0 oy
375 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (447 puan) tarafından
Virus daha Türkiyede yeniyken burada bazi kizlar amma da abartiyorsunuz diyorlardi ama görüyoruz ki bizim gibi düşünen kesimin dedikleri çıkıyor bilanço cok ağırlaştı ve git gide yayılıyor biraz once lise arkadaşlarımla kurdugumuz whatsaap grubunda bir arkadsim  yazdi eniştesi ates ve balgamli öksürükle hastaneye gitmis ve nefes darligindan yogum bakima almislar nefes alamamaya baslamis test sonucu kovid pozitif gelmis ve ailesi de muhtemelen yakalandi ve onlarin görüştüğü tüm kişiler Allah sonumuzu hayir etsin artik ben iyice korkmaya basladim düşündüğüm şeyler artti simdi biz olsak bebegimiz de olsa hastanede ayri ayri yatacaz sutten kesilecek falan 15 gun az degil Rabbim yardim etsin artik korkularimin ustune de gidemiyorum cunku cok yayilim oluyor bize de ugrarsa :(

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
kesinlikce canim.cok.haklisim ....inan.ben.turkiyeye ilk.vakadan sonra disari.adimimi atmadim kormudan ruyalarimda viruslerle kavga ediyordum 
-Reklam-
0 oy
(119,055 puan) tarafından
Ben cok korkuyom yaaa 
(191 puan) tarafından
Belcikada vaka sayısı çokmu burda burda 17 bini gecti başbakan bile coronaya yakalanmış malesef
0 oy
(9,128 puan) tarafından
Çok haklısn..ben e bebek urunleri çin'den geliyormuş die post açmıştm bir kaç kişi amma abartıyorsunuz nolcak orda ki urunlerden diyordu. Ama iş oyle değil işte. Allah sonumzu hayretsin...
(23 puan) tarafından
Canim ingikterede bi turk çinden gelen yedek parçalardan kapmış virüsü  o yizden ben artik sipariş vermiyorum cin mali falansa bide gelen ambalajlari falan temizliyorum
(9,128 puan) tarafından
Gel de anlat bunu bazı insanlara cnm..
(23 puan) tarafından
Insanin başına ne geliyorsa bu milletten geliyor zaten

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 444 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 177 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 373 göst.
29 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 555 göst.
30 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,712 soru

11,304,857 cevap

34,729 kullanıcı

...