0 oy
983 göst.
Diğer kategorisinde (195 puan) tarafından

Merhaba k8zlar geçen yazmıştım eşimle ilgili dün  wassapta bi durum yaptım ihanetle ilgili oda gördü neyi ima etmeye çalışıyorsun dedi bende biliyorsun sen biraz düşün dedim sonra kavga ettik mesajda evlenmeseydim pişmanım  falan filan dedi eve geldi uyudu yemek bile yemedi çok mutsuz muş  ne yapacam  bilmiyorum ben uzaklaşmak istiyorum ama gideceğim bir yer yok bebegimin daha kırkı  çıkmadı bi yere gidemiyorum  ne yapacağımı hiç bilmiyorum :(((

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

ihanet etmişse sana hiç bir şekilde tavır yapmaya hakkı yok 

(195 puan) tarafından
Ihaneti çok büyük değil ama çok üzülüyorum  küçük bisi de olsa beni çok kırıyor
(432 puan) tarafından
Ne yaptıki canım
tarafından
ihanetin büyüğü küçüğü olur mu canım gözü dışarı kaymış bir kere bide kendi suçunu bastırmak için tavır alıyor hem suçlu hem güçlü
(195 puan) tarafından
Aynen öyle hoc kabullenmez hatası hemen allah canımı alsın falan hep   duygu sömürüsü yapıyor her zaman o tek ve mükkemmel zannediyor
(195 puan) tarafından
Telefonda bisi ler yakaladım siteler falan anlayın yani ama sevgili falan değil öyle olsaydı şimdi babamın evindeydim asla kabul etmezdim
tarafından
Allah canimi alsin dediginde alsin dicen kalcak oyle
(195 puan) tarafından
Yok ya dermiyim öyle kıyamam  ona bende benimde alsın dedim  zaten ben onun umrunda degilim günah olamasaydi kıyardım canim a oda kına yakardı  al sana mutluluk derdim ama işte olmuyor inşallah gerçek olur da oda bensiz çok çok mutlu olur
-Reklam-
0 oy
(216 puan) tarafından

Cnm bnce tavrini belli et seni uzmus madem bosaninca gideck yerinde yokmus hem direk bosanmayi aklina getrme ihanet asla kolay bsy dgl ama bebegin cok kucuk cocugun icin sabret Allah yardmcn olsun

(195 puan) tarafından
Sabrım yok ama hiç empati yok sanki bitkisel hayatta hiç gözü görmüyor beni
(216 puan) tarafından
Farkettrmeye calis cnm bi sure huyuna gt bnim esim oyun oynamaya cok duskun sirf birlikte vakit gecirelim diye bnde oynuyom
(195 puan) tarafından
Ya daha yolun başındayız  bir daha bu yaşa gelemicez sevdiğinle mutlu olmak gezip tozmak varken bizimki tıkmış kendini bi fanusa ne ben ne siz dokunmayın böyle hayat mı olur hiç tadı yok ya bu adamın  :) lohusa olduğum için mi böyleyim ya çok değişik düşünüyorum ya da bana mi öyle geliyor
(216 puan) tarafından
Katekteri de oyle olabilir oncede mi boyleydi bazi insanlar evlense bile bekarligi gbi yanlz dolasmayi sevio
(195 puan) tarafından
Karakteri öyle kardeşleri önceden de böyle ydi diyor ama gezerdik evlenmeden önce şimdi de sever beni istemiyor heralde
0 oy
(141 puan) tarafından

Neden pişmanım diyor? sebebini biliyor musun?Rabbim eşinin kalbini tekrardan sana ısındırsın, aranıza kopmaz bir bağ yerleştirsin inşallah canım.  

(141 puan) tarafından
Hmm. Sen ona karşı üzerine düşeni yapmaya çalış canım,  inşallah o da düzelir zamanla. Ama sana tavsiyem whatsapa ya da başka yerlere imalı yazılar koyma. Belli ki zoruna gitmiş.  Suçlu insan herkesin onun suçlu olduğunu bildiğini zanneder çünkü. Onun hatasını onunla yüzyüze konuşup söyle. Belki daha etkili olur.
(195 puan) tarafından
Konuşamıyorum ki kaçıyor konuşmaya gelmiyor bayadır tartışmıyoruz birde yaptığı yanlışı yüzüne vuramam biliyor zaten ne olduğunu bildiği için böyle davranıyor zaten ama sevgisinden eminim hayat yordu diyor hayatı da bizis
(141 puan) tarafından
Onunki de çocukluk. Hayat herkesi yoruyor. Hele de en çok kadınları... biz suçluyor muyuz kimseyi?
(195 puan) tarafından
Aynen çocukluk ama o bana öyle der kendine hiç bakmaz annelik kadar zor bisi var mi ya bizim iş hiç bitmiyor gece gündüz devam yine şükür ki onlar var olmasaydı kafayı yerdim heralde evde bi çocuğun koşuşturması çok güzel huzur verici baba olmak kolay ama her kesin harcı değil
tarafından
Kız normal bunlar gelip geçici istersen birgün birr güzel yemek hazırla 1 gece eşine ayır otur bir film izleyin bak nasıl değişcek erkekler ilgisiz kalınca olur bu kendini kasma canını sıkma bebeğe de yansır hayatında olumsuz etkilenir arada sesli sesli bebeğine de dua oku hiçbirşeyin kalmaz
0 oy
(29 puan) tarafından

Canım doğum yapmışsın hamilelik süreci hormonlar değişmiş sakın acele karar verme 40 gün boyunca adam sana yaklaşmamış ihtiyacı var onu da telefondan yapmış doğru değil ama onu karşına al güzelce konuş sevdiğin şeyleri sevmediğin şeyleri yeni doğum yaptığını acele karar verme bende de oldu hepsi lohusallık piskolojisi bütün evliliklerde olur sadece dua et Allaha acele karar verme bundan ayrılırsın oda senden ya da Allah korusun daha kötüsü olmayacağı ne malum 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 563 göst.
29 Aralık 2020 Aile kategorisinde Enfalalt (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 175 göst.
0 oy
3 cevap 287 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.

374,622 soru