0 oy
833 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Gece yattınız kaynananizlada kayinbabanizin sizin hakkında konuştuğunu Duydunuz tepkiniz ne olurdu ama kötü olarak konusuyorlar 

11 Cevaplar

0 oy
(471 puan) tarafından
Suratlarına bakmak istemezdim. Kaynanan niye konuşmuyorsun derse sizi duydum de. Biz bi aileyiz nasıl arkamdan konuşursunuz de. Çok zoruma gitti fln de. Kendimi senin yerine koydum sinirden çıldırırdım valla 
(50 puan) tarafından
Zaten öyle hiç pek konuşmayiz ki aileni olarak görmezler sen aile olarak gördüğün birine mesela her boku yer o kız diye konusurmusun eşimin yüzüne karşı sokaktan aldın geldin dedi benden için zaten istemiyorlardi beni eşim zorla evlendi onlarla kavga ederek istiyorum ben onla evlencem diye kendi akrabalarindan bi kızla evlendirceklermis
tarafından
Canım  kaydı dayana nin kızıdır benim kaynanam banada seni sokaktan getirdik dedi bende ona .. siz saraydan gelmediniz demek sizde sokaklardaydiniz ki birbirimize denk geldik dedim morardı sustu ..
tarafından
Layd i dayana .. kraliçe elizabet
(50 puan) tarafından
:) aynen aynen onlar sokaktan gelmiş ki bizi görmüşler benim babama eşimin kendi akrabası demiş nasıl kızını verdin onlara onlar iyi biri değil diye babam da damat iyi demiş babası ne ki oğlu o olsun demiş bunu diyen kendi akrabalari
tarafından
Kız benim kayinlarim  büyük inan 50 yaşındaki kaynım bana anasını kötüledi.  Dert yandı.
(50 puan) tarafından
Demek kendi oğlu bile bıkmış yani anasından ki sana gelip dert yanmış benim kayinlarim anaci öyle bişey yapmazlar kavga edelim anasının yanında yer alır
tarafından
Yok kız 10 kardeşler kimse kimseyle anlaşamaz   resmen aile 4 gruba ayrılmış durumda
(50 puan) tarafından
Annede sorun var o zaman kıskançlık gibi kıskanıyor ondan yapıyor herhalde
tarafından
Zaten annede sorun var çocuklarını bi arada tutamıyor resmen .. Zaten 1 aylıktı oğlum kavga . Niye cıktı biliyor musun ..
Kayinlarimin  3 tanesi kıyafet getirdi . Eşim hiç kirilmadi  da hiç umrunda değildi anası ikide bir söyleniyor bak altın değil kıyafet getirmişler.. Bende dedim ben kimsenin bir şeyini istemiyorum gelip sormaları bile yeterli altına ihtiyacim yok ben ve oğlum iyiyiz yeter . O söylenince kocam  da söylendi iki gün sonra tekrar söyledi bende dedim yeter kimse birşey getirmesin bana söyleme git oğluna söyle niye takmadınız diye gotu  yemez .. dedim sen nedir soylene soylene kocamı da dolduruyorsun offf koptu kıyamet... sonra sandalyeleri beşiği elime ne geçtiyse firlattim kavga 3 gün sürdü:)) ďef oldu gitti sonra ana değil bu kadın ben ana gözüyle bakmıyorum
-Reklam-
0 oy
(338 puan) tarafından
Sorardim sabah oldugunda. Istemeden duydum dediklerinizi diye baslar birbir sorardim
(6,750 puan) tarafından
Kıza valla bu seferde suçlu oldukları halde sen bizimi dinleyin falan yaparlar herzamn suçlu olarak gelini goruyolar  ya
(338 puan) tarafından
Zaten suclanicaksin tatlim  her turlu birakta  alti dolu olsun bence. Enazindan icinde kalmaz:)
(50 puan) tarafından
Her zaman aynılar ne zaman yalnız kalsınlar beni konuşuyorlar
(338 puan) tarafından
Hayir sevmezler gelinleri niye ogullarina alirlar bende anlamiyorum. Yazik degilmi gelinlere dogru duzgun saygini koru kimsenin canini yakma. Cocuklarinin yuvasi bozulsa kina yakarlar herqlde
(50 puan) tarafından
Zaten bundan 1 ay önce onların yüzünden boşanma eşiğine geldik eşimle ben babamın evine gittim 1 gün sonra eşim geldi aldı geri
0 oy
tarafından
Bir kere bız esimle uyuyoruz onzaman birliktir 

