0 oy
427 göst.
Diğer kategorisinde (3,748 puan) tarafından
Biz bugün 10 aylık olduk ve kızım kızamık sağlık ocağı aşı yok dedi bize genel kontrol demişti yapmamıştı 

Sonra geçen gün aradım aşı varmış dedim kampanyası bitti dedi 

Araştırdım ki öyle bişi yok kızlar ve bnm kızım kızamık oldu o hemşireyi pazartesi şikayet etcem kızımada kızamığı bitsin aşı yaptırcam ya 

Sinirden ölcem Bi bebek sağlığı böyle olmamalı 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaptırmadık canım bilgim yoktu 1 yaş aşısını oldu onda da kızamık yapıyorlar 
(3,748 puan) tarafından
Bn sordum bi doktor tanıdığım var yok öyle bişi 9 ay ve 12 ay arasında yapılması lazım 9 ayda şart kampanya felan yok dedi
-Reklam-
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Ne alaka kampanyayla falan bunlar zorunlu asi vurmasi gerekir o ne bicim bir hemsireymis kesinlikle sikayet et canim 
(3,748 puan) tarafından
Etcem yanına bırakmam onun
0 oy
(10,269 puan) tarafından
Yaptırdım cnm hemşiresi söyledi su zamanda vaktinde getir diye 
(10,269 puan) tarafından
Ne kampanyası cnm nasıl bi hemşire aşının kampanyası mi olur ya
(3,748 puan) tarafından
Geçiştirdi ya kızamık olduğunu öğrendim bn söyledim pazartesi günü tekrar konuşcm
(10,269 puan) tarafından
Allah allah ınşaallah yapar cnm
(3,748 puan) tarafından
Kızamığı gecene kadar zor yaparlar geçtikten snra hastaneye giderm olmadı napalm hemşirenin de yanına bırakmam ama yapsaydı kızım günlerce ateş içinde kalmazdı
(10,269 puan) tarafından
Ah yavrum kıyamam ya
Heryerde yapiliyorken o ne kampanyasından bahsediyor geçmiş olsun cnm
0 oy
tarafından
Dün yaptiirdik nasıl yapmaz ya. 
(3,748 puan) tarafından
Yapmadı kampanyası bitti dedi bnde öyle bişi var sandım pazartesi şikayet etcem
0 oy
tarafından
Normalde 9. Ayda yok zaten bi ara salgın var diye 9. Ayda yaptilar o kadar
(3,748 puan) tarafından
Ama çoğu kişi 9 aylıkken yaptırmış cnm
0 oy
(501 puan) tarafından
9.ay asisi daha once varms asi takviminde sonra cikarilms ama kizamik vakalari artınca tekrar yapilmaya baslanmis ben internette gormustm hemisreyi aradm ocak dogumlulara yaptiriyoruz dedi senin kizin subat dogumlu yapilmayacak dedi ben yaptırmak istiyorum dedm bi soraym doneyim doneyim dedi sonra geri aradi tamam gel dedi.gittm yaptirdm.sen de israrci ol yaptirmak istiyorum diye acaba asiyi mi kaldırdılar tekrar asi takviminden
(3,748 puan) tarafından
Bn doktor ile görüştüm öyle bişey yok demişti hemşire tekrar pztsi konuşcm olmadı başka kızım iyileşince yaptırırım
0 oy
tarafından
Geçen hafta yaptırdık cnm 9.5 aylık oldu hemşire belli bir gün yapılıyor dedi hemen hafta çağırıdı gün verip vurdurdık keisnlikle bilgilendirmesi gerekirdi çok haklısın aşılar çok önemli 
(3,748 puan) tarafından
Aynen cnm ama bişey demedi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 231 göst.
15 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferideozyurtkan (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
16 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hediye (4,662 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 104 göst.
0 oy
3 cevap 122 göst.

374,721 soru

11,208,656 cevap

34,515 kullanıcı

...