0 oy
771 göst.
Diğer kategorisinde (960 puan) tarafından
Topuz tokasiyla topuz yapıyorum saçımı toplayp. İşte öbür turlu nasl yapcm onu dusunuyom bı fikriniz varmi

11 Cevaplar

+1 oy
(1,822 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Topuz yapmasanda olur canim hem oyle tesetturde sacin arkasini deve horgucu gibi yapmak cok gunahmis belki bu vesileyle yapmazsin daha iyi olur
tarafından
Maşallah yavrum sana bazi postlarda görüyorum açık olmana rağmen tesettürlü olanlardan daha iyi bilgilisin☺️❣❤
(1,822 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim :) bilgiliyim diyemem kesinlikle ama belli basli seyleri nilirnya insan oyle iste yaninherkesin bildigi seyler aslinda inan bilgili degilim yoksa. Kapanmak cok istiyorumda guvenemiyorum daha tam kendime kapanipta yapamazsam tekrar acilmak istemem cunku Allah kalbime versin o guveni insallah bende kapanayim :)
tarafından
Inşallah canım kapanırsin sende merak etme o düşüncen var ise Rabbim gönlüne bir kere koymuş inşallah dilediğin gibi♤♤♤♡♡♡
(1,822 puan) tarafından
Insallah canim sagol :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Aslında bakarsan tesetturde topuz kucuk dahi olsa olmamasi lazim

Peygamber s.a.v efendimiz ummetim deve horgucu gibi topuz yapmasin diyor yapiyoruz malesef 

Tek bi esarp doluyorum ben ama topuz tokasi sal üstüne esarp baya kat yapan var

Saca gelince bende kisa istiyorum azda olsa toplanabilecek kadar kestim sende öyle yap yada topuz yapma 
0 oy
tarafından
Bone takıyorsan saçın toplandığı yere topuz tokani koyabilirsin 
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Arkasinda topuzu olan boneler var bir arkadasim dedigin gibi kesti ondan kullaniodu
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kışa saçın bakımı çok kolayda kapalısın pişman olmayasın sonra topuz hiç olmicak 
0 oy
(7,481 puan) tarafından
Hic topuz yapmıyorum en rahati canim.  Sende bu vesile ile yapma gitsin. ☺
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Bn kafayı sıfıra bile vurmak istiyorum yeni taze saçlarım çıksın diye :D

Herif boşanma sebebi diyor ahhahgahh:D

0 oy
(3,676 puan) tarafından
Valla  ben kestim sonra korona çıktı dışarı çıkmadigim  için  nasıl olur  bilmiyorum korona bitene kadar uzar benim çabuk uzuyor
0 oy
(12,524 puan) tarafından

Sıfıra bile vurdum yine yaptım topuz :D

Basörtü sarıyorum kafama aynı topuz gibi duruyordu 

0 oy
tarafından
Ben baya bir kısa kestirdim kullanabildim de ya kötü durmuyor bence topuz da yapmıyorum zaten normal bone kullandım sıkıntı yasamadım 
0 oy
(249 puan) tarafından
Esim izin verse ben de kestircem o sekilde ama istemiyor. Kendi istegine gore kendisi kesti benim saçımı keske izin verse de bi kafam rahatlasa

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 227 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde Hayat07 (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 716 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Miroskos (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 327 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 840 göst.