Bizim oda balkona bakıyordu orda konuşuyorlardı bnde cama vurdum susun diye :)
(1,499 puan) tarafından
İyi yapmışsın kız çok fenasın ama böylelerine de böylesi gerek bende senin gibi olabilsem bi kere ezdirmisim kendimi şimdi fena bile olsam fayda etmiyo hemen başlıyo dili kolum kadar demeye kolu kırılasica aman kırılmasın yine benim başıma kalır benden başkasına gitmez
(6,750 puan) tarafından
Alemsin hatice
tarafından
Sustular tabi esimde yanimdaydi sanki duymuyoruz uyuduğumu sandılar hem sustular hem korktular kesin :)))
tarafından
Hahahha alemsin valla
(50 puan) tarafından
Valla iyi yapmisin onlarda nerde durcaklarini bilsinler dimi
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Suratımı asar yuzlerine bakmazdım galeyede almazdım gunahını almıslar bosveer ne derse desinler konustuklarını duyduysan lafını hazırla yeri gelince sok lafını fazla yuz verince boyle yapiyolar insanlar sen annecim babacım diyon onlar kendini bi halt sanıyo 
(50 puan) tarafından
Aynen öyle zaten istenmeyen gelin olduğum için ben iyi de olsam onlara karşı yine kötüyüm
0 oy
(144 puan) tarafından
Niye yüzüme söylemek yerine arkamdan konuşuyosunuz varsa bi yanlışım söyleyin düzelteyim demek en mantıklısı ama bu seferde gelin laf dinliyo derler ne yapsan yaranamazsın bunlara Allah kurtarsın bacım 
(50 puan) tarafından
Amin canım sağol aynen bu seferde kapı dinliyor olurum benim yapacağım evi ayırmak artık olmuyor çünkü iş görsem görmüyor oluyorum yemek yapsam yapmadı oluyorum
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Çok şükür yaşadığımız bişey değil ama yaşasam buzzz gibi soğurdum canım 
(50 puan) tarafından
Allah yaşatmasın canım insaallah ama soğudum zaten yüzlerini görmek istemiyorum
0 oy
(66 puan) tarafından
Basıma geldi canım eşime bu annen manyak mi gece gündüz konuşuyor dedim oda annesine manyak dedim diye bana küstü her gün odadan çıkınca konuşmaya başlıyor du bende  telefonumun ses kaydını açtım bulaşık.yıkamaya gittim ben gelene kadar herşeyi anlatıyor yalan yanlış bende eşime gönderdim annenin yaptığı na bak diye sabredelim göz yumalim tadsizlik.çıkmasın ben sana hak veriyorum tarzında konuştu ailesine de bisey bile demedi 
(50 puan) tarafından
Evet ailelerine bişey demiyorlar yalan yanlış kaynanamda söylüyor bide hasta onuda eline almış bişey olunca hemen hastalaniyor bayılıyor şekeri yükseliyor
(66 puan) tarafından
Benimkide seker  hastası sürekli TV izliyor sofra kurulur yemek yenilirse oturur yer kalkar öğün vakti kalkıp yemek yapayım demez çaydanlık bile kaldiramiyirum diyor bide
(50 puan) tarafından
Oyun yapıyorlar o oyunu sadece bu dünyada yapabilirler bide bunun ahireti var o zaman nasıl hesap verecekler suçsuz yere gunahimizi aliyorlar
0 oy
(217 puan) tarafından

Arkadadsariyla arkamdan konusdnu duydum esimde yanimdaydi esime kizdim dedim ben neciyim neden beni alcaltiyor :'(oda annesin azini herkesin icinde kapatdi ohh olmus cadaloza :Dazim var dilim yok :Pne olsa esime derim :devil:

