0 oy
1,028 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (782 puan) tarafından

Bende polikistik over varmis kizlar baska bir doktora gittim bugun bana ultrason la yumurtalari gosterdi sok oldum tahmin ediyodum ama orda oyle gorunce bi degisik hissettim aslinda cocuk tedavileri durmus tup bebek asilama falan ama bari adetimi duzenleyivi bisey verin cok zor durumdayim falan edyince merhametliymis bunlari kullan 2. 3   ay sonra kilo vermis ve ilaclari duzenli kullanmis olarak gel dedi bunlarda kullanan varmi internette yorumlara baktim herkes cok uzun sure kullanmis 

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Diane doğum kontrol hapı diye hatırlıyorum 
tarafından
Çocuk düşünmüyor musun canım niye kullanasinki onu. Bende kist vardı bekarken kullandim
(782 puan) tarafından
Dusunuyorum ama doktor bir kac ay tedaviler durdu zaten bisey yapamayiz gelip gidemezsin dedi oyuzden bide bana surekli vermiyecek sanirim
tarafından
Anladım kuzum ama o kontrol hapları pek bi ise yaramıyor ben üç yıl kullandım düzenli olan adetimi bozdu kırk gün  adet oldugumu hatırlıyorum. Inşallah iyi gelir sana
(782 puan) tarafından
Amin insallah bende ilk defa kullanicam
tarafından
Allah sifa versin kuzum
-Reklam-
0 oy
(41 puan) tarafından
Glifor duphaston ve klomen kullandım ilk ay hamile kaldım bnde polikistikover var 
(782 puan) tarafından
Kac yasinda kullandiniz peki
(41 puan) tarafından
23 yasndayim cnm
0 oy
(777 puan) tarafından
Dianeyi tam 12 sene kullandım 
(777 puan) tarafından
Çok küçük yaşta teşhis kondu bana.12 yaşında başladım kullanmaya.kist bitti ilacı bıraktım 2 ay sonra vücut tekrar kist oluşturdu bu hep böyle devam etti.12 sene geçti böyle.
(782 puan) tarafından
Anladim kuzum insallah gecer bidaha olmaz zor ya migde bulantisi yapiyormus cok fazla ben evlenemeden once duzenliydim ama evelnince 4 ay sonra bozuldu duzen bebeginiz varmi peki
(777 puan) tarafından
Kötü düşünme canım inşallah bişey olmaz.çocuğun olmaz tüp bebek denemelisin diyen her doktora inat Rabbim iki oğlan verdi hayırlı evlat olurlar inşallah.
(782 puan) tarafından
Ay allah razi olsun bana da herkes cok acele ediyosun diyo en son bundna onceki doktor da bana tup bebek dedi bu biraz sabret olur dedi sabrediyorum insallah olur

Allah bagislasin evlatlarinizi
(777 puan) tarafından
Amin canım.Rabbim inşallah sana da doğru zamanda evlât versin.sabret kafana hiç takma olur elbet.
0 oy
(236 puan) tarafından
Ben kalıcı kilo yapıyor diye  kullanmadim ama şöyle bi şey diyeyim c life var macun ondan aldım bi bekarken aldım kullandım 2 yıl sonra evlendim evlendigimilk ay gebe kaldım ama malesef dusk oldu daha sonra yine aldım bu macundan 1 adet dönemi kullandım ve o ay yine gebe kaldım veren tabiki rabbim ama ben bana macunun iyi geldiğini düşünüyorum bak derim 
(782 puan) tarafından
Bende aldim adet olmak icin ictim ise yaramadi biraz kullandim biraktim simdi adet olunca tekrar deniycem

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 311 göst.
24 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulgul5555 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 283 göst.
0 oy
10 cevap 184 göst.
0 oy
1 cevap 410 göst.

374,651 soru

11,205,954 cevap

34,507 kullanıcı

...