0 oy
488 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Merhaba kizlar birazcik icimi dokmek istedim kirginligimi uzuntumu kime soylesem bilmiyorum. Icimi buraya bosaltmak istedim. Evet benim bu gun dogum gunum. 19 yasimi bitiriyorum bu gun. Evliyim 1 yil 3 aylik.. simdiyse ilk bebegime hamileyim 6 ci ayimiz. Ama esim olacak o şahis hic benle ilgilenmez ya nasil kafada biri hala cozemedim onu yaklasik 4 yildir taniyorum. Bi insam bu kadarmi umursamaz olur ya hamileyim hic biseyme yardimci olmaz hic ama hic bikere bile sormaz nasilsjn agrin sizin varmi bebegimiz nasil falan diye. Ya adama diyorumki bak bebegimiz tekmeliyo elini koy hissedersin sende durmus benle dalga geciyo umursamiyo hic duymuyo bebegimle konusuyorum hic bakmiyo ne yapiyorum diye bide guluyo sanki ben deliymişim gibi. Iyice beni sevmedigini anlamaya basladim artik bi gun bile guzel soz soylemedi bi gun bile seni seviyorum iyiki varsin falan demedi. Ya bende digerleri gibi kadinim ustelik daha gençim boyle seyleri duymak gormek istiyorum. Yatarkende arkasini cevirir yatir hep bekliyorum her gece bi beklentik oluyo belki sarilip uyur diye ama yok. Beni gectim adamda sanki cocuga karsi sevgi yok ya . Surekli elinde telefon surekli erkeklerle konusuyo daha baska kadin varmi yokmu bilmiyorum. Bi ara durumdan şupelenip telefonuna baktim ne gorsem ya erkeklerle baya baya yazismis erkek dedigimde biseksuelmi yoksa gaymi bilemedim artik siz anlayin. Uzun zamana kadar toparlayamamistim kendimi. Artik alistim bu hareketlerine cekip de gidemiyorum nereye gitsemki . Bide dogum gunum bu gun hic hatirlamadi sanki normal bi gunmus gibi cikti evden gitti. Aksama kadar bekliycem hatirlamazsa  eger ona tokat gibi bi laf soylemek istiyorum. Ama acaba ne soylesem hadi kizlar bi yardim edin tum yaptiklarina pisman olmasi icin ona tokat olacak bi laf ne soyleye bilirim acaba. Boyle kalbi acisin icini yaksin. Oysa severek evlenmistik. Sevdigini zannetmisim sevmiyomus. Sevse boyle yapmaz. 6 aydir bi kere bile parmaginin ucuylada olsa dokunmadi hic bakmadi yanimda bi kadin var esim var biraz mutluluk vereyim biraz onla ilgileneyim. Of bee o kadar cok sey varki icime ata ata patliyorum artik...

5 Cevaplar

+1 oy
(996 puan) tarafından
yani canım her şey iyi hoş bir tek doğum günü kutlamasına mı takıldın sen yani sen diyorsun ki eşim biseksüel ya da geliyor olabilir ya bunu şüphesi bile insan öldürmeye yeter yani en büyük sorun bence bu
(11 puan) tarafından
Zaten hepsi birikti icimde hangisine yanayimki ben. Insanlarim yaninda hel kucuk dusurmesine mi yoksa biseksuel olmasina mi ilgisizliginemi daha bir suru sey var hepsi bardaga doluyo doluyo ama artik tasacak durumdayim
(996 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım sana ne diyeyim Bir erkeğin erkeğe düşün olduğunu bilmek hani benim aklım almıyor
(11 puan) tarafından
Gidecek yerimmi var sanki
(996 puan) tarafından
sana şimdi böyle söylemek herkese kolay geliyor gibi ama bir tane çocuğun var en azından bir tane çocuğunu alıp kendine yeni bir hayat kurabilirsin tabii eşinden de nafaka alacaksın çocuk için kendin için ve düşünsene 2-3 tane çocuğun olduktan sonra iyicene bu adam sana batmaya başlayacak yani bu adam daha daha kötü olacak o zaman 3 tane çocukla ne yapacaksın daha beter olur ben nerden inceldiyse ordan kopar eğer kapatmazsan hiç beklemediğin anda başka bir yerden kopar ve bu sene daha çok etkiler tabii benimkisi tecrübelerime dayanarak ir tavsiye hayat senin hayatın İnşallah her şey güzel olur
(11 puan) tarafından
InsAllah hersey duzelir canim. Cocugum daha dogmadi bile her gun stres yapiyorum cok kotuyum
-Reklam-
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Doğum günüün kutlu olsun canım...

Bağırmadan çağırmadab sakin bir ses tonuyla bize yazdıklarını onada söyle.. Alllah yardımcın olsun
(11 puan) tarafından
Tesekkur ederim tebrikiniz icin. O anlamaz ya kac kere denedim sakin sakin konusmayi
0 oy
tarafından

Dogum günün kutlu olsun canım  <3 Allah yardımcın olsun 

(11 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Cevabı çok açık eşin erkeklerdeki hoşlanıyor demek ki ne konuşmuştu adamlarla 
(11 puan) tarafından
Goruselim falan diye biseyler o gun bu gun nefret ediyorum ama mecburen oturuyorum iste
tarafından
Oha ya ohaa o adamdan sana koca olmaz canım kusura bakma ailen varsa arkana bile bakma çık git kocan gay yani bunun dönüşü yok
0 oy
tarafından
Aynı benim eşimde öyle güzel söz, doğum günü, romantiklik vs hiç anlamaz bilmez. Bende alıştım zaten artık beklemiyorum benimde yaşım 21 yani bunlar için değilde bazen kavga ettiğimiz zamanlarda küfür hakaret ediyor o zamanlar çok üzülüyorum yani tam daha gençlik zamanlarımda bunun hakaretini kufurunu  çekiyorum diye kendi kendime öyle düşünüyorum. Yanı canım doğum günü güzel söz sarilmasi öpmesi gibi şeyleri bazı erkekler bilmiyor odun  oldukları için. Ama ben erkeklerle konuşmasına sasirdim açıkçası:/
(11 puan) tarafından
Ah be daha neler yasiayacagim diye bekliyorum. Omrumun genc cagini boyle biriyle gecirmek mahvediyo beni

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 135 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 206 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 300 göst.