0 oy
24,118 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (100 puan) tarafından

Hanımlar kızıma çocuk odası yapmayı düşünüyorum. 2. Ye hamleyim çocuk odamız çok dar ve küçük. ranzanya kayınvalidem müsade etmiyor kızım Tırmanır kolunu kafasını falan kırar diye. Doğru da diyo aslında kızım çok hareketli. Bende yavru Bazaları düşünür oldum ilerisi için Çift masraf olmasjn alan dadaralmasın kullananlar yorum yazabilir mi yada etrafında kullananlar var mı?

5 Cevaplar

0 oy
(117 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ranza kısmından bende korkuyorum tabi tercih meselesi :) yavrusu ranza kısmına gelince bekarken  bizim evimiz 2+1 di ve odamız küçüktü . Biz 3 kız bir erkeğiz kızlar odasına bir tekli normal baza bir de yavrulu baza aldık normal olark ve çok iyi olmuştu :) ve annem hala kullanıyor şimdi erkek kardeşimin odası oldu :) yani sana gelirsek yavru bazayı şöyle kullanabilirsin alttaki yavruyu kapalı tuttuğunda bazayı yatak olarak değil ama böyle renkli küçük yastıklardan alıp sedir gibi kullanabilirsin .oda küçükse çok şirin durun aksesuarlar falan ama sen bilirsin tabi :) 

(100 puan) tarafından
Ben de öyle düşündüm aslında. oda çok küçük malesef. Elbise dolabı kapı köşesine koyunca azıcık bir alan kalıyor . Ya baza alıcam ya yavrulu yatak. Çocuklarım çok küçük iken kullanacaklar. Hem çocuklar için güvenli olsun istiyorum Hen de duvara yaslayınca çekyat gibi dursun istiyorum . Kızım da rahat eder.hem bazalar için korumalıklar var düşmesini önlemek için hem de yavru yatağı kardeşi ileri de kullanabilir diye düşündüm ileri de bi daha baza alıp adım atacak yer kalmamasından sa. Ama bilemedim kullanışlı mı değil mi? Çocuklarına kullananlar bar mı diye sorayım dedim.
(117 puan) tarafından
Aynen tecrübeliler söyler zaten ama kullanıcısı olarak yazdım ben :) bir de oda küçükse ranza daha dar gösterir tavana kadar bir de dolap gelecek falan dolu dolu olur ama küçük odaların ferahlığa ihtiyacı var.  Sonuçta bir yatak bir dolap değil mesele oyuncakları kitaplığı bilmem nesi küçük odada tıklım tıkış durur.  yine de tercih meselesi evet ranza korunaklı olanları var ama küçük çocuktan bahsediyoruz.  koca yatakta bile dönüp dolaşıp sığamayıp yataktan düşenleri var allah korusun
(100 puan) tarafından
Hiç bişey koymayı düşünmüyorum bi elbise dolabı bir de yataklık yaptıracak bi oyma yeri var zaten. Bir de baza koyayım yavrulu planında. Araya bi yolluk başka da hiç bir şey koymayı düşünmüyorum. Oyuncak falan artık baza kenarında swpetinde dursun. Çok teşekkür ederim. Kullanışlı demeniz sevindim inan.
(117 puan) tarafından
Oyma yerlerine resimlerini falan koyarsın çok şirin bir oda olur :)mesela yavrulu bazayı pembe falan yapmazsın başlığını falan onun yerine beyaz ya da açık kahve mi oluyor baza öyle yap :) perde fonu kullanırsan, avize, halı ya da aksesuarlarında renkleri kullanırsan ohh mis gibi olur inşallah gönlüne göre yaparsın ve hepsi içine siner :) sonra prenses gelir kurulur yerine :)
(100 puan) tarafından
Allahın izniyle hepsi zamanla olur. Bi seferde yapamıyoruz malum ama bende kızımdan çok heyecanlıyım
(117 puan) tarafından
Bende istediğim gibi oda yapamıyorum şuan ama olanları değerlendirip yapmaya çalışıcam herşey tepetaklak oldu birden anlamadım niye :) ama vardır rabbimin bir bildiği :) bende biraz büyüsün o zaman yaparım dedim :)
(100 puan) tarafından
Amenna. Her halimize bin şükür. Bende oda için de  yıldır bekliyorum. Kaeışan eden olmazsa ufak ufak yapmayı düşünüyorum. İnşallah gönlüme göre olur
(117 puan) tarafından
Nasip kısmet olursa her türlü olur inşallah :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Artik ranzalar cok guzel guvenli. Böyle merdiven kismi genis genis hemde cekmeceye dönüştürülmüş. Ranza deyince akliniza hemen demir tarzi bisey gelmesin. Guzelce arastirin. Cok guzel modeller var

