0 oy
535 göst.
Aile kategorisinde (218 puan) tarafından
Kizlar perşembe ve cuma iki gün arka arkaya hastaneye gittim 39 haftalik hamileyim kaynanam gelmedi bazı nedenlerden dolayı annem geldi benimle artık tek gidemiyorum söyledik bidaki gidisinde gelcem dedi ertesi gün yani cuma günü için eşim benimle gelmesini istedi ne konuştular bilmiyorum ama gelmedi uzaktan akrabam olan birini aradı annem o geldi oda birgün önce acillik olmuş hasta haliyle geldi bilmiyordum geldiği gün öğrendim eşime dedi böyle böyle hastaymış acilden çıkmış diye oda annesine kızmış sen gelmiyorsun elin insanı geliyor koşturuyor diye kavga etmişler yani yakında doğum olcak doğumda haber vermiycem demiş anneside bayramda görümceme geleceklerini söylemiş yani doguma bile gelmiyor eşimde gelmeyin böyle yaptinizya hiç gelmeyin birdaha demiş ben 38 haftalık oluncaya kadar kendim gittim kontrollere hep kimse kavga edip doğumdan önce kırgınlık olmaşın diye şimdi eşim haklı ona bişey diyemem ama iki günden beri çok mutsuz farkındayım napcami bilmiyorum böyle olması çok kötü oldu bi akıl verin bana bu gün zorla öğrendim eşimden söylemedi üstüne gittim öyle anlattı napsam bilemedim 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ne olacak bu erkek ailesi tarafı ..neden bu kadar kötü oluyor bazıları . Hic karışma canim üzerine düşeni yapmışsın eşine ılımlı yaklaşıp yatistirmaya calismissin karışma demia boşver artık sende takılma bebeğini kucağına aldığında onun keyfi yerıne gelir  zaten :)

tarafından
Bende öyle canım.  Esime bugün saydirdimda saydirdim baya soylendim karşılık verdi elbet o da ama ben iyice rahatladım gardimi tam alamamış olsamda iyi geldi icime at ay baya dolmusum . Senin eşinden yana derdin olmaz ınşallah hiç bir zaman onunda senden yana. üçüncü şahısları bu durumda  sakin kafana takma  insallah esinde seni yavrunuzu düşünüp onların yaptığını unutur mutlu olursunuz
(218 puan) tarafından
Amin inşallah seninde eşinden yana derdin olmaz cnm bazen ben kendimi kötü hissedince eşimden çıkartıyorum oda anlıyor hamilelikten dolayı olduğunu susuyor susuyor ben konuştuktan sonra ne oldu şimdi ben naptım diyor senden çıkarttım diyorum oda gülüp geçiyor çok şükür eşim her zaman anlayışlı oluyor bazen oda benden çıkartıyor kızıp bana bağıra bağıra anlatıyor sonra özür diliyor senden çıkarttım deyip unutuyoruz olanları yoksa başka türlü olmuyor
tarafından
Oyle vallla canim ne yapcan başka mutlulugunuz daım olsun ınşallah
(218 puan) tarafından
Amin inşallah şu sıkıntılar da geçerde rahatlarım seninde inşallah sıkıntılarınız geçerde daima mutlu olursun cnm
tarafından
Amin ınşallah canım benim çok sağol :* :* :*♡
-Reklam-
0 oy
(66 puan) tarafından

Sen hiç Karışma bence . Bebeğiniz doğdugunda insaAllah eşin hersehe unutur mutsuzluğu da gecer

