0 oy
759 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Doğumdan sonra bi Haller oluyo bunlara hamilelikte kaç ay boyunca ilişki olmasa da ilgilenen adam doğumdan sonra adet filan oldum bir hafta sürdü adam mesafeli davranio soğuk davranıyor niye böylesin diyom ee ilişki olmuyo mesafe oluyo diyo sinirlerimi bozuyor ister istemez insan dusunuyo beni sevmiyor mu artık niye böyle uzak duruyo niye değişti bu diye :(( 

16 Cevaplar

0 oy
(91 puan) tarafından
İlışki yoksa ilgide yok demek istemş
tarafından
Bende ona ilişki yasatmim o zmn madem herşey ilişki
(91 puan) tarafından
40 in ciktysa yasayn cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Köklerine kibrit suyuama senin ki de blr acayipmiş öyle bişey ile karşılaşmadım hiç 
tarafından
Ya bende iki üç gündür şaşırdım böyle olmasına başka bir işe girdi diyom niyebuzak duruyon ne sarılıyon ne ediyon diyo yoruluyom ondan dolayı sabaha karşı gelmiş sariliyo özledim seni diyo şimdi mi aklına geldi dedim bu seferde sariliyom sen uzak duruyon diyo soguk davranan sensin diyo sen uza durunca ben de dururm tabi dedim
0 oy
(15,370 puan) tarafından
Herşey ilişkiden mi ibaret ilişki olmuyor diye soğuk mu olması lazım benim yatıp kalkıp eşime şükür etmem gerek hamdu senalar olsun her erkek aynı değil 
tarafından
Kız benimki de öyle değil ilişkiye kaç ay girmedik korkudan bebeğe birşey olur diye yapmiyodu ama çok ilgiliydi bebek olunca değişti bende anlamadım şimdi iş yeri izin vermiş başka işe girdi iki üç günlüğüne diyo çok yorgunum bahane mi ediyo anlamadım ne yapmaya çalıştığını
tarafından
Normalde böyle değil şaşkınım iki üç gün başka işe girmiş yorgun olduğunu soyluyo geliyo pek ilgilenmiyo benle uyuyo sarılıp yatiyoz
(23 puan) tarafından
Belki canj sıkkındır iş konusunda endiseleri vardir benim esimde bu virusten dolayi acaba isten cikarirlarmi korkusu var cok yanaşmıyor ama ben gidip sarılıp öpüyorum  yaninda olduğumu gosteriyorum moralini bozmasin diye eşinde belki sana eblli etmek istemiyirdur ama geçim kaygisina girmiştir kafali doludur baska bisey olduğunu düşünmüyorsan  bence cok gitme üstüne
tarafından
Evet iş kaygıları var her an düşünce içinde farkındayım bir hafta iş yeri ixin vermiş gitmiş iş bulmuş başka fabrikadsr iki üç günlüğe kolay değil onların işi doğru diyon aslinda
(23 puan) tarafından
Bak iste zavallim sizi düşünüyor  gelip evde yatmayida tercih edebilirdi
tarafından
Evet cnm dinlen diyom dinlenmiyo bile boş durmim diyo evin eksiklerini aliyo
gelende erzakk filan
0 oy
tarafından
Canim evliligi ayakta tutan cinsellik oldugu icin ve erkekler cok onem veriyolar buna o yuzden ama zamanla duzelir insallh 
tarafından
Erkkler icin oyle kiz:)))
tarafından
Anam bazi erkkler icin oyle
tarafından
Herşey ilişki degilki bunu oda biliyo  bizim aramızda mesela hamilelikte adetli ve lohusalıkta ilişki yasanmasada araya soğukluk olmazdı ilgilenirdi iki üç gündür ilgisiz fark ettim sadece sarılır bana yatar sohbet etmez yorgunum diyo ondan
tarafından
Blkide yorgundur cnm
tarafından
Aynen cnm sevgi sevgi ve saygı guvenn güven. Çok önemli bunlar olmasa olmaz ilişki yasasanda bos
0 oy
(6,750 puan) tarafından
Bendede ayni dert var bende cok mrk ediyirum niye degisti diye acaba kilomdan mi diye dusunmwye baslamadim degil
tarafından
Doğumdan sonra mi ?
0 oy
tarafından

Lohusalik yaşıyor  adamlar rahat bırakın da tadını çıkara çıkara depresyona girsinler 

tarafından
Yok valla rahat bırakamam erkekleri rahat bırakmaya gelmez
tarafından
Orası ele
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Herşey ilişkiden ibaret galiba eşin için...

