0 oy
727 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından
Kizlar yuzugumu evlendim zaman satmıştım eşim de şimdi kredi çıkınca alalım dedi tektaş veya yakın zamanda alyans alanınız oldu mu ne kadara aldınız fotoğraf ta atabilir misiniz fikir olsun

17 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kiz bu saatte çikmaz cvp google amcaya sor fiyatlari:)
(655 puan) tarafından
Bulamadım birşey kuzum ya araştırdım baya
(7,972 puan) tarafından
Gunduz ac bide post
(22,072 puan) tarafından
:D ay komiğime gitti niyeyse
-Reklam-
0 oy
(2,071 puan) tarafından
Canım altın fiyatları uçtu valla pek alma zamanı değil bence 
(655 puan) tarafından
Haklısın kuzum da erteleye erteleye 2 sene geçti
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Tek tas

5 tas

alyansim vardi

Esim en son üstü sonsuzluk olan yüzük almis 

Fiyat söylemedi canim 

Hepsi diger altin kolyelerimin saatlerimin yaninda sandik bekliyo 

Nefret ederim taki altin takmaktan :)
0 oy
tarafından
Yakın zamandan almadım ama baya pahalıdır şimdi netten bak bazı koçak gold du galiba çok güzel alyans lar var
0 oy
tarafından
Şuan çok pahalı 10gun önce bı tektaş bı alyans 2600e aldı arkadaşım bende resmi yok ama
0 oy
(1,316 puan) tarafından

Bir ay falan oluyor heralde canm Nişan yüzüğü mü sattım bu alyansi aldım 1400 liraya aldım bunu ama şimdi altın daha pahali biraz bekleyin derim 

image

0 oy
(9,887 puan) tarafından

image

bence en guzeli bu alyanslar hiç desenli falan alma bana kalirsa. 1300 civari vardir bunlar simdi
(1,982 puan) tarafından
Ben taki takmaktan nefret ederim canim ozellikle altin :)
(9,887 puan) tarafından
Bende takı seti falan bilezik hayatta takmam sevmem. Bankada duruyolar daha bi kere cikarmadim dugunden sonra. Ama alyansimi çıkaramam parmagimdan :)
(1,982 puan) tarafından
Ne guzel canim eskiden yuzugu zorlamayla takardim hamilelikte bi cikardim bi dahada takmadim :)
(9,887 puan) tarafından
Umarım oyle olmam :D yakinda cikmasi gerekecek simdiden zor cikiyor
(1,982 puan) tarafından
Sis ellerle zor oluyor cikar canim zorlama :)
0 oy
(2,833 puan) tarafından
2 ay felan oldu sanırım alyansimi  1.500e aldım hatta o zaman çeyrek 505 liraydı 
(9,887 puan) tarafından
Duz alyansmi canım
(2,833 puan) tarafından
Taşlı canım benim ki
(9,887 puan) tarafından
Baya zam gelmis ya iyi zamanda almisiz :)
0 oy
tarafından

Kiz bu yoklukta kim yüzük alir ahaha:D

0 oy
tarafından

image

***** çıkmış 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
:) benim esimde kredi cıktı bilezik yüzük alcak ama suan altın uçtu en son 630du çeyrek altın almak için dogru zaman degil malesef
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Yakın zamanda altın almadım. Ama tek taş almayın canım normal taşsız alyans al yada şekilli şukullu yüzük al ama taşı olmasın. Çünkü yüzüğü alırken taşıyla birlikte tartılıyor taşıda altın fiyatıyla satılıyor ama aslında o taşlar 3 lira bile değil zirkon taşı. Mesela yüzüğü satmaya kalksan taşın ağırlığı düşülüyor hesaptan. Ve şu sıralar altın çok aşırı yükseldi ama alırsanız alın çünkü daha düşmez gibi altın. 
0 oy
tarafından
Bu zaman da alınmaz kuzum altın birken 3 oldu çok pahalı oldu duduncr al kenara köy parani
0 oy
(2,597 puan) tarafından

En son beş sene önce düğünümde alındı daha da yok:D

0 oy
tarafından
Cok artti altin cok. Ama bulursn yinede kesene göre bsey.bu saatten snra düşmez zateb altin bi daha
0 oy
tarafından

Canım ben Ekim'de evlenmistin ozamann almıştım yani ,6 ay önce tek taş 1300  öbürü 1850 di ama şimdi bence biraz artmistir

image

image

0 oy
(151 puan) tarafından
Esimde krediden dolayi alacaktik ama altin cok pahali virus biterse duser zarara girerz vazgecti klimmaz yok  klima alcaz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 133 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kedili9 (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 377 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
2 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 197 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (264 puan) tarafından soruldu

377,148 soru

11,287,130 cevap

34,692 kullanıcı

...