0 oy
1,132 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından
Ya karnındaki kızıma günah değil mi nedir bu erkke bebiş merakı kendi annemin ve eşimin ailesinin 2. Erkek olur demesinie tahammul edemiyorum Allah nasıl sevip verdiyse odur daha ilk bebeğimin hevesini kursağımda kaldı annemin sürkekli arayıp şunun erkek bebişi oldu demesi hep bu örnekleri vermesi yeter  illa kalp mı kıralım  ikincide kız olursa erkek olana kadar bu baskı devam mı edecek hangi çağdayız 

26 Cevaplar

0 oy
(137 puan) tarafından
O bende de var annem tam kız sevdalısı kayinvalidem de bir erkek de yaparsin sulalesi yürüsün oglumun diyor 2 kizim var benimde sen oglan dogurdun da ne hayrını gördün arayip anne nasılsın bile demezler sulalenizin ne halt olduğu belli yürümese de olur dedim sesi kesti cok önemli erkek cocuk sanki
-Reklam-
0 oy
(3,187 puan) tarafından

Hayırlı evlat olsun mühim olan o :)

Ama oluyor ne yazık ki.. gözünüzü kulağınızı kapatin yada usulüne cevap verin yoksa bitmez :))

0 oy
tarafından
Nereden biliyorlar ikincinin erkek olacaqını biz kız istiyorduk Bi tane oğlum var şimdi ikinciye hamileyim 21 haftalık bu da erkek RABBİM verdiyse vardır bir bildiği. 
0 oy
(86 puan) tarafından
Canım ben hamileyken  erkek olsun diye tutturdu bende kız istiyordum ama nasip erkekmiş şimdide cocuk biraz büyüsünde bir erkek kardeş daha yap sırdaş olurlar diyo bitmiyo erkek aski 
0 oy
tarafından
Oy Allahım bizde kız diye ölüyoz 2 oğlan var bizde keşke birde kızım olaydı millet elinde ki hazinenin kıymetini bilmiyor ki boşver takma kimseyi sen seçmiyosun cinsiyeti Allah ne verirse o
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kuzum guzel bir dille uyar konus bence kendine stres yapacana yazik gunah hamilesn 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 146 göst.
21 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 136 göst.
28 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Boncuk annesi (376 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 178 göst.
18 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 529 göst.