0 oy
907 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (907 puan) tarafından
Kizlar canim cok fazla kil cekiyor iki aydir kafayi yiyecem ya ! Geceleri yatamiyordum.Dun dedim ki yarin dogum gunum keske biri bana bir paket kil hediye etse )) komik ablamda kil varmis bu soyledihimi duydu bana hediye paketi yapmis gondermis, hamileliginde kil yiyip bunun zararini goren oldumu ? Bir yandan cok istiyorum yemek bir yandan korkuyorum

23 Cevaplar

+2 oy
(656 puan) tarafından
Kıl mi :D kuzum sacindan bi parca isir 
(9,128 puan) tarafından
Hhahaa kıl değil kız kil kil toprak :D
(656 puan) tarafından
Haaaa :D allah iyiligi versin yaa
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Hahahaha insan hamileyken çok saçma şeyler canı istiyor:D

+1 oy
(3,816 puan) tarafından
kan degerlerine baktirdin mi , kiz kil yenir mi hic sakin yeme . kokla biraz yeter sakin yeme 
(907 puan) tarafından
Baktirdim hic bir sorun yok, butun degerler yerinde
+1 oy
tarafından
Diline sur yeme ya kizim. 
(907 puan) tarafından
Insallah tutabikirim kendimi canim ,
+1 oy
(3,275 puan) tarafından
Hafif dilinin ucunu deydir nefsin körelsin kuzum fazla kacirma
+1 oy
tarafından
Canm senin gene kil enazindan tadina azda olsa bakabilirsin benmkisi tursil deterjan cok cekiyor gidip kokusunu iliklerime.kadar cekiyorm doymiyormmm
0 oy
(961 puan) tarafından
Canım o vitamin veya mineral eksikliğinden olabilir bi kanına baktır bence 
(907 puan) tarafından
Baktirdim cinkosuda demiride hepsi tamam ((
0 oy
tarafından

yenemez bence ya maske yap bence sen onu :D

(907 puan) tarafından
Kiz benim icin dunyadaki herseyden daha tatli geliyor suan )) hele kokusu offff misss
0 oy
tarafından
Korkutmak istemem ama bu sana yarari olsun diye dedim.benim annem o kil yuzunden akciger kanseri oldu
(907 puan) tarafından
Anneniz ne kadat zaman kil yedi neden yedi canim birde kil yuzunden oldugunu nerden bildiniz ? Birdeee kili nerden aliyordu,
tarafından
Degirmenden aliyordu canim.yıllarca yedi.annemde astım baslayinca doktor sormustu corakli bir yerde mi oturuyosunuz diye annem kil yedigini soylemisti.Cok zararliymis tabi yemeye devam etti annem dayanamadi bagimlilik gibi olmustu
tarafından
Annemde kansizlik vardi o yapiyo yordu kil yeme istegini
(907 puan) tarafından
Ay benim canim kansizligimda yok diyor doktor ama cozzemedim gitti..
tarafından
Olsun yeme sakın sonra sıkınti oluyo bobregine tas yapar
0 oy
(301 puan) tarafından
Kız yeme sakın
0 oy
tarafından
Tövbe estağfurullah, ayy kısura bakma hakkını helal et çok güldüm.. Hamilelik sen ne zor şeysin, Neler çektiriyor insana valla :) kil bildiğimiz toprak kil dimi? Vitamin eksikliğindendir o tatlım. Yemesen koklasan bol bol :/ dokunur felan yeme bence. 
(907 puan) tarafından
Kiz gulme valla herkes gider karpuz aman cilek kiraz aserir bize toprak cikti tonbaladan )) gece gunduz kil hayal ediyorum (( olcem ya
tarafından
Canım yaaa cidden keşke meyve isteseymiş minnak, kil nedir tostosun annesine yaptığına bak sen ya :D hiç bişey isteyemedi canım çok sinir oluyordum ama şuan iyiki istememişim dedirttin heheh ben bunu benim eşime deseydim yaa saçmalama yaaa derdi direkt :) ama anlamazlar hormonlardan. Kokla bol bol yeme canım sonra hiç engel olamazsın sanırım.
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Aylardir ölüyorum aşermekten kil toprak tebesir diye:(
(7,972 puan) tarafından
Ben gothadayim cnm türingiya eyaleti
Banada vermedi kan ilaci .sen kac haftaliksin
(7,972 puan) tarafından
35 miş tamam cnm bn 24.haftamdayim
(907 puan) tarafından
Evet canim benim az kaldi sukur
(7,972 puan) tarafından
Saglikli bi sekilde dogurmayi nasip etsin Rabbim normal dogum yapacaksin muhtemelen burda istege gore sezeryan yapmiyolar
(907 puan) tarafından
Belli degil canim bebek donmemis henuz hangisi kismet olacak bekleyecez
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Ya canım muhtemelen kan değerlerinde bişeyler eksik hemde çok eksik ondan böylesin. 

