0 oy
1,265 göst.
Aile kategorisinde (365 puan) tarafından
Nisanlanliyken benim için ölüp biten adam gitti yerine odun öküz bisey geldi valla ya . Cildircam işten geliyo tv izliyo oğluyla oynuyo sonra yatiyo ne sariliyo ne opuyo hiç değilse iki cümle kur bi muhabbet et yoook hiç ilgilenmiyo erkek omu yoksa benmi belli değil ben gidip ikide bir sariliyorum öpüyorum yemin ederim bıktım hareketlerinden hayır bide sariliyorim mesela saciylami oynuyorum aşkım manyakmisin sen diyo ya seninle ilgilenince sana vakit ayirinca manyakmi oluyoirum ben hayır bide sinirleniyorum kavga ediyorum ama sonra dayanamıyorum ***** gibi yanına gidip kavga ettiğim için özür diliyorum hhaklı olduğum halde giyorum özür diliyorum üstüne fazla geldim diye oysa o 5 dk bile gelse benimle ilgilense zaten dunayalar benim oluyo ama o bunu anlamiyo ve anlamakta istemiyo... Siz nasıl davranirdiniz bu durumda eşinize akıl verin bana kızlar ya 

20 Cevaplar

0 oy
(643 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Postunu gormedim ama bende benzer bi post actim resmen beni anlatmissin ahhha ahhh koy bu kocalari cuvala salla konteynera okuzler
(365 puan) tarafından
Bende seninkini yeni gördüm dicektim gel benim posta  aynı şeyleri yasiyoz desene kız
(643 puan) tarafından
Aynen beni anlatmissin tam biz surekli tartisiyoruz surekli ama aramizdaki fark ben aska gidip ozur dilemem en son 1 hafta once uzun sure konusmadik 3 gundu galina kemdisi tıpış tıpış geldi ozur diledi her defasında da kendisi gelir bu daha olmaz falan der gonlumu alir ama maalesef oluyor
(365 puan) tarafından
Bende tam tersi ben giderim ya bende bir huy var yatağa kus dargın girmek istemem dışarda kavgami ederim yatağa gelince ozurumu dilerim beni affetsin diye değil yatağa dargın girmeyelim diye sırf
(643 puan) tarafından
Dinimizce dogru olan da bu zaten ama dedigim gibi mutlaka yataga gelince kendisi sarılır oper ozur diler bi iki defa yapmamistir onda da ben lafi vururum yine gelir yanasir yani
(365 puan) tarafından
Onda da o huy yok kizdiysa kesinlikle kendinden ödün vermez
-Reklam-
+1 oy
(185 puan) tarafından

Ay aynı odun bendede var senin kocan a lafım yok odun olan brnimki :'(

(643 puan) tarafından
Degismiyor zubeydecim aynini yapmaya devam ediyorlar ne kadar soz verselerde benim odun oyle en azından
(365 puan) tarafından
Bu kaçıncı söz zaten inanmıyorum bende degiscegine suçu bana atiyo sen evi düzenli tür bende seninle ilgilenirim diyo ya kusura bakmasinda benim 9 aylik oğlum var 1 gün yapsam iki gün yapamıyorum doğal olarak anca çocuk uyursa onde da ne kadarini yapabilcen sanki bahane ariyo daha çok
(643 puan) tarafından
Evi duzenli mi tut diyor kolaysa sen kendin gel yap o zaman de kiz bahane buluyor bariz eve sarmasi ne mana yani
(185 puan) tarafından
Bu erkekler bizi hizmetcimi görüyor biz yaptık hep onları alistirdikda hata bizdemi anlamadım aynı benimkide evi temiz tut yemegini yap ee başka :)) bide ikimizde calisiyoruz
(365 puan) tarafından
Valla kolaysa gelsin o yapsın çocukla ev işi
0 oy
tarafından
Yeni evli olunca kadin gidip ozur diliyor sonralarda trip atabiliyorsun dayaniyorsun :D
(365 puan) tarafından
Inşallah bende ilerde trip atabilirim
0 oy
(461 puan) tarafından
Bir hafta da kuş kalacak olsak ben gitmem yanına asla da konuşmam en sonunda o geliyo mecbur kaliyo gibi bisi oluyo