(100 puan) tarafından
Evet ben çok baktım ama diyorum ya kızım çık hareketli hoplqyıp zıplayıp tırmanıyo henüz 2 buçuk yaşında. Güvenli bir oda yapmak istiyorum. Taşınma durumunuz var 2 3 ay sonraya şimdiden araştırma yapıyorum. Baza da tehlike grubuna girdi gözümde. Sorayım dedim
0 oy
(2,564 puan) tarafından

Canım yavru bazalar bana çok saçma geliyor düzenli değil bence güvenli mobilyalı bazalar var  sana kalmış tabi cnm

(100 puan) tarafından
Güvenli mobilyalar ?  Mesela ne tarz önerirsiniz ? Kızım 2 buçuk yaşında ona göre akıl verin lütfen çok kararsız kaldım
(2,564 puan) tarafından
Canım mobilyacılara yaptı da bilirsin onlar sana çok güzel örnekler gösteriyo merdiveni kapanan merdiveni sökülen merdiveni çekmece gibi cesitleri çok güzel modeller oluyor
(100 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim. Eşimdi ikna edebilirsm öyle deneyeyim. Hazırcıdır da kendisi
0 oy
tarafından

Üç yataklı ve dolaplı ranzalar önü korumalı hemde dolap yatağa birleşik çok yerde kaplamıyor bende ikinci bebeğime hamileyim ondan almayı düşünüyorum 

(100 puan) tarafından
Evet geçen gördüm dolabı yok ama merdivenleri çekmece li 3 lü Ranza 3. Sü yavrulu.  2. Çocuğum a hamileyim sonuçta bi kere alıcam hoşuma da gitti peşin 1650 yazıyordu. Hayırlısıula gözüme kestirdim bakalım
tarafından
Bende ikinciye hamileyim ondan alıcam ama benim baktığımın dolapları da var çok kullanışlı bence
(100 puan) tarafından
Link var mı atabilir misin bi baksam. Benim gördüğümde dolap yok sadece merdivenleri çekmeceli
tarafından
Canım linki yollayamadım ya Google yavrulu dolaplı yatak yaz görseller de çıkıyor bak oradan
0 oy
(12 puan) tarafından

En mantıklısı yavru yatak canım hem alandan tasarruf ben ortaokula giderken almıştık iki kiz yattık evlendik hala gidip yatıyoruz misafir gelince annem yatırıyo çok iyi oluyo her acidan

(100 puan) tarafından
Kesinlikle. Bazen De acaba baza mı olsa diyorum kendi kendime sonra yok yok yavrulu yatak ya da Ranza diyorum. En son 3. Sü yavrulu olan bi Ranza kestirdi m gözüme :)
(12 puan) tarafından
Canım tek çocuksa şuan altındaki yatağı alma o bölmeyi çekmece gibi düşün oyuncak koy kıyafet kaldır ilerde çocuk yataçağı zaman yatak alırsın içine yatar
(100 puan) tarafından
Çok mantıklı aslında  hiç böyle düşünmemiştim. Teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 1,469 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ftm (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mavissss93 (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
18 Şubat 2023 Moda kategorisinde Eminealya (1 puan) tarafından soruldu