En son ne zaman kan testi yaptırdın? 
(907 puan) tarafından
Yok canim daha gecen hafta butun kan degerlerime bakildi sorun ne ise artik bulamadik
0 oy
tarafından
Kil ne oluyor 
(907 puan) tarafından
Bir toprak turu canim
0 oy
(397 puan) tarafından
Benim.canimda toprak ve kil cekiyodu doktoruma sordum gülerek dediki az bisey yede nefsin korelsin dedi 
(907 puan) tarafından
Ay insallah az birsey yerim )) kili bekliyorum gelse atacam hemen agzima ))
0 oy
(359 puan) tarafından
Canım demir ve kan eksikliğinden oluyor derler ona ama yememeye çalış 

Ben ilk hamilileğimde Omo beyazlar için olan toza aşeriyordum :)))) bak markası bile var gelip gidip koklamaya çalışıyordum Allah ım ne zor şey 

İkincisinde ise bütün deterjanlar dan hatta şampusndan bile tiksindim banyo yapmak azap oluyordu aklına gelecek bütün deterjanlar dan tiksinim yani çok zor hamilelik 

Yememeye çalış canım ve ka tahlili falan yaptır :)
(907 puan) tarafından
Yaptirdim canim hic birsey cikmasi tam iki aydir direniyorum ama artik haaretinden yatak dosek yatacak hale geldim...kil kil diyorum baska birsey demiyorum aetik
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Pika olmuşsun sen bence onu yemek yerine doktora git
(907 puan) tarafından
Gittim canim iki defa ama yok kan degerleri normal, gecw gunduz kil yedihimi hayal ediyorum 2 aydir hee gecen gun siddeti artiyir
(2,891 puan) tarafından
Az bir tadına bak bakayım geçiyor mu Pica demir eksikliğinden olmuyordu Benim bildiğim canım Çünkü bende de o zaman demir eksikliği yoktu bende kül ve kömür yediğimi hayal ederek 9 ay geçirdim Ama yemezdim tabii ki hadi kül neysede kömür düşünsene bir:)
(907 puan) tarafından
Komur guzelmis kiz )) bende bir komik benim sandim ))
(2,891 puan) tarafından
Vallahi çıtır çıtır bir yiyesim vardı:)))
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Kiz kil neki ben tuy anladim valla
(907 puan) tarafından
Bir toprak turu
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ben kum yedimm cunki aklimdan vikmiyodu nereye baksam kum goruyodum 
(907 puan) tarafından
Buda benim durumum gibi degisikmis ))
0 oy
(112 puan) tarafından

Vallahi bendensin canım ben kil hastasiyim evimde de var bir kocamam poşet hamileyken çok az birşey yedim ama suna da oğlum 1 Yaşında girip çıkıp yiyorum biran önce doğurup yersin inşallah bilirim yani çok acayip birşey kil yemek de canının istemesi de ağzımın suyunun aktığını bilirim ama kansızlıktan oluyor bu istek ya :( Allah yardımcın olsun 

(907 puan) tarafından
Sagol canim iki aydir cekiyorum ya )) yemek istiyorum artik tutamiyorum kendimi...
(112 puan) tarafından
Valla bilirim onu asermek hiç birseye benzemiyor cidden canım seni çok iyi anlıyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 641 göst.
22 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 728 göst.
4 Eylül 2018 Aile kategorisinde Annelik güzel (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 219 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sevgi99mr (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.