0 oy
500 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Sürekli kronik Astım hastaları diye bahsetmeyin allah aşkına nolur 

Bni yanlış anlamayın lütfen 

Sadece kronik Astım hastaları ve 65 yaş üstü hastalar ölmüyor

Annem ileri derecede Astım hastası 65 yaşında 

Kardeşim de Astım hastası

Ben de astım hastasıyım ve hamileyim

:'(:'(

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm uzulmniz için degilki daha fazla önlem. Almanız için  söylüyorlar 
tarafından
Alabildiğimiz kadar alıyoruz evden cıkmıyorum ama eşim mecbur işe gidiyor

Nabim adamı evemi almayım

Sürekli olarak Astım hastaları ve 65 yaş üstü hastalar atlatamıyor diyilince sinirlerim bozoluyor

Benim  Annemin ve kız kardeşimın hastane dosyalarında benim numaram var her yerden uyarı gelince kafayı yemek üzereyim
-Reklam-
0 oy
(249 puan) tarafından
Herkes risk grubunda canım sapasaglam olsan bile Allah coronadan ölüm yazdiysa ölürsün. Ben burda cok dedim hamileler var korkutmaya yonelik seyler paylasmayin diye ama paylasiyorlar malesef sen girme bari o postlara bosver
tarafından
Başlık farklı oluyor içi farklı oluyor bide kronik Astım hastaları ve 65 yaş üstü diyilince sinirlerim bozoluyor

Hergün farklı meşajlar da geliyor sağlık bakanlığından

Annemin benim kız kardeşim dosyalarında benim numaram var

Farklı şeyler düşünmeye başladım
(249 puan) tarafından
Yok canim endise etme tedbirini al sen bakma yazilanlara evet tabi ki durum ciddi ama hepimiz icin ciddi ben de alerjik astim hastasıyım evde 9 aylik bebegim var ve esim ozel sektorde her gun ise gitmek zorunda ben de korkuyorum inan ki ama elimden bisey gelmiyor bolca dikkat ediyoruz tedbiri elden birakmayin Allahin izniyle bu durumdan da cikacagiz
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Tehlikeli olduğu için böyle diyorlar tabii sütekli anımsattığı için sinirin bozuluyor galiba. Ama hepimiz endişeliyiz inan ki. Sadece stresini azaltmaya bak. Benim eşim de sigara içiyor mesela ciğerle alakalı sıkıntı işte. Gerçek bu malesef
tarafından
Tamm canım ama sürekli olarak kronik Astım hastaları ve 65 yaş üstü hastalar atlatamıyor diyilince farklı oluyor
Annememi üzüleyim
Kardeşimemi
Kendimime
Evladımamı
Eşim hergün işe gidiyo
Eşimemi üzüleyim bünye kaldırmıyor artık
(4,040 puan) tarafından
Vallahi olacak olan olur ya. Napalım artık duadan ve tedbirden başka çaremiz yok benim babamda da nefes darlığı var onlara gitmiyorum kendim dışarı çıkmıyorum hayırlsıı
0 oy
tarafından
 herkes risk grubunda ama sizin daha dikkatli olmanız gerek gerçekler bunlar :/
tarafından

Sürekli olarak Astım hastaları ve 65 yaş üstü hastalar atlatamıyor diyilince sinirlerim bozoluyor

Benim  Annemin ve kız kardeşimın hastane dosyalarında benim numaram var her yerden uyarı gelince kafayı yemek üzereyim
0 oy
tarafından
cnm daha dikkat edin diye söyleniyor kötü niyetli değil hepimiz risk altındayız 
tarafından

Sürekli olunca insan farklı hissediyor
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Yanlzı kronik degil tabikide. Kuzenim hastanede hemsire şuan yoğun  bakımda 26 yasında. Koronoyla mücadele ediyor. Komsumuzun oglu bankacı bankada calısan Bi memur yüzünden herkes karantina altında. 
tarafından
Ama sürekli olarak kronik Astım hastaları ve 65 yaş üstü hastalar atlatamıyor diyilince sinirlerim bozoluyor

Admin herşeye el atıyor niye buna atmıyor
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Benim annemde aynen öyle :(
0 oy
(48,448 puan) tarafından
bendede var astim canim 
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Canım zaten sadece kronik hastalığı olanların ölmediğini biliyorsan ozaman niye korkuyorsun 
0 oy
tarafından

Az önce izledim 85 yaşında ki bir amca koronayi yenip alkışlar ile evine gitti :) 

Amcanın masallahi vardı :) 

Onca sağlık çalışanı amcayi alkışlarken amcada el sallayarak evine doğru gitti :) 

Rabbim izin vermediği sürece hiç birşey olmayacak ,

Bize Allah yeter ...
0 oy
tarafından
tedbiri aldıktan sonra takdiri Allaha bırakmak gerekir belki öncelik dikkat edilmesi gereklidir ama herkes her zman dikkat etmek zorunda.. motivasyon da çok önemli o yüzden duyduğun çoğu lafın doğrusunu al diğerlerine kulağını kapat Allahım yar ve yardımcınız olsun toplumca refaha ulaştırsın Rabbim 
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Kuzum niye takiyon sen allahin elinde o kim kac yasta olucek siz hijyeninizi tutun kendinizi koruyun yeter benim babamda astim ve 65 yas ustu ama allahin elinde belki ben ondan once oldum 
0 oy
tarafından
Anlıyorum ben seni :(

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 383 göst.
0 oy
28 cevap 394 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde Gokefram (7,898 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 549 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ecemgozeee (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 395 göst.
12 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu

377,721 soru

11,305,127 cevap

34,731 kullanıcı

...