0 oy
1,028 göst.
Diğer kategorisinde (1,822 puan) tarafından

Evde ekmek tarifi veriyor facebook sayfasinda ama tepsideki ekmeklere dikkatli bakin bildiginiz marketten alinmis ekmek milleti ***** yerine koyuyorlar ya sacmalik

image

12 Cevaplar

+1 oy
(1,174 puan) tarafından
Ben hep tariflerimi bu siteden yaparım hiç bı sıkıntı yaşamadım çok lezzetli oluyor. Görsele takılmıyorum benden ne çıkarsa o :))
(1,822 puan) tarafından
Valla bende butun tarifleri o sayfadan bakiyorum memnunumda ama yani insanlarida boyle kandirmak olmaz ki canim ya sonucta ev ekmegi firindaki gibi cikmaz oraya gercekten yaptigi ekmegin gorselini koysaydi daha iyi olmaz miydi :) en azindan insanlari kandirmamis olurlardi :)
(1,174 puan) tarafından
Instagram dan takip ediyorum bende orda da paylaşmışlar somun ekmek tarifi ama böyle değildi daha gerçekçiydi :)
(1,822 puan) tarafından
Keske gercekci olsaydi da insanlar s.alak yerine konuldugunu anlamasalardi :D
-Reklam-
0 oy
(5,377 puan) tarafından

Ahanda ekmek aşerdim niden yazmadın linçç geliyooooooo :woot:

(1,822 puan) tarafından
Ahaha linc etmeye yer arayan her sekilde ediyo zatem canim :D hazirim ben buyrun gelin linc edin beni :D
(5,377 puan) tarafından
Canımsın ♥️ :D
(1,822 puan) tarafından
<3 :)
0 oy
tarafından
Nerden biliyosum ki yaparken yaninda miydin☺️
(1,822 puan) tarafından
Goz var izan var canim ya besbelli ki facebookta o sayfada bi baksan butun yorumlarda ayni sey :)
0 oy
tarafından

He kız birde bayat ekmek galiba :D

(1,822 puan) tarafından
Camim bayat olmasa bile cok belli bak simdi hamurun pismemis haline bak kesik yerine ortadan kesilmis ama ekmekler yandan ayrik :D ordan bile anlasiliyo yani
0 oy
tarafından

Fırın ekmeğinin aynısını yapan sayfalar var belki öyledir ama bu biraz bayat duruyor bencede :D

(1,822 puan) tarafından
Apacik belli degil mi :D
0 oy
(327 puan) tarafından
Beni bir cok tarifte mafetti 
(1,822 puan) tarafından
Valla ben o siteyi kullaniyorum hep pisman olmadim ama bu durumda insanlari s.alak yerine koymasina uzuldum yaniii
(327 puan) tarafından
Aynn iste  bazo seyleri boyle sacma onune gelen girmiş paylasimlar yapmis
(1,822 puan) tarafından
Facebookta bir suru linc yedi yorumlarda
0 oy
tarafından

Bu taraftaki ekmekte poset izi var kivrilmis azcik :D

(1,822 puan) tarafından
Ahaha bak daha dikkatli bakinca neler cikiyor :D
0 oy
tarafından

Haha bayat ve köftelik ekmek olmuş buu:))

(1,822 puan) tarafından
Aynen aynen :)
0 oy
tarafından
Evet bayat duruyor basbaya market ekmegi. Ama tarifelerini seviyorum. Youtube den yapiyorum
(1,822 puan) tarafından
Bende seviyorum tariflerini hep o siteden yaparim ama boylede s.alak yerine konmaz ki insan :D
0 oy
(12,773 puan) tarafından

Tiktok da görmüştüm  ahaha kocası al hanım istediğin ekmekler aldım diyo kadın fırından yaptım diye çıkartıo Du :D

(1,822 puan) tarafından
Ahaha eveet yaa bende instagramda gordum o videoyu :D sen deyince aklima geldi benimde :D e millet becerikliyim diye nasil gosterecek baska :D kendi yaptiklari biseye benzemeyince :D
(12,773 puan) tarafından
Aynen valla ekmek virüs gibi heryere yayıldı yapmayan tek ben kaldım galiba
(1,822 puan) tarafından
Bende yapmadim daha :) biz bazlama yapiyok babam bazlama yapin ekmekten guzel oluyo o diyo :) ekmek denemesine girismedim o yuzden :)
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Bide bayat galiba :))
(1,822 puan) tarafından
Ehh bayat olmasada belli yani birazcik beklemis o ekmek :D
0 oy
tarafından

Yapılışını gösteriyor ki sonuçta??? 

Ki programını kullanıyorum çok memnunum bire bir tutuyor tarifler. Videolu anlatimlarida var yapıyorlar yani :)

(1,822 puan) tarafından
Canim bnde tariflere hep bu siteden bakiyorum ama bildigin marketten alinmis ekmegide oraya koyup kendi yapmis gibi gostermesi ayip insanlari s.alak yerine koyuyor binlerce kisi takip ediyo orayi sonucta haksiz miyim :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 100 göst.
8 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde sweet rainbow (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 104 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 100 göst.
18 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 1,057 göst.
15 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,768 soru

11,306,802 cevap

34,735 kullanıcı

...