0 oy
1,278 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Kaynanam kaynatam 2 tane kaynim birlik oturuyoruz.. 

Dun esimle basbasa odamizda sohbet etmek istedigimi benimle ilgilenmesini istedim neyse fazla uzatmiyim ofladi pofladi kavga cikardi beni dövdü gitti 2 gundur onlara ait olan ciftlik dedikleri yerde kaliyor.. azonce kaynanamlarla tv izlerken lahmavun tatli gordum canim oyle istedikii gozlerim doldu burnum sizladi kaynanam tatli getirdi kocasina diger ogluna bana teklif bile etmediler  odaya geldim aglama krizine girdim suan lutfen dua edin icim ferahlasin kafayi yiyecem ben

40 Cevaplar

+3 oy
(7,172 puan) tarafından
Zulüm gören birine ne diye gülelim güzel kardeşim.. Allah yardımcın olsun ne diyelim onlara da Allah akıl fikir versin
(3 puan) tarafından
Amin ablam Allah hepinizden razi olsun
-Reklam-
0 oy
(301 puan) tarafından
Ahh canm benm aglama bosver 
0 oy
(738 puan) tarafından
Bunda gülünecek ne var anlamadım Allah yardımcın olsun onlara da akıl fikir versin
(3 puan) tarafından
Normalde bukadar aşermezdim ama cok kötu oldum eşimi gururumdan arayamiyorum cok yalnizim
(738 puan) tarafından
Kıyamam sana afedersin eşinde öküzün tekiymis hele o ailesi de az değilmiş
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Ortada gülünecek birsey yok canım

Allah yardımcın olsun insallah
0 oy
tarafından

Allah ıslah etsin diyecek bir şey bulmadim

Yanlış mı okudum esin seni dovdumu 
(3 puan) tarafından
Evet bu ilkdegil herzaman yapiyor artik ona alistim suan cocuk gibi lahmacuna agliyorum
tarafından
Kız ağlama gülüm benim lah onları bilgihi gibi yapsın mutfakta yokmu başka lahmacun
(3 puan) tarafından
Evde lahmacun yok tatli vardi elinde getirdi ben dedim bana teklif ederse hepsini yiyecem ama demedi bile aglama geldi bana duramadim odama kostum
0 oy
(351 puan) tarafından
Bu gülünecek bişey değil buna gülen adamın aklından da vicdanımdan da şüphe ederim hamile bi kadının isteğini yerine getirmek ahirette çok büyük bi sevap onlar kaybederler. Sen sıkma canını Rabbim yardımcın olsun inşallah Allah bildiği gibi yapsın 
(3 puan) tarafından
Aglama sebebime dedim lahmacuna tatliya agladimya
(351 puan) tarafından
Olabilir hamileyken insanın bi kaç yılda salgıladığı hormonu salgılıyorsun hamilelikte herşey normal
0 oy
tarafından

Niye gulelimki:ermm: 

0 oy
tarafından
Kız bende komik bişey anlatacan diye merak ettim bunun neresine gülelim biz? Seni nasıl döver eşin ya hamile halinle
(3 puan) tarafından
Ben artik orasini dusunmuyorum alistim galiba
0 oy
(27,336 puan) tarafından
Kiyamam kuzum ya hamilemisin 

Nasil boğazlarından gecti ne bicim insanlar onlar
(3 puan) tarafından
Rabbim günah yazmasin bazen cok cikmaza giriyorum ailem yurtdisinda burda degiller kimsem yok burada
Diyorum kiyayim canima kurtulayim ama kizim anlamis gibi durmuyor yerinde aklimi basima getiriyo
(27,336 puan) tarafından
Sakın öyle deme kötü düşünme yavrunu düşün.
tarafından
Ne diyorsun sen yaaaa nasıl intihar etmeyi düşünürsünnnn!!! Dünyada ne dertler var değmeyen birkaç kişi yüzünden nasıl canından vazgeçmeyi düşünürsün ki bide hamilesin
(907 puan) tarafından
Ailenin yanina git canim, ne esin nede ordaki insanlar senin canindan onemli degil, bebisinle lac kurtar bu aileden, yoksa omur boyu dayak yer oturursub
0 oy
tarafından

Ah canm niye gülelim Rabbim yar ve yardımcın olsun.Yakın olsak ben alsam göndersem içim gitti sana:(Allah onları bildiği gibi yapsın:angry:

(3 puan) tarafından
Yuce mevlam niyetlerini kabul eylesin dusunmen bile yeter operim o guzel yureginden
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Birlikte oturanlara Allah yardim etsin canım ya Allah ahini yerde bırakmaz sen hiç merak etme
(3 puan) tarafından
Aminn Rabbim razi olsun sizden
0 oy
tarafından
Allah en başta eşine sonra da o ailesine akıl fikir versin 

