloyu takiyorum demek ki kiloyla alakali degilmis sen ne kadar da zayifsin ayni derdi yasiyoruz. Bu ikinci hamileligim ilkinde boyle degildi en cokta ondan kafama takiyorum ne oldu bu adama diye.
Elimdeb geldigince ihmal etmemeye calisiyorum ama bir iki degil bi kac sefer reddedilince insanin da butun hevesi gidiyo :(
(19 puan) tarafından
Yok canim kiloya falan alakasi yok bunun bu adamlarin psikoljisi bozuk sanirim :) dogum sonuna kadar boyle gider bizim heralde olacagi yok  gibi
(300 puan) tarafından
Gecen bi arkadasimla konustum diyo Allah Allah o kadar işveli cilvelisin hem de kendin adama gidiyosun bu durumda ustune atlamasi lazim bide geri ceviriyosa bunda bi anormallik var. Boyle deyince iyice uzuldum aklima baska seyler geliyo :(
0 oy
tarafından
Belki korkuyor sana ve bebeğe bsy olck diye. Bunu sor bundan dolayı mı diye bakalım yine şaka mı yapck 
(19 puan) tarafından
Sordum ilk baslarda korkuyodu simdi ilerledi biliyo zarari olmuyacagni ama karnini gorunce dagiliyo dikkatim diyo
tarafından
Harbi mi Allah Allah neden ki
(19 puan) tarafından
Iste bilemiyomki ne demek istedigini o yuzden moralim bozuluyo kendimi kotu hissediyom biliyom beni seviyo ama eskisi gibi cekici gormuyo anne olarak goruyom diyo bi anlayabilsem :(((
tarafından
Analar ilişkiye girmiyor mu :)) bnm de karnım davul gibiydi bunyeme göre daha çok hoşuna giderdi sen öyle deyince şaşırdım birden. Anlamadım valla
(19 puan) tarafından
Bi bilsem kafasinda ne yasiyo du bidahakine oyle diyim ben :) benim karnimda cok tatli aslinda kiloluda degiliim
tarafından
Bnde oyleydim başka şeyler giy üzerine karnını kapatsın güzel kıyafet :))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 255 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde Eminenur (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 842 göst.
13 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 419 göst.
17 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 206 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nejlabebek (18 puan) tarafından soruldu

377,076 soru

11,284,440 cevap

34,686 kullanıcı

...