(218 puan) tarafından
Herşey çok güzel giderken tam doğum öncesi olması çok kötü oldu eşim hiç konuşmuyor doğru düzgün yüzü gülen bi insan sürekli hiç gülmüyor bende üzülüyorum onunla birlikte onu öyle gördükce
(137 puan) tarafından
Kocanz sizin icin annesiyle tartışmış sizinde zorunuza gitmiş tabi kocanizla konuşun annesine gelmeyi bi daha teklif etsn bu sefrde annesi yine kavga cikartir gelmezse bnce bosver oyle olmasi daha iyi olur sizi ve torununu  düşünmeyen kaynanana sende uzulme esin elbt alisacaktr bu duruma bebegi gorunce unutur herşeyi
(218 puan) tarafından
Inşallah cnm ben kavga etmesine üzülmüyorum normalde hiç umrumda olmaz ama onu öyle üzgün mutsuz görünce üzülüyorum
(137 puan) tarafından
Koymuştur ister istemez ya bosver surda bir iki gune dogum yaparsn kendini bunlarla uzup bebegi erkekn getirtme
(218 puan) tarafından
Çok saolun bana da öyle geliyor annesini sürekli arayan biri hiç bi yardimlari olmadı bize şu zamana kadar eşim askari ücrete çalışıyor zar zor geçiniyoruz o arda bebek alışverişleri falan çok ağır geldi annesi ben yapcam etcem dedi yapmadı ordan bi kırgınlığı vardı benim annem çok yardim etti bebeğinin tüm kıyafetlerini annem aldı beşiğini ve diyer şeyleri biz aldık oda ondan zaten kızgındı annesine bide bu olunca dahada ortalık karıştı ben hep toplamaya çalıştım doğum öncesi bişey olup dargınlık çıkmasın diye doğumdan sonra ne dersen dersin diye ama ben hastanede yatarken olan olmuş iste
(137 puan) tarafından
Anladm canm zor tabi babane olark elini tasin altina koymalıydı verdigi sozleri tutmaliydi suan bebek esyalari cok pahali bn ilk bebegimde 400 liraya a dan z ye herseyini tamamlamistm suan pek fazla bisey almadm ablasninkileri giysn die ama iki parca sey 300 lira tuttu ki sizinde durumunuz zormus azda olsa keske yardm etseydi esinzin tabi zoruna gder normal esinz ne yapmk isterse onu yapsn bosverin size ve bebeginize baksn korusunda
(218 puan) tarafından
Biz borçla aldık bazı şeyleri eşim ramazan ayında bebek için gece gündüz çalisti 4 saat uyuyup gitti tekrar ise ailesi sen neden çok çalıyorsun gibi ters ters konuştu borcum var dedi eşim isim var diyip telefonu kapattılar sanki para istedik onlardan ben fazla karışmıyorum onun ailesi sonuçta ama gücüme gitmiyor deil artık sizin demeniz gibi karışmamak
(137 puan) tarafından
Allah yardimcinz olsn canm cok zor devirden geciyorz
(218 puan) tarafından
Amin cnm allah hepimizin yardımcısı olsun
0 oy
tarafından

Benim tavsiyem yine de arayı yumusatmayi,buzlari eritmeyi son bi kez deneyebilirsin, kocanla konusup ne olursa olsun o senin annen diyerekten. Çünkü cocuk dogunca yaninizda olmazlarsa hepten hersey kopar. Yazik olur, kocan da üzülür sen de.cocugun da babanne tanimaz.

Suan karnindaki cocukla ilerde boyle birsey yasamak ister miydin? Ya da torununu görememeyi, seni sevmemesini.

Elbette ki Buyukler de bazen yanlis yapiyorlar ama kucukler son bi şans verebilmeli diyorum. 

Umarim düzelir hersey, ve kimse üzülmez hayirli dogumlar

(218 puan) tarafından
Cnm denedim esimle konusmayi bagirdi cagirdi gelmesinler diye ben onların kusmesini istemem annesi sonuçta benimde bebeğim olcak bende istemem başıma böyle bi olay gelsin eşimin ağladım ağlıcak gibi duruyor hiç konuşmuyor zorla konuşmaya çalıyorum sürekli takiliyorum hani kapanmasın içine diye ama nafile bana beni rezil ettiler insanlar işi yok gücü yok gelmiyor senle diye doğumda hastanede ben dururum dedi doguma 3 ay kala kalamam dedi benim annem çalışiyor ben izin alıp gelcem dedi annesi kalamam deyince ablam geldi bana bakmaya istanbul dan 1 aylığına annemin patronu izin veremem dedi annemde işi birakirim merak etmeyin dedi eşim benim ailem bu kadar kosturuken onun ailesi bişey yapmaması kızdırdı buda son olay oldu bana tek kelime ettirmiyor sus hiç açma konuyu diyor bende iki arada bir derede kaldım bunuda benden bilcek ailesi
0 oy
tarafından

senin ailen yapip onun ailesi yapmadigi icin uzuluyordur. anne ogul can onlar sen hic karisma elbet barisirlar esinin sana destek olmasi güzel

(218 puan) tarafından
Tabiki güzel beni destekleyip koruması ben sadece kavga etmeden şu doğum geçsin istiyordum ama  keşke kavga olmsaydi artık bunda da bi hayır vardır diycem

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 244 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Unalgll (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 160 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde BegumY (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
6 Aralık 2023 Aile kategorisinde Melektrn (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.