0 oy
523 göst.
Diğer kategorisinde (535 puan) tarafından
8 aylik olacaz hala 2.5 saatte bir uyaniyor hatta bugun 11 gibi yatti 2.5 da kalkti emdi 5 bucukta kalktı sabah 8 a kadar saat basi ayaktaydık emip uyuyor ama ben surekli uyandikca sabah dinlenmis uyanamiyorum ne zaman kesintisiz bi gece uykusu olacak

12 Cevaplar

0 oy
(48,467 puan) tarafından
gercekten bende merak ediyorum su bir saatlik oglen uykusunda bile dört kere kalkti
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benim bebeğim 11 aylık oldu gece yatmadan önce yemek geçiriyorum sabah 7 ye kadar aralıksız uyuyor karnını tok yatır o zaman sık uyanmaz yatmasına yakın mama yedir 
(3,827 puan) tarafından
kacta yatiyor peki
(1,939 puan) tarafından
Sabah 7 de kalkar emziririm geri uyur 10.30 da uyanır 12 de en geç 13 de geri uyur 5 e kadar akşam 10 da uyku saati
(535 puan) tarafından
Masallahh uykusuda guzelmis iste her cocuk bir olmuyor biz sabah 8 de kaliyoruz 10.30 gibi yatar 11.30 gibi kalkar en fazla 12 ye kadar sonra 3 gibi uyur 1 saat yine ardından 7.bucktan 8 bucuga kadar bidaha uyur 11 de anca gece uykusu ondada kac kez emmek icin kalkar
(1,939 puan) tarafından
Benimkide sürekli meme deydi diş sorunu vardı hep meme ağzında uyumak istedi bi ara şükür çıkardı dişi  çok nadir meme için uyanır
(535 puan) tarafından
Bizim diste gelmiyor bir turlu surekli sıkıntısı var dis mis yok
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Annesini emen bebekler gece emmek icin uyanirlar genelde surekli canim yani emmeyi birakip memeyi tamamen unuttugu zaman uyanmayida birakacaktir diye dusunuyorum
(535 puan) tarafından
Emmesi hem iyi hemde kotu birsey desenize
(1,822 puan) tarafından
Yani uykusuz kalinmasi acisindan kotu degil ama zor bir surec diyelim
0 oy
(2,722 puan) tarafından
3 yasinda uyanmayi birakti buyul oglum 8 aylik bebegmde her saat uyaniyo mal gibi oluyo kafam artk
(535 puan) tarafından
Valla bende kendime gelemiyorum
(2,722 puan) tarafından
Herseyi unutmaya falan basladim artk
0 oy
(32 puan) tarafından
Memeden kestikten sonra gece uyanmaya başladı bu arada memeden 23 aylıkken kestim
(535 puan) tarafından
Peki 23 aylik olana kadar kac kez uyaniyordu gece
(32 puan) tarafından
2 ya da 3 saatte bir
0 oy
(12,509 puan) tarafından
2 yasından sonra bıraktı ilk kızım ama arada yine kalkar su içer yatar ama her zaman değil. Bazen de geliyo yanıma yatıyor ama nadir oluyor bunlar artık suan 4 yas bitcek 
(535 puan) tarafından
Valla 1 kez kalksin raziyim 2 yasindan once nasildi uykulari
(12,509 puan) tarafından
2-3 kez uyanıyordu canım bazen 4-5 belli olmuyordu gündüz uykuları genelde düzenli idi ama
(535 puan) tarafından
Anladım bize daha cok var sanirim
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Kızım çok uyandırdı doktora sordum emiyo mu dedi direk evet deidm yapacak Bi şey yok dedi gene yatmadan yediririm değişir bazen 1 2 bazen kalkmaz ama sabah 6.40 7 30 mutlaka kalkar 
(535 puan) tarafından
Ayy bi ara 10 a kadar yatıyordu ahh nasil guzeldi simdi yine 7.30 8 gibi ayaktayiz ya erken kalkmasinida geçtim cok sık gece uyanıyor ben uykumu almadan uyku bitiyor
0 oy
tarafından
3 hafta once sutten kestim sukur artik uyanmiyor meme emen bebek uyanır 
(535 puan) tarafından
Kac aylik sutten kesince nasıl oldu zorlandınız mi simdi bide benimki memede uykuya alisti memesiz nasil olurdu dusunemiyorum bile
tarafından
19 aylik oglum  ilk uc gece sıkınti yaşadık ama sonra alisti zaten emzik de emiyor
0 oy
(255 puan) tarafından
Vallahi tam anlamıyla ne zman rahat edersn 3 yaşına geldiğinde bide tuvalet eğitimi bittiğinde. Net... 
(535 puan) tarafından
Bide o var demi bu sefer sen kaldirip tuvalete götürüyorsun
0 oy
(13,778 puan) tarafından
Benimki gece uykusunu seviyor. En baştan beri biraksam uyurdu , ilk zamanlar sariliktan dolayı uyandırip emzirdim. Doktor 4 aylık olana kadar 4 saati geçmesin aç kalma suresi dedi. Ben o yüzden 4 aylık olana kadar gece 1 kere uyandirıp emzirdim. 4 aylik olduktan sonra gece emmeyi biraktı. Diş donemindeki huysuzluklar hariç gece hiç uyanmaz. Yani biz 4 aylıktan itibaren gece uyanmadan uyuyoruz.
(535 puan) tarafından
Yani iste bebekten bebege degisiyor sanirim
0 oy
(4,538 puan) tarafından

Ben alıştım artık geceleri emzirmeye kalkmaya:D

(535 puan) tarafından
Ayy bazen alıştim diyorum ama bu saat basina cikinca ölüyorum
0 oy
(21 puan) tarafından
Benimki 3 yasini doldurmustu ondan sonra kesintisiz uyumaya baslamisti
(535 puan) tarafından
Genel olarak 3 yas demisler. Cok gibi gozukuyor ama zaman hizli geciyor yeterki sağlık olsun
(21 puan) tarafından
Baya zorluğu var tabi. Ama eşiniz fln gündüzleri yardim ediyorsa ozaman daha kolay gecer.yine de canlari sağolsun allah onlari bize bağışlasın inşallah

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 359 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 1234e (710 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 340 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Biriiste (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 279 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 457 göst.
7 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Anasının bal arısı ❤ (1,072 puan) tarafından soruldu

377,824 soru

11,308,966 cevap

34,741 kullanıcı

...