(50 puan) tarafından
O es bizde de olsa neler dediler ama eşim ağzını açmadı
0 oy
(645 puan) tarafından
Kıyameti koparırdım bi kere koparmıştım bi daha koparırım sanki kendilerine çok mu mükemmel kayınbaba kayınana olarak şimdide yarasalar açmasam hemen bişey mi oldu kızım diyorlar bi hatamız mı oldu diyorlar 
(50 puan) tarafından
Eee hak ediyorlar çünkü öyle davranmayı bir gün bizim de kiymetimiz anlaşılır da geç olur
(645 puan) tarafından
Çok sustum zamanında ama yetti artık dedim delirttiler valla
(50 puan) tarafından
Aynen delortiyorlar ne yapsan yaranamiyorsun bide üstüne üstlük yaptığın halde yapmıyor iş görmüyor oturuyor yatıyor diyorlar ya adamı daha deli ediyorlar
0 oy
tarafından
O an konusmanin üstüne gidersem s..m ağızlarına.. kayın babam vefat etmiş.. şerefsiiiz  kaynanamda genelde arkamdan konuşur  ama ben burnundan getiriyorum 
(50 puan) tarafından
Saygısızlık olmasın diye bişey demiyorum ben çünkü genelde hepsi birlik oluyor Ben tek kaliyorum eşimde onlara inanıyor
tarafından
Aman bende tek kalıyorum eşim onlara inansa da onuda umursamıyorum  .. onlar hepsi ben tek.....
(50 puan) tarafından
Demi tek kalsan da güçlü durman gerek sen güçsüz durursan onlar üstüne daha çok gelirler zaten evim ayrilcak 2 ay sonra ama hala uğraşıyorlar
0 oy
(108 puan) tarafından

Ayy bu kaynanalari kara toprak tez zamanda alsin ayy wallaha icimi sisirdilerr pacozlar walla :D b..kmu varmis cekistiriyolar edepsizler istee . Ben agrasif we kinci insanim si irlendigimdede helede kulagimla duyduysam vay hallerinee agzima geleni soylerim hayirdir kaynana . Sen benim neyimi gordunde arkamdan kuyu kazarcasina dedikodu ediyn nerde senin buyuklugun derim . 10dkka telefonla konusmam gozunuze battiysa ben buraya koleye gelmedim . Hayvanda degilim bende ailem var yasantim war tek siler degiliniz derim bir ton laf soylerim . Yapacaklarimda daha geride birde ogluna bir ton sey soylerim cikwrim yesinler birbirlerini esimede surt yaparim.yanasamaz . Ben ole biriyim bu halimi bilirler banada birsey diyemezler esimde dertmez bnim ewim esim kizim karisamazsniz der . 18de evlendim 24yasindayim ikinci bbhni bekliyorum dar ederim ankarayi onlara bliyolar:)

(50 puan) tarafından
Ah keşke senin esin gibi bizim eşlerde öyle olsa teki elime alıyım mesela ters ters bakarlar oğlumu kızımı benden kıskanır ne alsam ne gerek var der onlara mesela ama kendi alsaydı onu demez hiç ne gerek var diye
(108 puan) tarafından
Aslaa o konuda esim odundur falan ama bize sahiplenir we bizede cok derler yanii . Onlrda blir esimin bize asla laf soz ettirmiycegni oda edemezler gderiz geliriz istedgmi yprim niye diyemez ben direk suratimi dusurrum esimde sorr bnde terslerim snrda sylerim oda temelli herkezi birbirine katr . Ondan diyemiolr artk m ins sennkde duzelir yaa .
(50 puan) tarafından
İnsaallah ama benim.ki sanmıyorum bi hastalık manasıyla oğullarını kocasına eline almış bişey olunca bayılma şeyi yapıyor hemen korkulur yani
(108 puan) tarafından
Hah bzim bi tanidigin kaynanasida oleydi ben cok akil werdim simdii isin kurdunu aldi artik kimse inanmiyor oglan hep anaciydi bir tek oglan onu arkasi yoktu . Simdi isee karim diyorr anasida  beni gorunce kaciyor esimin op oz akrbasi ben gelemem ole seylere kalabalikta lafi sokarim hep tekten uhrasmam anlamaz . Ondan artik yildi benden beni gorunce kaciyor we gayet iyii mdi el bbek oldular . İns senfde olirsun

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 341 göst.
9 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 251 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 551 göst.
10 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Miglena (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 954 göst.