0 oy
594 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (983 puan) tarafından

Ben 4 aylık hamileyim kızçeler 17+3 daha 4 kilo aldım ama karnım baya büyüdü <3_<3

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız kaç kilo aldığımi unuttum 54kilo ile hamile kaldım 66 kilo ilede doğum yaptım şuan 58kiloyum oğlumda 3250 doğdu 
(983 puan) tarafından
Masallah yine iyi almissn canim vermissinde ne guzel
tarafından
Sadece göbek vardı diğerleri olduğu gibiydi :)
(983 puan) tarafından
Oyle olanlara cok imreniyorum valla benim yuzume gidiyor kilolar :D
tarafından
Yapı işte senin yüzün bazılarının mübarek kalçası aboo dedirtiyor
(983 puan) tarafından
Evet canim herkesin vucudu farkli oluyor benim karin cikti birde yuzum tombik oldu :)
-Reklam-
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Daha dediğin aslında çok almışsın canım. Ben de 5. ayımda 4 kilo almıştım. Doktorum beni yatırıp boğucaktı. Dikkatli ol yoksa benim gibi son ayında yuvarlanarak inersin merdivenleri sjdjsjd
(983 puan) tarafından
Kiz 4 aylik 7 8 kilo alanlar biliyorum ben ondam daha dedim kac kiloyla bitirdin gebeligi ?
(1,699 puan) tarafından
Canım onlar zaten çokkkkk fazla. Normalde ilk 3 ay hiç almamalısın sonra 6. aya kadar ayda 1 kilo sonra ayda 2 kilo. Ordan hesapla yani. Canım ben bitirmedim son 4 hafta. Ama sanırımmm 17-18 ile bitiricem çok kilo aldım baştan sıkı tutsaymışım keşke :(
(983 puan) tarafından
10 12 kilo normal diyolar canim gebelik surecinde bende fazla dikkat etmiyorum ama hep saglikli seyler yemeye calisiyorum gene iyisin canim esimin kuzeni 27 kilo aldi gebelikte benimde gozum korktu resmen
0 oy
(855 puan) tarafından
4 aylıkken 0 kilo aldım 5.ayda başladım almasa 32+1 toplam 5 kilo aldım 
(983 puan) tarafından
Ne guzel valla iyi almissin :)
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Ben 4 cü ayima kadar 1 kilo almıştım şimdi 5 aylık olucaz bugün randevum var bakayım şimdi.ne haldeyim. Bu ikinci gebeligim 
(983 puan) tarafından
Ben her hafta evde tartliyom canim
0 oy
(2,891 puan) tarafından
 12 haftaya doğru gidiyorum 5 kilo verdim Şu an hala hiçbir şey yiyemiyorum İnşallah 17'de ölmem ilk hamileliğim bu kadar kötü değildi bu 2 numara Bitirdi Beni
(983 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim hepsi ayni olmuyomus
(2,891 puan) tarafından
Onda da bir şey yemezdim ki ama en azından kokulardan rahatsız olmazdım Sadece sürekli bulantı kusma olurdu bunda hem koku hem bulantı kusma var
(983 puan) tarafından
Allah yardimcn olsun canim cok sukur hen hic anlamiyorum hamilemiyim degilmiym belli degil
(2,891 puan) tarafından
Kıskanıyorum öyle insanları maşallah
(983 puan) tarafından
Bende cok kilo almayanlari kiskaniyom :D
(2,891 puan) tarafından
Beni de bir kıskanan çıktı yaşasın:))))) şaka tabi sağlıklı olsun gerisi mühim değil ya
(983 puan) tarafından
Tabi canim ya maksat muhabbet kilo alinir da verilir de evlatlarimiz saglikli olsun saglikla kavusalim baska bisey istemem
0 oy
(636 puan) tarafından
Doğuma 6 kilo alarak gittim
(983 puan) tarafından
Waow ne kadar guzel valla imreniyorum boyle ama kesin olamiycam simdiden 4 kilo :)
(636 puan) tarafından
Az yemeye bak :) su an aldigin kiloyu kendin aliyosun bebek almiyo. 25. Haftadan sonra ozellikle 30dan sonraki kiloyu bebek alır.
(983 puan) tarafından
Kaynanamla birlikiz canim az yesem dirdir edio duruyolar valla ne kadar yiyecegime de karisirlar az yemek ne mumkun :)
0 oy
tarafından
Hamilelik boyunca toplam 7kilo aldım doğumdan sonra oda gitti zaten kilolu hamile kalmıştım hala kiloluyum yani :D
(983 puan) tarafından
Bende 70 kiloyla hamile kaldm simdi 74 oldum yok karnina cekiliyorum yemektn snr
0 oy
(364 puan) tarafından
Su an 34+4 haftaligim cnm 10 kilo aldım 
0 oy
(8 puan) tarafından
4 aylikken ben hiç kilo almamıştım yiyemiyordum hiçbiçey 5 aydan sonra almaya başladım
tarafından
3 sene öncenin postu bu
0 oy
(246 puan) tarafından
29 haftaligim 8 kilo aldm :(
0 oy
(472 puan) tarafından
En son bir buçuk kilo vermiştim canım şimdi almış mıyım vermiş miyim hiç bilmiyorum Bir daha gittiğimde tartılacağım
0 oy
(234 puan) tarafından
6 aylık oldum bugün kilom aynı 45 de 
0 oy
(12,269 puan) tarafından
Allah bağışlasın 

6ci aya kadar her ay yarimşer kilo almiştim 
tarafından
Eski post
(12,269 puan) tarafından
Eskiler hep ustta :)
0 oy
(2,219 puan) tarafından

Ilk gebeligimde 4 aylikken 4 kilo alinca doktorum kizmisti. Sonra dikkat ettim 11 kilo aldim toplamda. Ikinci de de 37 haftalik olacagim 11 kilo aldim. Ilk aylar almamistim.

Ilk oglum da 3350 dogdu, ikinci de suan o civarda. Dogumdan sonra cok kilom kalmiyor yani, emzirirken veriyorum zaten :)
0 oy
(434 puan) tarafından
20+2  hiç almadım daha 
0 oy
(818 puan) tarafından
Kilo verdim ben

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 329 göst.
0 oy
2 cevap 49 göst.
+1 oy