0 oy
410 göst.
Moda kategorisinde (43 puan) tarafından
Kızlar ben tesettürlüyüm oğluma kırkında mevlüd okutucam ona tulum yaptırdım sırtında adı yazıyor kanat var birde papyonlu beyaz gri ama kendime elbise alcak yer bulamadım alışveriş yaptıgınız site varmı? Daha kırkımız çıkmadı bebeğimdede sarılık oldugu için çıkamıyorum yarım saatte bir emiyor maddiyat olarakta 120 tl sınırım var öneri verin ya lütfen güvenilir bir instagram yada web sayfası? 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
ben zafoniden ve sefamerveden alışveriş yapiorm güzeller ve uyguna şeyler çok var ve tesettür pazarı diye de var oradan almadm ama sipariş verdim bakalım nasıl glick
-Reklam-
0 oy
(461 puan) tarafından
Benim bildiğim tesettürisland var instagram çok güzel kıyafetler var ama biraz pahalı..
0 oy
(4,758 puan) tarafından

Buraya bak canım geçen gördüm paylaştım burda da sen de bak belki işine yarar Tatlım 

image

0 oy
(112 puan) tarafından
Anadolu giyim e yorum yapmışsınız ama ora pahalı 120 liraya elbise bulamazsınız. Pahalı ama kaliteli ürünleri. Sefa merve den bakabilirsiniz orası uygun oluyor 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Canim ben ALLDAY diye bi site var ordan çok alışveriş yapıyorum kına elbisemi bile ordan aldım 160 liraydi onun dışında sefamerve ve modanisa var orayada bakabilirsin 
0 oy
tarafından
Modaselvim e bi bak canim hem uygun hemde kaliteli oluyo
0 oy
tarafından
Modaselvim uygulamasını indir derim bende tesettürlüyüm sürekli ordan alışveriş yaparım hiç bir sorumla karşılaşmadım ayrıca çok uygun
0 oy
(762 puan) tarafından
Pazarium diye bir site var cnm orası da uygun siteside var ınstagramda da var 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 90 göst.
0 oy
6 cevap 82 göst.
0 oy
19 cevap 248 göst.
10 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 446 göst.
19 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...