0 oy
1,323 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,104 puan) tarafından
Kizlar derdimi anlatamiyorum biliyorum cok fazla sordm boyle sorular ama akil akildan ustundur herkes annem kaynanam esim cevrem burdakiler falan baya baski yapiyo kalk yuru diye anlatamiyorum kalktigim gbi basim donuyo ellerm titriyo kulaklarm duymuyo gozlerim karariyo sezeryan dikisinin heryerimi acir sadece bir tarafimi acir benim sol taraf cok cok cok fena aciyo sanki kanayan yaraya kolonya dokuyolar o derece sizliyo kivraniyorum herkes yuru diyo anlatamadgm icin agliyorum agladikca kendimi kasiyorum daha cok canm aciyo bi tek babam beni anliyo teselli ediyo diyo yara daha iyilesmemistir kac kat kesiyolar falan bi o uzan dnlen dio internetten baktim korse takin dio daha cabuk iyilesir diyo korseyi smdimi takmam lazim karnima şal falan sarsam iyi gelrmi korsem kendi evimde kendi evimede 15 gune falan anca gderm sorum korse ve dikisin komple yerimi acir bi yerimi acir benimki sol taraf cok fena sizliyo sag tarafta ve ortada hic bi sknti yok 

21 Cevaplar

0 oy
(907 puan) tarafından
Oo canim sen yurumekte gec bile kalmissin...Ablam sezeryandan ciktiktan sonra hemsireler yurutmeye calisti yere yapisti ,gozum karariyor cok agrim var yapamam diye, gozunun yasina bakmadilar valla yurumezsen duzelemezsin dedi...aglaya aglaya yuruttuler , cok hizli iyilesti ve birde yatarak pek duzeldigini duymasim canim daha kotu olabilirsin bu yuzden doktorlar izin vermez yatmaya sezeryandan sonra yuruyeceksin, belki acin cok olacak ama hizli gececek ilk yurusu yap kurtul.
(2,104 puan) tarafından
Kuzum cok sukur dun aksama dogru daha iyi oldum bugun masallah baya baya iyiyim ☺️
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,580 göst.
12 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 927 göst.
23 Şubat 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 384 göst.
4 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 87 göst.
27 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

376,787 soru

11,275,906 cevap

34,665 kullanıcı

...