0 oy
593 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Bence edilmeli eşim kardeşlerim kaynım herkes halla çalışıyor her ak koronayla karşı karşıya kala biliriz çok korkuyorum ohal ilan edile bilirmi sizce bu illet temizlenene kadar

25 Cevaplar

0 oy
(91 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Milyarlarca ölüm olmasini bekliyolar :(
(237 puan) tarafından
Allahim korusun çalışanları herkesi
(91 puan) tarafından
Amin canm
-Reklam-
0 oy
(15,582 puan) tarafından
Edilse iyi olurdu ama şuan bişey yok bakalım 
(237 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah bu çalışanlar tehlikeyle burun buruna
0 oy
tarafından
Benim de eşim işi gereği şehir şehir dolaşıyor ne olacak halimiz bilmiyorum edilse bir dert edilmese bir dert
0 oy
(6,811 puan) tarafından
Bencede edilmeli annem kardesim babam hep calisiyolar ve is yeri kapatmiyoda ohal ilan edilmesse hala devam edecekler 
0 oy
tarafından
Benim eşimde çalışıyor canım ama her türlü onlemi aliyolar mis 
(237 puan) tarafından
Sizinki en azından önlem alıyor bizimkiler de maske bile yok her akşam geldiginde duş almak zorunda kalıyor gene de korkuyoruz
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Muhtemelen edilmeyecek ekonomik kriz olur dye
(237 puan) tarafından
Edilmezze böyle her akşam endişe içinde ölüm sayısını beklicez sıra ne zaman bize gelecek diye korkarak yasicaz
(2,891 puan) tarafından
Öyle ama bunu kim ne kadar takıyor ki birileri hükmünü daha rahat sürsün bizde açlıktan ölmeyelim dye eşlerimiz hergün işe gidiyor evde güvende falan değiliz
(237 puan) tarafından
Keşke birileri sesimizi duysada bı care bulsa
(2,891 puan) tarafından
Rabbim duysun insallah bunlardan medet falan ummuyorum kimsenin bizi düşündüğü yok
0 oy
tarafından
Edilmeli bence
0 oy
(7,173 puan) tarafından
Çok zor  ülkenin ekonomisi bunu kaldircak güçte değil henuz.. 
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Edilmeli elbette

Ama edilmeyecek. Daha az kişi öldü biraz daha ölsün belki düşünürler
(237 puan) tarafından
Allah'ım bu illetti def etsin ülkemizden insallah
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Tabikide ilan edilmeli . Çünkü başka türlü atlatilamaz burda mesela tam ohal değil ama kısıtlı yasak var dışarıya bir kağıtla egeer gerekli bir işin varsa çıkabiliyorsun.  Keşke tam ohal ilan edilse burda da orda da başka türlü asla bitmez bu salgın. Cin öyle durdurabildi. Gerekirse kapılara kilit vurulmalı corona olanlarin
(237 puan) tarafından
Çok haklısın keşke herkes böyle düşünse ranbim sonumuzu hayır etsin inşallah
0 oy
tarafından
iyice yayılınca ilan ederler  anca ise gidenler hep bor arada insaat santiye fabrika gibi yerlerde yaslilar cikmasin diyorlar calisan erkekler eve o virusu getirirler zaten sacma sapan bisey ya
(237 puan) tarafından
Dimi ya ne anlamı kaldı karantinanın
tarafından
milletin yarısı icerde yarısı dısarda nasil yayılmasın virüs
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Bencede edilmeli sizin mecburi ama bizim burda keyfi gezenler var hala sokaklar dolu
(237 puan) tarafından
Kız burdada kimse bişey takmiyo herkes dışarda millet işte ohal illan edilmeden bu durumu kimse ciddiye almaz
0 oy
tarafından
Evet edilmeli bence sonucta kimsenin can guvenligi yok
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Benim eşimde düne kadar çalışıyordu, çalışanlara evden işe, işten eve gidip gelinmesini, dışarda çok fazla gezip, dolaşmayın diye söylemişti, yarım saatte bir kolonya, maske takıyor herkes, dünkü 15 vefat haberinden sonra tatil etti, etmesi daha kötü oldu, dışarda tatil diye geziniyorlar :(
0 oy
(10,422 puan) tarafından
Iyice yayılacak daha çok ki si ölecek allah korusun akılları başlarına gelecek sürekli tv de reklam yapması iyi o reklam yapanlar milyar para alıyor tabi kalır evde ama eşim ve eşleriniz çalışması lazım işte iş işten geçtikten sorna yapacaklar ama çok geç olacak 
(237 puan) tarafından
Rabbim korusun eslerimizi elimizden baske ne gelir
(10,422 puan) tarafından
Korusun tabi cnm ama tedbir almak lazım hergun oturup tv de kaç kişi öldü diye korkarak beklememek lazım ama yapmıyorlar çok ki si ölecek sunumuz italya gibi olacak o zmn yaparlar işte:(((
0 oy
tarafından
Simdiye kadar durduklari kabahat zaten de neyse
(237 puan) tarafından
Ya bilmiyorum evde kalsalar kim kirayı faturayı odicek endişesi var bide ama yenede sağ olsunlar gerisi gelir
0 oy
(3,750 puan) tarafından
KorkmazDIMn ama her türlü önlemleri alırdım şimdi korkmaya başladım ya dışarı çıkma yasağı gelse işe mecbur gidenlerimiz var günlük kazananlarımız var nasıl yapcaklarsa çözüm bulunsun biz aklımız dışarıda ay tanıdığımıza ayy bizlere diye düşünmek istemiyorz ALLAH'IM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN
0 oy
tarafından

Edilse iyi olur ama para yokki mecbur ise gidiyolar gecim derdi icin :(

0 oy
(1,436 puan) tarafından
İnsallah edilr temennimz o
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Aynen bnce de edilmeli bnm de eşim çalışıyor çıkmıyorum etmiyorm ama sanki bosaymis gbi eşim günde kaç insanla yan yana gelmek zorunda 
(237 puan) tarafından
Çok zor ya yemin ediyorum onu ise uğurlarken içimde hep sıkıntı oluyo acabalarla günümüz bitiyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 490 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,340 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 439 göst.
1 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Cantanelerim (371 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,106 göst.
18 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 121 göst.