Bence sende gitme konuşma onun gelmesini bekle..
(365 puan) tarafından
Ah bekleye bilsem gelmezki hem yıl geçer resmen
(461 puan) tarafından
Gerçekten umursamamaya çalış böyle yaparak sadece kendini üzersin bende senin gibiydim ama öğrendim artık umursamamyi simdi gelmese bile o kadar üzülmüyorum laf çarpıtırım ya da başka bisi yaparsın en azından sınırını alırsın..
(365 puan) tarafından
Bakalım konuştum açıklandı gibi insallah anlamistir ne demek istediğimi de kendine gelir
0 oy
(86 puan) tarafından
Hep aynı durumdan benimkide öyle neymiş yoruluyomus 
(365 puan) tarafından
Bizde yorgunuz ama vakit ayira biliyoruz ışte
(86 puan) tarafından
Aynen canım ben çok taktım en çok üzülen oldum şimdi takmiyorumki
0 oy
tarafından
Anlamasını beklemiyorum hoşuma gitmeyen bişey olursa direk uyarıyorum 
(365 puan) tarafından
Bende bu sefer uzun uzun anlattım anladı gibi bakalım inşallah bu sefer anlamistr.
0 oy
(217 puan) tarafından

Sende ilgilenme onun oturduğu yerde oturma al eline telini umursamamis gibi yap sonda o sana diyicek askim noldu sana neden boyle deyisdin hep ilgi gosteriyorsun bi dafada gosterme :P

(365 puan) tarafından
Valla ışte onu yapa bilsem bütün olay kapancak ta bakalım konuştum anlattım nasıl davrandığını çok değiştiğini anladı gibi yarın hiç ilgi gostermicem ancak telefonu elime dediğin gibi sürekli biseyler karistircam gelirse gelir gelemzse artık bende gitmem.
(217 puan) tarafından
Pasa pasa gelir canm sen onu seviyorsun diye onun ici rahat birazda boyle yap akli gelsin basina
(365 puan) tarafından
Inşallah bakalım canım
0 oy
(342 puan) tarafından
Aynı koca bendede var deli oluyorum ama nabacaksın 
(365 puan) tarafından
Akillanmalari lazim valla
(342 puan) tarafından
Valla canım önce cok yüz verdim herseyne he dedim ama simdi yok öle yagma eskisi kdr tınlamıyprum eskiden küstümü gider gönlünü alırdım o bnm hic simdi bnde küserim konuşmm bi yere gitmk istemesemde zorla götrrdü ses etmesdim simdi gitmicem dyom cıkıyom vs vs onun icin dedigimi yapıyo baya odunu yonta yonta düzeltim baya
(365 puan) tarafından
Ay hadi darısı benim basima ya ☺
(342 puan) tarafından
Düzelir canım zaman heresey zamana bırak
0 oy
(104 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Benimkide öyle pek ilgi göstermez ben gider cimcik atarım ısırırım canını yakarım azcık sonra söylenirim konuşmam bu sefer kendi gelir konuşur güldürmeye çalışır :) 

0 oy
tarafından
ben nabza göre serber veririm esimle kavga edince felan bazen uykuda saçımı oksar öper uyankken yapamzsa bile benm uykum hafif hssedyrm hemen esinize bnce yuz vermeyn tipis tipis gelir o yapar
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Valla bizde 2 gündür kusuz o başka ben başka yatakta yatıyoruz oh ne güzel sırnaşma yok öpme yok istekler yoook kafamı dinliyorum içten içe ona öfke dolu olsamda 
(365 puan) tarafından
Onu da denedim ama gene ben dayanamdim ben gittim yanına onsuz kendimi kötü hissediyorum uyuyamiyorum
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bende çok acayip trip atarım valla sonra o gelir sırnaşır falan ama bence sende ilgilenme bakalım nereye kadar dayanacak
(365 puan) tarafından
Bakalım denicem yarın hiç yüz vermicem inşallah umdugum gibi olur
0 oy
tarafından
Özür dileme canım hata sende o yüzden böyle :) esme kizsam trip atsam konuşmam yani güzel kelime demem hemen ne oldu sana muşmula surat der :) knusuruz
(365 puan) tarafından
Ah dayana bilsem onunla konusmadan
tarafından
Sadece 1 kere dene gerisi gelir
(365 puan) tarafından
Yarın denicem bakalım inşallah ise yarar
0 oy
tarafından
Benimki de öyleydi ben de kendimi oğluma verdim ve telefonla vakit geciriyorum şimdi de eşim bana diyor benle ilgilen diye ilgiyi kes tüm olay bu
(365 puan) tarafından
Baslicam yarindan itibaren bakalım inşallah ise yarar
tarafından
Yarar canım merak etme bundan anlıyorlar çünkü :)
(365 puan) tarafından
Inşallah canım valla bıktım artık cidden
0 oy
(373 puan) tarafından

Valla kiz 3.6aylik evliyim.benim esim isden geldigi gibi sarilir oper.sonrada oglunu.yemek yeriz cay cay iceriz tam muhabbet edelim derken gereksiz arkadasi arar.:D(bende sinir olurum.arkadasi iyi biri hep biz muhabbet

edelim derken ariyor bende gereksiz derim)arkadasi ile takilir.sonrada ogluyla yatak keyfi yapiyor.oglum yatakta ziplaayi seviyor kocamda guluyor.isigi kapatib ikisinide azarlamasam uyumazlar:P:D

(365 puan) tarafından
Valla heralde benim kocada sıkıntı var
(373 puan) tarafından
Bileedim orasini neden konusmuyorsun esinle ki bana sevgini gostermiyorsun.sevmiyormusin beni falan.bir az konusma onunla.ben aramizda sorun olunca surat yaparim konusmam.yatakda arkami cevirib yatarim.oda sarilir sonra barisiriz.(sorun ne ise cozeriz.kayinvalidem biz evlenirken bir gunde olsa yataga kus girmeyim demisdi.)sende nazlan bir az canim.
(365 puan) tarafından
Nazlanamiyorum yani nazlaniyorum da sonra gene ben gidiyorum onun yanına . Bakalım1 aydir sürekli söylüyorum ama bugün söylemeyi geçtim birazda ağır konuştum ise ciddiye aldı hak verdi bakalım inşallah anlamistr hastasını söz verdi olmicak bidaha dedi ama hayırlısı bakalım ☺
(373 puan) tarafından
İnsallah bacim.guzel olacak he bu arada sende onun gibi davran.ise yararmı bilmem ama.esin gorecek ki sende igilenmiyorsun kendisi gelecek sana tipis tipis.
(365 puan) tarafından
Ay inşallah bakalım ☺
0 oy
tarafından
Kesinlikle gidip özür dilemem kavga etsekte  asla kendi kendime konuşmam öleceğini bilsem bi bardak su vermem . O derece 
0 oy
tarafından
O sana nasıl geliyorsa sende ona öyle gdceksin canım benim ancak öyle anlarlar al kuzunu o yatmadan sen yat geriye eşin kalsın belki anlar konuşmuyor mu bekleyiş icinde olduğunu belli etme kuzunla ilgilen blki o zmn anlar :/
0 oy
tarafından
Ben belli edemiyorum ama kırılınca bozulunca hemen kaçıyorum ağzımı açıp.tek.laf söylemem . Başka odada olurum göz göze gelmem aglasam ağladığımi.belli etmem ama biliyor demek ki 24 geçmeden sarılıp öpüyor ben yine tepki vermiyorum öyle 2 sarılmaya cozunemiyorum açıkçası ama uzatmiyorum da . Allah kocalara merhamet versin vallahi evlilik çok zormuş 
(2,591 puan) tarafından
Eski post kız hahahaha
tarafından
Kız kizzzz ben tarihe mi bakarım kim hortlatmis bu postu sjsjjsjsjsjs
tarafından
Sende maşallah pusuda benim gibi tongaya düşenleri beklemissin sjsjsjsjs
(2,591 puan) tarafından
Hawa diye biri hshsjsjsj
(2,591 puan) tarafından
Ehehehe yok kız baktım kim eskilere dalmış hahahaha
tarafından
Senin yüzünden tarihe baka baka yanıt vericem psikolojimi bozdun sjsjsjs