0 oy
837 göst.
Diğer kategorisinde (256 puan) tarafından
18 gunluguz daha bu sabah emzirdim altını almak için yatırdığımda kafası yan duruyordu birden ağzından koyu bir şekilde kan geldi balgamli gibi kan koyuydu baya sonra bidaha arkasından iki üç damla kadar yine çıkardı eşim netten baktı iki üç sebebi varmış göğüs ucu kaniyorsa eğer benimki kanamiyor dedim mide reflusu olabilirmiş acaba bebeğinde öyle reflusu olan varmı kan kustumu bidaha olmadı kussaydu goturcektik doktora takip ediyorum suanlik emmeside şöyle dünden beri böyle ağzına süt gelince çıkarıyor çok emmiyor ama aç devamlı aranıyor memeyi aldığında da zorla tutturuyorum o çıkar sada ben tekrar veriyorum gaz sorunu muzda yok çok şükür kayınvalidem de tutturmuş ben evde yapılan erik kompostosu içiyorum su yerine onu içme ondan yapıyordur diyor 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Doktora götür canm bekleme bence. 
(256 puan) tarafından
Bidaha olursa dedi eşimde götürürüz takip ediyorum suanlik
-Reklam-
0 oy
(8,249 puan) tarafından
Ondan yapmıyodur ama su yerıne hıc bıseyı koyma canım su iç bol bol.Dedıgın gıbı devam ederse götürürsün gecmıs olsun. 
(256 puan) tarafından
Suda içiyorum ayrı yanımda 1 buçuk litre lik var bitiriyorum ama mutfakta ta meyve suyu var gidip geldikçe onuda iki üç bardak içiyorum midesini eksitir dedi de kaynanam alakası varmıdır ya ondanmidir reflü mıdır bebeği böyle olana sormak istedim oyuzden
(8,249 puan) tarafından
Sanmıyorum canım bebege sadece gaz yapan seyler var dıye bılıyorum
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Bi gotursene hastaneye yazık derdini anlatamaz yavrum hem için rahat eder 
(256 puan) tarafından
Çok zor uyuttum sabahtan beri mızmız di durmuyor aç belli mama verdim onu yedi ardından onuda çıkardı ama normal olarak kesik kesik ti emzirdim zorda olsa şimdi bidaha denicem emzirmeyi eğer huzursuz olursa yine goturcem ama reflü denmidir ki kusmasi
(2,931 puan) tarafından
Bnm kizimdada var reflü surekli kusuyo ama kan gelmedi hic midesinde yara flan olabilir
0 oy
tarafından
Bence bidha olmasni bekleme 2 kere olmus 3 u bekleenin bi anlami yok bence. Git yaningunah el.kadar dha. Bazinseyleri yapmak.icin gec olmamasini beklemek lazm 
0 oy
(338 puan) tarafından
Canim kan kusmasi iyi bisey degil sebebi neyse yada enazindan icin rahat etsin diye mutlaka doktora goturmelisin bekleme bence. Allah korusun bisey olmasin melegine. Birde gecmis olsun
0 oy
(1,454 puan) tarafından
canim benimki de bi kere öyle kusmuştu ama ben o sabah emzirdim meme ucu yaraydi aslında emzirme bittikten sonra gogsume baktım kann vardı ama anlamadim sonra gorumceme gittik bi baktım resmen kan kustu nasıl korktum sonr aklıma geldik göğüs ucum kanamisti kan çekmiş yani sonra doktora gittik ondandir dedi ama kan yuttuğu için vitamin iğnesi yaptı o gün ondan sonra hiç olmadı gene yaraydı ucu ama hep dikkat ettim
0 oy
tarafından
Doktora göturmenz sze en dogru cewabi wericektr normal bi durum degl bence
0 oy
tarafından
Reflü olabilir ama bir daha olmasını bekleme bnce direkt gotue 

Bnm oğlumda da reflü var ağzından acı su getiriyo dik tutmaya calisyorm yemeden sonra ama hiç kan kusmadi 

Allah korusun bsy olur bnce yarın götür 
0 oy
(382 puan) tarafından
Büyük adamın kan kusmasi anormal durum olarak bakılıyor küçücük bebek bidaha kusarsa goturucem ne demek canım görürseydiniz ya en basinda
0 oy
(55 puan) tarafından
Canım benim oğlum 6 günlük aynen kanlı kustu balgamli doğduğun dan beri de 5 aylık olduk halen kusuyor o gün kanlı kustuğu gibi hemen doktora götürdüm ultrasonla baktılar bişey çıkmadı göğüs üçüm yaraydı ondan olurmuş dediler bi kere tek öyle küstü içinin rahat etmesi için bi doktora göster inşallah senin de bebeğinin biseyi yoktur 
0 oy
(1,350 puan) tarafından
Canim burdakiler yardimci olamaz sana bence doktora git bebisin cok kucuk bnmkide 26 gunluk bn normal kusunca bile korkuyrum
0 oy
(29 puan) tarafından
Bence bu bekleyim bidaha olacak mi denecek turden bisey degil bi doktora götürmen gerek

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 147 göst.
31 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ukonetsret (4,583 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
31 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ukonetsret (4,583 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,268 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 92 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu

377,968 soru

11,313,161 cevap

34,747 kullanıcı

...