Çok saçma konusmus 
tarafından
Yok onu demek istemedi ben öyle anladım aslında işten çıkardılar bir haftaligina başka işe gitti iki üç günlüğüne ondan mi kaynaklı acaba çok yorgun olduğunu soyluyo
(2,630 puan) tarafından
Yanı dedıgın gibiyse de az zaman ver ozaman canım. Ne zaman yaklasmak isterse ozaman gelsın, sana
tarafından
Tm cnm oyle yapim
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Bence butun erkekler ayni degil eger konu cidden buysa. Yani iliski olmuyo diyebaoguk davranmasi ilginc. Yani kendinesimden pay bicerek konusursam hic bi zaman boyle bi konu yuzunden soguk davranmadi bana. Acaba baska bi sikintisi varda esin bunu bahane ediyor olabilir mi
tarafından
Soruyom çok yorgun olduğunu soyluyo işten bir hafta izin vermişler ona canı sıkkın galiba başka iş bulmuş günlük bir kaç günlüğüne o iş yoruyomus sıkıntısı iş gibi gorunuyo
(1,822 puan) tarafından
Olabilir canim kafasinda dusunup duruyodur biseyleri buda yansiyodur illaki evin icine sen uzulme diye sanada soylemiyodur boyle bahane ediyodur bunu. Yani hemen kotu dusunmemek lazim
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Erkekler düz kafalıdır ince düşünmeye gelemezler Hamileyken karnında çocuk var diye çekilir korkar çünkü ama şimdi çocuk yok ilişkiye Engel nedir ki diye düşünüyor iki çocukta daha bir değişik oluyorlar mesela Benimki İlk çocuk da çok korkardı bana yanaşma İstemezdi şimdi hiç dinlemiyor Bir de eskiden kısa keserdi şimdi onu da yapmıyor sinir oluyorum hiç düşünmüyor çocuğu
0 oy
(203 puan) tarafından
Aynı sorunu bende de var ya gebeyim düşük tehlikem var iki düşüğüm oldu haftada bir ilişkiye giriyoruz diye soğuk davranıyor bana
tarafından
Biz bi iki ay sonra kesmiştim ilişkiyi hiç girmedik 7 ay boyunca tehlikem de yoktu girsek girerdik ama çocuğu düşündük herşeyden önce bence eşinde ilişki yerine çocuğu düşünsün artık hiç ilişkiye girmemesi lazım o kendini dusunuyo ya çocuğa birşey olurs korkusu olsun
0 oy
(48,087 puan) tarafından
tamam iliskide onemlide iliski olmuyo diye soğuması normal degil
tarafından
Yok ben öyle dusunuyom iki üç gündür uzak duruyo benden normalde durmaz da işle alakalı mi sıkıntısı var anlamadım soruyom derdini anlatmıyor iş kaygısı var galiba bir hafta issiz kaldı diye gitti iş buldu üç günlüğüne
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Valla hamileyken ilişkimiz yasaktı 7 ay yapmadık lohusalık 3 ay sürdü eşim hiç soğuk davranamdi sen iyi ol yeter dedi çok şükür akli uckurunda değil 
tarafından
Benimkide 7 ay bebeğimizi beni düşündü ilişki yasamadik yasak da değildi hatta ama yapmadık şu bir hafta işler ters gitti izin vermişler ondan dolayı canı sıkkın galiba bana yansitmiyo
0 oy
(119 puan) tarafından
Canim yanlis anlama ama ş siralar isler cok riskli ters gidiyo enflasyon cokuyo erkekler icinde kolay durum degil bekle biraz sabret duzelir yeni iş diyosun yeni bir ise ordakilaere adapte olmak zor
0 oy
(127 puan) tarafından
Erkekler düz mantık düz vites tabiri caizse. Bebek doğana kadar ellerine canlı kanlı geçene kadar annelik ve babalık rollerini oturtamazlar. Bebek doğdu ortada gerçekten bir bebek var ve siz ANNE oldunuz. Sizin annelik duygunuzu kadınlığınızdan önde tuttuğu için böyle davranıyor olabilir . Size kadın diye değil anne diye bakıyor ve bunu da kadınlık yaptığınız bir durum olmadığını (ilişki yok) belirterek açık ediyor zaten . Endişe etmeyin. Konuşarak siz sokularak halledebilirsiniz 
tarafından
Maddi sorun var evet  ve işle alakalı sorun çıktı şimdide dusunce içinde yansitmiyo sadece
(127 puan) tarafından
O zaman işten gelince güzelce dezenfekte olmasına yardımcı olun. Dokunmayın, ama şöyle yap filan diye söyleyin. Tertemiz oldun artık sarılabilirim diyerek motive edebilirsiniz
(127 puan) tarafından
Bu günler de geçecek elbet. Siz destek olun ve sadece kendi isteklerinizi düşünmeyin yeter
tarafından
Zaten işten gelir gelmez sofeaya oturmaz direk banyoya gider virusden dolayı çok korkar bana ve bebeğe birşey olmasın dan filan. O bazen yaklasmaz kendiliginden ben mi sürekli yanasayim ben de o yanasmiyoı diye yanasmiyom bazen yanlış mı yapiyom sence
(127 puan) tarafından
Eşinizi sevdiğiniz ve düşündüğünüz için bu kadar dert ediyorsunuz ne güzel :) gerçekten böyle bakınca çok güzel bir derdiniz var. Sadece şunları öngörerek önerebilirim ki ; eşinize zaman tanıyın. 7-8 gün yaklaşmaması inanın uzun bir zaman değil hele de eşinizin malum sebeplerinden dolayı. Tamamen yanaşmamazlık etmeyin siz bir adım atın gelirse o gelir . Biraz sabır :)
0 oy
(820 puan) tarafından
Cinsellik yoksa sevgidemi yok diyor oha yani ya Allah islah etsin
tarafından
Yok be oyle demiyo Ben öyle düşündüm sadece maddi sorunlar filan derken vuruş çıktı şimdide iş sıkıntısı olunca onu takıyor kafasına diye dusunuyom

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,850 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde ertas21 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 362 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Yuska (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 550 göst.
0 oy
8 cevap 184 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde dheudheje (1 puan) tarafından soruldu