1.si hamile kadına el kalkmaz allah o eli kırar 

2.si o kaynana olacak kadin kaynatan mı yoksa kaynın mı gebeymis onlar mı aserecekmis de onlara veriyor sana teklif bike etmiyor tatlıyı 

Allaha havale et kuzum o en doğrusunu bilir 
(3 puan) tarafından
Esim bunu ilk defa yapmiyorki alistim artik ama vurdugu zaman karnimi koruyorum .. ona degilde canimin istedigine agliyorum delirdim galiba
tarafından
Ne demek alıştım yavrum iyi misin sen kaç yaşındasın ailen yokmu anlatsan
(3 puan) tarafından
Var zaten annemle goruntulu konusurken dövdü beni annem sinir krizi gecirmekten baska bisey yapamadi ilk degilya hani oyuzden alistim diyorum 27 yasindayim
tarafından
Bak canim yas olarak benden büyüksün ben 24 yaşındayım benden bir kardeş tavsiyesi istersen ezdirme bu kadar kendini dayak alisilacak ya da akıtılması gerekilecek bir şey değil bi de evden çıkmış gitmiş benim eşim böyle bir şey yapsa o evi  onun tepesine yıkarım
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım hiç kalmadı mı mutfaktan gidip alıp yesen belki kendi alır diye sana vermemiştir. Eşini ara bence hem barışmış olursunuz. Anasının yaptığını da anlat hem mümkünse bir zahmet Evinizi ayırsın. 
(3 puan) tarafından
Daha yokki tatli
Aramak istiyorm ama dun oyle yaktiki canimi gururmdan arayamiyorum
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Az önce diğer bölümde de okudum o senmiydi bunda gülecek bişey yok Rabbim yüzünüzü güldürsün
(3 puan) tarafından
Aminn cumlemizjn Evet abla bendim deli tavuk gibi kendimi ordan oraya atiyorum sizinle paylasmak istedim yoksa kafayi yerdim
0 oy
tarafından
Allaha havale et canım Rabbim ahını yerde bırakmaz merak etme üzülme 
(3 puan) tarafından
Aminnnnn
0 oy
tarafından

Benim burada gözlerim doldu allah belâlarını versin onların üzülme canım allah havale et etmesen bile o hakindan gelir merak etme :'(

0 oy
(18 puan) tarafından

Allah onları ıslah etsin. hamilelik zaten çok hassas bir dönem... bnde saçma sapan şeylere aglardım hamilelikte bunlar çok normal. ama hamile birine şiddet uygulamak nedir yaaa?!!! Allah bildiği gibi yapsın! :angry:

0 oy
tarafından
Bende hamileyken yemek için çok aglardim kiz sen onlarin artık kızısın gidip yiyeydin canım mutfakta felan bazı insanlar çok vurdum duymaz ne diyim bilemedim ki Allah yardimcin olsun isteyerek mi yapiyor lar 
(3 puan) tarafından
Daha tatli yokki evde bitmiş sanki 20 gundur açmışım gibi istedi canim odaya kendimi nasil attim bilmiyorum
tarafından
Öyle yapma kuzum güçlü dur eşin sürek limi böyle döver
0 oy
(674 puan) tarafından
Bunda gülünecek bişey yokki canm ne diyim çok üzüldüm valla allah eşinede insaf versin sebepsiz yere hamile bi kadını dövmek nedir ya bırak sebepsiz yere nasıl sebebi olursa olsun ya burda kaçıncı okuyuşum bunlar ne biçim insanlar ya adam denmez böylelerine. 

Ya o senin karın içinde senin evladını taşıyo senden bi parçayı taşıyo o bi anne adayı nasıl elin kalkar nasıl döversin hiçmi vicdan yok bunlarda sebebi ne olursa olsun hamile bi kadına nasıl el kalkar aklım almıyo.  

Sen üzülme canm allah görüyo biliyo zulüm edenleride mazlumlarıda bebeğini düşün üzme kendini.
(3 puan) tarafından
Şefkate merhamete sevilmeye okadar ihtiyacım varki kedi gibiyim evde herkesin gozunun icine bakiyorum beni sevsinler basimi oksasinlar diye onlardan goremiyorum esime donuyorum ondan istiyorum off poff diyo ne istiyosun benden bunaltma beni diyip isin icinden cikiyo
(674 puan) tarafından
Kıyamam canım yaa aylen yokmu yanında canım
0 oy
(65 puan) tarafından
*** yesinler pislikler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 137 göst.
9 Nisan 2021 Aile kategorisinde Aylin 35 (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 165 göst.
6 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Anne1234 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 299 göst.
13 Nisan 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde ZeynepAsel (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 649 göst.
28 Haziran 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,810 soru

11,308,062 cevap

34,738 kullanıcı

...