0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Özel hastane de yakında doğum yapan ve ya yapcak olan var mı normal doğum ücretleri nedir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi birde öneriyor musunuz malum virüs var diye hep telaştayız 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her özeö hastanenin fiyatı farklıdır cnm paket halinde ücret çıkıyor hangi hastanede doğum yaoıcaksan arayıp öğrenmen lazım ben Ankarada özel Eryaman hastanesi yaptım 3 bin di eşim asker oyak üyesiyiz anlaşmaları vardı 2 bine yaptım inde doğum sonrası muayene oğlumun bazıniğneleri ve doğum fotoğrafçısı dahil 
tarafından
Teşekkür ederim ❤️ Allah bağışlasın
-Reklam-
0 oy
(15 puan) tarafından
Doğum yapıcam da sonum belli değil henüz adanada altınkoza hastanesine gidiyorum doktor normal için 1400 demişti galiba 
(15 puan) tarafından
Devleti bilmiyorum da gittigim hastane de kimsecikler yoktu en son
tarafından
Teşekkür ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ❤️
0 oy
(3,800 puan) tarafından
o kadar farkli ki fiyatlar , ben gecen sene mayista normal doguma 3400 vermistim ,2600 du dr umu pazar gunu getirttigimiz icin bide dogumdan sonra dikis icin anestezi istemistim onun icin 3400 oldu . esenyurt reyap hastanesiydi bu arada , 
tarafından
0 oy
(855 puan) tarafından
Heryerde farklı 5-6 bine de var 3 binede var bende 22 gün sonra doğum yapıcam inşallah 35+4
tarafından
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ❤️ teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Özelde yaptım durumum olmamasına rağmen bence özelde yapın derim ben 1500 yaptimm İstanbul Bahat hastanesinde memnundum devlete gidiyordum hep ters insanlarla karşılaştım hepsi öyle degil ama bana denk geldi iste
tarafından
Teşekkür ederim makul bı fiyat söylerse düşünüyorum özelde ❤️ Allah bağışlasın
0 oy
(406 puan) tarafından
Ben geçen yıl yaptım 1700 TL normal doğum Denizli'de
tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(381 puan) tarafından
Canım ben 35 gün önce yaptım 1500 yaptım 
tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Elazığ'da yasiyorum burdaki durumdan bahsedeyim. Hep ozellere komtrole gittim ve sırf devlette kötü muamele olacak diye baştan beri özel de doğum yapmayı planladim. Sonra geldik bu korona olaylarına. Devlette vaka vardı biliyordum. Gittiğim özel hastane aşırı temiz ve disiplinliydi doğum ücreti 3500 TL. Bu arada normal yada sezeryan farketmiyordu ortak ücret vardı. Benim doktorum virüs durumundan dolayı korktu ve beni ısrarla sezeryana almak istedi. Normal doğum yapabilecekken saglikliyken bunu kabullenemedim. Son dakika hatta son saniye kararı ile ilk defa devlet Hastanesi'ne gittim  normal doğum teşviki var diye (gerçi burdaki şehir hastanesi,,) özel de olduğundan çok daha fazla sıkı bir tedbir vardı. Çünkü vakalar var. Sabah 3 tane koronavirus şüphesiyle gelen hamile varmış. Bunu duyunca irkildim ama doğum baslamisti. Allah'a şükür sağ salim çıktık bugün kızım 15 günlük. Yani durum buydu canım. Genel durum da böyledir diye düşünüyorum...
tarafından
0 oy
tarafından
Canim nerde yapacagina bagli ben silivrideyim 2750 tl yaptim
0 oy
tarafından

Özel avicenna hastane sinde yaptım 10 ay önce . 

Mükemmeldi. 
Durumum yoktu siff özel hastanede doğum yapmak için çalışmıştım hamilikte .

Harikaydı eşimle birlikte doğum yaptım . 

Hiç spinal falan istemedim sancısız ne anlarim ben dogurmaktan 10 buçukta sancı 12.35 artan sancı 1:35 kızım doğdu harikaydı:) 

Iyiki devlette yapmadım ve benden 3 ay sonra kardeşim devlette yaptı sabah 7 de gitti ertesi güne kadar hastaneyi inletti ayaklarından kanlar bosalmis ona bile normal demişler ağlamaktan helak oldu kız 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 107 göst.
0 oy
9 cevap 334 göst.
25 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Hozgenaz (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde 0852 (742 puan) tarafından soruldu