212 göst.
(2,638 puan) tarafından

Bilen bilir belki hatirlar kızıma ilkkez alışverişe gidickdm hani rahatca alickdm bisiler 300tl ayirabilmistim hatta 100 de borç almayibdusunuyordum 400 olsun diye neyse gidemedim evde kimse yok diye bizmklr gitti glmedilerdi gidickdm ama gidemedm yani. Çok üzüldüm bi an hevesim kursağımda kaldı diye ama sonra geçti dedim eve gidince giderim bu sefer de virüs çıktı iyice de yayıldı benim hayaller hayal oldu :DDD 

Para yokken zaman var zaman yokken de para var hayat işde allah herşeyin  hayırlısını versin ins bu zor zamanlar geçer de yine nasip olur ❤

Öyle dertlenmek istedim sizlerle güzel yürekli arkdslrm

5 Cevaplar

0 oy
(3,319 puan) tarafından
netten al kiz sende kapida odemeli
0 oy
(1,562 puan) tarafından
Internetden al cnm sende 
0 oy
(2,776 puan) tarafından
Öyle canım öyle nasipse oluyor nasip değilse afedersin kıçını da yirtsan olmuyor bazı şeyler.. Ama her şeyde vardır bı hayır. Rabbil bu kötü gunlerin bitip de yine güzel gunler nasip etsin cemil cümleye. 
0 oy
(247 puan) tarafından
Hayirli zamani bekle canim benim bende ayniyim igne almadim daha su kotu gunler gecsin bi uzulne bebisine en guzellerini nasip etsin ranbim inaallah
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Kız benımde kızcem olacak alısverısını yapacaktım ne güzel ama ınsallah biran önce bıterde su virüs biran önce alışverişe çıkacaktım

...