0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
Hastane şartları nasıl oluyor rahat oluyor musun ücretleri hakkında bilgisi olan ve hangi hastane özel bir hastanede doğum yapmak mantıklı mı birinci doğumumda çok kötü şeyler yaşadım bir daha yaşamak istemiyorum bilgi verirseniz sevinirim

9 Cevaplar

0 oy
(2,159 puan) tarafından
Bn daha doğurmadım bilmiyorum özel hastaneyi ama ne yaşadın ki doğumda? 
(39 puan) tarafından
Boşver hiç girmek istemiyorum o konulara
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ilk gebeliğim ve ankarada natomed ozel hastanesinde taner akcal adli doktoru cokk ovduler 

3.500 dogum sezaryen normal ayni fiyat

Muayene icin ucret sgk li calisana 85 tl sgk yoksa bilmiyorum digum ucretide ayni sekilde sgk liya 3.500 ama öbür türlü fark varmış. 

Ben virus nedeniyle düşünüyorum devlette refakatci alinmiyo ama 34 haftaligim ortalik yatisirsa esim sehir hastanesinde çalışıyor oraya giderim 
(39 puan) tarafından
Oo çok istiyorlar ya sezeryan mı sennki
tarafından
Benim ilk ve bilmiyorum daha normal mi sezaryen mi
Ayni fiyat zaten. Daha ucuzu bilmiyorum.  Koru hastanesini aradim 8 bin tl dedi yani ben daha ucuz bulamadim. Mamaktayim ve natomed yakin. Muayeneye gitmedim ben cebeci tipa gidiyordum ama 34 haftalik oldum bi kerelik gidicem muayene oluyim merak ediyorum bebegin gelisimini. Doguma kadar gitmem dedim de olmuyo iste. Dogumda da ortalik yatisirsa esim şehir Hastanesinde çalışıyor bende oraya giderim ama olmadi mecbur parayi vericem. Virus vakasi yok dediler burda
0 oy
tarafından
Canım ben iki ay önce keçiören Medisis hastanesinde doğum yaptım. Şu an Medical park oldu ama doktorlar ekip aynı. Doğum paketi aldım bütün kontrollerin ordaydı. Doktorumdan ebelerden inanılmaz memnun kaldım. Doğumun başından sonuna kadar nerdeyse iki gün boyunca doktorum sürekli yanımdaydı. Dikişsiz epidural normal doğum yaptım o hastaneyi hatta doktorumu tavsiye ederim canım . 
(39 puan) tarafından
Sağol canım bunu da not edeyim
(652 puan) tarafından
Doktorunun ismi ne
0 oy
(33 puan) tarafından
 temmuzda notomedde dogum yaptim taner diye bi doktor kuzenim onun ebesiydi herseyimle ilgilendi dogumuma kadar girdi bu arada sezeryan oldum hastane ve çalışanları gayet ilgili doktor da iydi bn hic problem yasamadım bi arakadas yukarda yorum yapmis 3.500 diye ama ben 2000 e oldum muayne ucreri 70 tl idi sanmiyorum ki 9 ay icinde bu kadar zam gelsin
tarafından
Evet canim ben dedim 3.500 diye
Hani dediler ki eger tum kontrolü burda yaptiysaniz 2000 tl ama ilk kez dogum icon gelecekseniz 3.500 dedi. Zaten kontroller orda olsada muayene ucretleri vs ile yone 3.500 u gecerdi. Oyle soylendi
(33 puan) tarafından
yok gorumcem de gecen yil orda yapti oyle surekli cagirmadilar toplasan 3 kez filan kontrole gtti oda 1200 e yapmisti bnde kontrollerime tip fakultesine gttim doğuma natomede gttm ama 2000 verdik
tarafından
Canim ozelden yazmistim taner akcalin telefon numarasi varmi gorusmek istiyorum da kendisiyle
(33 puan) tarafından
cvp attim ama gelmedimi yok malesef numarasi
tarafından
Hm anladım canim
Yok gelmedi cvp
0 oy
tarafından
Henüz doğum yapmadım ama Hacettepenin özel bölümüne gidiyorum fiyatta çok iyi orda doğurcam insallah 
0 oy
(822 puan) tarafından
Sincan lokman hekim de doğum yaptım sezeryanla kızım 13 aylık 3100 tl tuttu tek refakatçi 2 gece kaldım kontrole de orada giderdim dr çok ilgilendi doğumüda kendi girdi hemşirelerde çok ilgiliydi saat başı kontrole geldiler ben memnun kaldım
(39 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnaım not aldım
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Özel muayenehaneye gidiyordum anlaşmalı olduğu hastaneler vardı ama fiyat sabitti tobb da yapmayı tercih ettim 7500 dü 
0 oy
(65 puan) tarafından
Bence özel hastane her açıdan konforu var 
0 oy
(13 puan) tarafından
Ben medicana da dogum yaptim canim gecen sene cok iyiydi cok güzel ilgilendiler tek kişilik oda da sancı çekiyorsun istediğin kişiler girebiliyor cok rahat ti kalkıp geziyorsun sanci cekerken ilk dogumum devletteydi bi oda da 4 5 kisi vardi sanci cekerken oturmana bile izin vermiyorlardi hemsireler azarlaiyordu insani tabi benim dogum yaptigim devlet oyleydi daha iyi devlet hastaneleri de varmis ozeldeki doktorum ayla aktulay di doktorum da çok iyiydi fiyatı normal doğum 4.500 du sezaryen 3.500 civarı birşeydi 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 40 göst.
9 Ocak 2023 Aile kategorisinde bombacımulayime (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 108 göst.
0 oy
21 cevap 261 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 341 göst.
20 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu