0 oy
722 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından

Mrb kizlar gecenlerde bir soru paylaşmişdim sizce bu gunahmi diye bu gun pazardi kayinpederim evdeydi yemin ederim o kadar calişdirdiki beni halim yoktu artik dayanamiyorum gunahsa gunah hizmet etmek istemiyorum karnim burnumda eylip kalkamiyorum yarindan itibaren seslenirse cevap vermem artik sorursada uyuyordum diyecem cok yoruyor beni cok 

8 Cevaplar

0 oy
(432 puan) tarafından

Hatırladım canım sorunu valla eşine karşı sorumluluğun var ailesine bakmakla dindede bi zorunluluk yok Allah rızası için yaparsın o ayrı ama bu durumda da hamileyken hiç yorma kendini söyle eşine oda babasıyla konuşsun annesine  desin kocasının hizmetini görsün onların sana hizmet edeceği yerde sen hizmet ediyorsun olca ismi bu yaniii

tarafından
cokta umurundami canim.kusmesi kussun daha iyi kafan rahat eder
(17 puan) tarafından
Ya kuserse boyuk kavka cikar siz beni sevmiyorsunuz bana hizmet etmiyirsunuz falan filan sanki millet başcisi
tarafından
ciksin canim daha iyi elini ayağını komple ceker senden valla kendi anne babalarimiz bir bardak su istemiyorken hamile hamile bu kadar kendini paralamana deger mi ilerde sanki kiymet bilecekler ya yapmadi olacaksin yada yapmasaydi kendini paraladiginla yiprattiginla bebegine yordugunla kalirsin
(17 puan) tarafından
Evet canim annem babam şahsen benim hizmetimde duruyorlar hamilesin diye ama kayinpederim yemin ederim cok bunaldim aklima geldikce deli oluyorum ama verdim ben kararimi seslenirse gitmem hizmetne sonrada uyuyordum derim senin belki karinla sorunlarin hic bitmicek hep benmi hizmet edecem sana
tarafından
bu seferde hep uyuyor derler ilkinde uyuyordum de sonra sancim var halsizim başım dönüyor de. hep bahane üret kocanin yanindada enerjili bi sekilde durma babannem cok yapardi misafir geldiginde nazar degmesin diye yüzünü  degistirir hastaymis gibi yapardi kizardim ona rol yapiyo diye simdi ben sana akil veriyorum :) ama kendini kullandirma
-Reklam-
0 oy
(141 puan) tarafından

Kaynanan ne ediyor peki? Inşallah yaşıyordur 

(26 puan) tarafından
E kaynanası hizmet etmediği için mecburen kızcağıza kalmış.var ya Allah insaf verisn insanlara
(141 puan) tarafından
Amin. Aminn. Ev üstü sanırım. Ne halden anlamaz insanlar var ya. O kaynanaya da ne denir bilemiyorum..
(17 puan) tarafından
Ya canim sorunda o ya yaşiyor kadin eşine hizzmet etmiyot olan bana oluyor
0 oy
(26 puan) tarafından

Bak tatlım kimse sana hizmet etme demez ..ama senin kayınbabana güzelce anlatman lazım anlamıyorsa bir kez daha ...Allahım ne insanlar var ya okuyunca sinir olmamak mümkün değil

(17 puan) tarafından
Ya canim sen bide beni duşun resmen deli oluyorum onu yap bunu yap sanki hizzemetciyim
0 oy
tarafından

Karakacani suya yollaycaksin hic gelmeyecek boylelerini paso doveceksin var ya sinirim zipliyo benim esim vardiyali calisyo ayda 3 hafta lahvaltilik atistirmayla vs gecer aksam yemekleri ogle yemekleri iste yer bi haftada evde yer yani ayin bi haftasi kendimize gore yaptigim iki kap yemek temizlikte esimle yapiyoruz  annesi sagolsn dun perdelerimi yikadi asti camlarimi sildi komple bugun esim izinliydi halilarimi yikadilar kayin pederim daha kaynanama kizar geline daha cok gidip gel yemek yap yardm et diye Allah vicdan versin ya dagdan mi indiler anlamiyorum ki benim esim olsa ortaligi yikar tepkisini sert bi sekilde koyar can tasiyoruz can

(195 puan) tarafından
Maşallah cnm ya masallah diyelim nazar değmesin bizimkiler anca hizmet edilmeyi bekler
tarafından
Sagol canim aynen masallah iyi aileye dustum istenmeyen gelinken evlatlari gibi oldum benim farkim olsa gerek :D azicik simariyim dimi :)
(195 puan) tarafından
Şımar  canim :) allah bozmasın inşallah her yerde söyleme ama :)) benimde kayinpederim sever beni uzaktan amcam kızı gibi görüyor beni ama kaynanam en ufak bisi  de kötüler beni herkese
tarafından
Allah onu da kocasina benzetsin insallah :)
(195 puan) tarafından
Inşallah ama tam tersi kayinpederimi doldurur o ama biliyorum ki o yine sever beni kaynanam istemiyordu zaten beni bazı sebeplerden
tarafından
Hayirlisi canim ya Allah goruyor
0 oy
(44 puan) tarafından

Zaten senin iş yapman dogru degil ki canım helede son aylardaysan zor oluyor inanki insan kendi evinin işini zor yapıyor bide başkasının işi olunca dahada çok yorulur konuş onlarla ben iş yapamıyorum de egilim kalkınca agrılarım oluyor de anlamazlarmı seni 

0 oy
(195 puan) tarafından

Kontrole gittiğin bi gün eve geldiğinde yat eşin e de doktor riskli demiş de ya da erken doğum riski var de kayın baban cagirirsa eşin der yani hasta doktor fazla hareket etme demiş falan yalan mi yok yoksa senin kurtuluşun yok 

0 oy
tarafından

evet bende yorum yapmistim agrin olmasada agrim var de karnima kanci giriyor de kessin elini ayağini senden  merhameti yok demekki dnsan acır hamile insana is yaptirilirmi kaynananda merhametsiz esinde az biraz onlara cekmis yapma demiyor

(17 puan) tarafından
Ne guzel canim eşin halden anliyor benimkide anliyor ama baba baba diyilki o yuzden eşim surekli arada kaliyor
tarafından
yok benimki anneleri falan gelince sanki bana yukmus gibi hissediyo bulasik yıkarken falan yardim ediyor esimden Allah razi olsun hic yormuyor. kayinvalideminde hakkini yiyemem yemeye kahvaltiya gidiyoruz o yikiyor bulasiklari ben gidiyorum yanina yardima yaptirmiyor
(17 puan) tarafından
En guzel canim allah herkesi oyle insanlarla karişlaşdirsin mutlulugnuz daim olsun
(17 puan) tarafından
Benimde kocam cok iyi fakat ailesi anlatilmaz
tarafından
amin canim cok sagol
0 oy
(26 puan) tarafından
Çok yanlış bir davranış, ben olsam 1 bardak su vermem ayıp yani

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 259 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Elif ayca (1,721 puan) tarafından soruldu
0 oy