0 oy
959 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (8,882 puan) tarafından

Kızlar bu beşik kullanışlı mıdır sizce.. Ben yatak odasna yanıma yatrmak için almayı duşunuorm ama kararsz kaldm. Bir de bu miniço sitesnden alışveriş yapan var mı?

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
buna benzer var kizim 6.5 aylik hala onda yatıyor cok rahat ettim ben
(8,882 puan) tarafından
Zahmet olmazsa modelini atabilr msnz?
tarafından
atarım canim esim uyuyor uyansin cekerim. park yatakta aldik ama gecenyatak odasina gunduz oturma odasina onu tasidim hep onda yatiyor daha rahat yatarken yuzunu görüyorum kusan bebek olunca
(8,882 puan) tarafından
Tamam ☺☺ evt bnde taşıması kolay olsun yatak odası oturma odası heryere gotureym die boyle kuçuk modellere bakıorm netten
tarafından
park yatagi kurduk hala yatmiyor onda oturma odasina kucugu yatak odasına park yatagi koyarim diyordum kirk gun oturma odasinda yattik yatak odasina geçtiğimiz de park yataga yatirdim baktim gormuyorum oturma odasindan kucuk beşiği getirdik sonra onu tasidim durdum park yatak suan oturma odasinda gunduz uykusu olmadigi icin hala yatamiyor:)
(8,882 puan) tarafından
:)) yatar bakalm inşallah ☺ bende odasına ahşap beşik alaym taşımak için de böyle kuçuk alaym diorm ama iki beşik de çok mu kalabalık eder blemedm :))
tarafından
benim odalarim buyuk bir ara park yatakta yatak odasindaydi ayrica kizimin uc kapili dolabi var çamaşırlik bile koyabiliyorum
(8,882 puan) tarafından
Oh ne guzel ☺☺
-Reklam-
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Ben bez aldım sıkıntı olmadı 2 gunde geldi ama bu besık azıcık dandik haberin olsun eltım civilden almis pek hosuma gitmedi  sadece geceleri yatacak sallamam dıosan evet olur sana onerim hamak beşik al bbek cok seviyor ozellkle gazlı bebekler 
(8,882 puan) tarafından
Hngi siteden aldınz siz ?
Geceleri yatck ama günduzleri de sallarm galiba :/
Bir de hamak beşik modeline bakm
0 oy
(6,360 puan) tarafından

Bunun benzerini burdan birine kaynanasi almisti kaynanasi kendi evi icin almsiti galibaa :) kim o ciksn ortaya merak ettim valla simdi:) kullanislidir herhalde canm guzel biseye benziyo

(8,882 puan) tarafından
Güle güle kullanın :) modeli buna benziomydu
(4,875 puan) tarafından
Tıpkısının  aynısı  ☺☺ ama netten sipariş verme civilden  bak öyle al derim
(6,360 puan) tarafından
Doğru  hatirlamisim :)))
(8,882 puan) tarafından
:)) evt civilin sitesinde de var aynı model. Bulunduğum yerde civilin mağazası yok bnde netten bi bakm modellere dmştm :) teşekkur ederm
(4,875 puan) tarafından
Eymenin  annesi  aynen  ☺☺☺

Bebeğim ♡  Ben 1 hafta kullanıcam  için  sıkıntı yapmıyorum  ama biraz yere yakın geldi bana yani kendim alacak olsam almam   rica ederim canım  ☺☺
0 oy
(104 puan) tarafından
Beşik hakkında Bi fikrim yok ama siteden alışveriş yaptım güvenilir bir site
(8,882 puan) tarafından
Çok teşekkur ederm iyi oldu bu ☺ kararsz kalmıştm siteyle ilgili.
0 oy
(1,379 puan) tarafından

image

ben bundan cok memnunum
(104 puan) tarafından
Bunlarda ses çıkarıp bebeği rahatsız ettiğini duymuştum
(1,379 puan) tarafından
Hıc bir ses cıkar mıo canım zaten cıksrsa bile bebek kolık oldugu ıcın hosuna gidebilir
(104 puan) tarafından
E bebekte görmüştüm hamileyken alacaktım ama öle yorumlar görünce almamıştım kaç kiloya kadar taşıyor
(1,379 puan) tarafından
15 kg ya kadar
(104 puan) tarafından
Teşekkürler bende bir bakayım
0 oy
tarafından

kizim agladigi icin aceleyle cektim canım boyu uzadikca kafasini ayakucuna koymaya basladim 

image

(8,882 puan) tarafından
Çok guzel gorunuo ☺ siz internetten mi aldınz mağazadan mı
tarafından
yakin akrabamiz torununa almis bir kere yatmis bana verdi internetten almislar ama
tarafından
ben cok rahat ettim bununla hergun dua ediyorum yengeme. almayacaktım park yatak aldık diye
(8,882 puan) tarafından
Ne guzel saolsunlar ☺
0 oy
(410 puan) tarafından
Bu beşikler cok kucuk canım uzun ömurlu kullanılmıyor bebek hareketlenınce dusme oluyormus bnde yatak odama böyle bir şey alacaktım magzadakıler 6 aya kadar anca kullanırsınız dedı 
(8,882 puan) tarafından
Hmm :/ sitede 1 buçuk yaş fln yazıo ama görerk almakda fyda var tbi.. Teşekkur ederm
(410 puan) tarafından
Aynen canım bunların eskı modeli bıraz daha buyuk sımdı uretılenler daha kucuk baska magzada bak bence beğenirsen netten alabilirsın
0 oy
(12,502 puan) tarafından
Veeee park beşik djjdjd
(8,882 puan) tarafından
Iğrenç otesi yaa akşam eşimle konusunu yaptk daha keşke mobilya alaydk die :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 181 göst.
4 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mervebyzz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 104 göst.
12 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mursi (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Melekannesiym (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 308 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,429 puan) tarafından soruldu

374,637 soru

11,205,035 cevap

34,507 kullanıcı

...