+1 oy
555 göst.
Diğer kategorisinde (738 puan) tarafından
Eşiniz kendi ailesini mi yoksa sizin ailenizi mi sever saygı duyar? Benim eşim çok tuhaf şekilde benim aileme daha düşkündür kardeşlerimi çok sever ama bizim ailede eşime aşırı düşkün sanki kendi oğulları gibi severler kaynanam biraz eşime alınıyor sen kaynana yanlısısın seni o mu doğurdu gibisinden ama eşim pek takmaz ailesine karşı neden böyle ben çok iyi biliyorum ama beni ilgilendirmez misal izine gelir hep hadi annenlere götüreyim seni kayinbabami özledim der babamı çok sever falan bu çok hoşuma gidiyor :)

28 Cevaplar

+2 oy
(4,102 puan) tarafından

Esim kendi ailesini degilde benim ailemi daha cok sewcek ben şook ailemi birak beni daha cok sewsn yeter bana:ermm:

(1,001 puan) tarafından
1 arti benden hahah cok dogru
(4,102 puan) tarafından
:))))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Tabiki kendi ailesinee 

0 oy
tarafından
Ne Güzel benımkının herşeyi aılesı ben aılem hak getire
0 oy
(118,311 puan) tarafından
Artik benim aileme daha cok onem veriyo
0 oy
(2,891 puan) tarafından
 Seninki türünün son örneği bence müzelik:) Nerede bizde bizim ailemizi öyle daha çok sevecek adam
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Kendi ailesine...

Ne kadar kötü olsada laf söyletmez
0 oy
tarafından
Sevme konusunda tabiki kendi ailesini daha çok sever ama saygıda aynı hem benim.aileme hem kendi ailesine çok saygılıdır çok şükür
0 oy
(2,622 puan) tarafından

Benim ailemi cok sever bu zamana kadar kendı ailesinden bir ilgi hayır görmemiş. Benım ailemin iki ilgisine dunyayı verır :)

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bence bu şekilde çok düşünme canım ne olursa olsun önce can sonra canandır birşey olsa gözü seni bile görmez bu hepimiz için geçerli 
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Canım neden kendi ailesiyle bu durumdalar? 
(738 puan) tarafından
Çünkü eşime üvey evlat mualemesi yapıyorlar bir gram sevmiyor çok uğraştım ama bana karşı ailesi aynı seyleri yapınca bende eşime hak verdim
(2,159 puan) tarafından
AA canım kötüymüş.
Benim eşimde kendi ailesini de çok sever bnim ailemde sever öyle :)
0 oy
(907 puan) tarafından
Valla benim ailemide cok sever kendi ailesinidr tabi, ama benim aileme karsi daha anlayislidir, daha sevecendir ailemde cok sever esimi,annem bizde kaldi 3 ay benden daha iyi bakti diyebilirim canim esim 
0 oy
tarafından
Kendi ailesini çok seviyor 
0 oy
(593 puan) tarafından
Daha cok degil de hemen hemen ayni oranda benim ailemi de sever ozler arar sorar, bizimkiler de esime cok duskundur ama kendi ogullari gibidir.
0 oy
(487 puan) tarafından
Ayyy ne kadar güzel valla helal
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Benim eşim kendi ailesini de benim ailemi de sever sayar sağ olsun, kaynanamlar 10 gün oldu yazlıkta,  bende 1 aydır annemleri görmüyorum, aynı semtteyiz, eşim dün hadi annelere gidelim, bi görüp geliriz dedi, ne olur ne olmaz diye gitmek istemedim 
0 oy
(333 puan) tarafından
Ne mutlu sana evlendikten sonra anacı aileci oldu benim esim
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Tabiki kendi ailesine
0 oy
(301 puan) tarafından
Ben onun ailesine nasil davranirsam oda benimkilere oyle davranir canim mesela kendi ailesine her gttgnde tatli alir ama benim aileme hep boş gideriz
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Ailemde pek sevilcek insan yokki :ermm: allah mutluluğunuzu bozmasın 

0 oy
(5,377 puan) tarafından

Tabiki benim ailem değil kendi ailesi :D 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 431 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Karagoz2525 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 666 göst.